Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Czym jeździcie w realu?

stare 25-09-2007, 01:26   Post #1 (permalink)
Sev
Awatar Sev

Question Czym jeździcie w realu?

Tak mnie ostatnio tknęło i zaciekawiło. Czym w rzeczywistości sie poruszamy po drogach, torach (tych tramwajowych i kolejowych też )? Oznacza to że krótki opis każdego ze środków komunikacji jest dobry ale najwięcej poświęćmy uwagi własnym pojazdom tj. samochodom, motocyklom, rowerom, skuterom, rolkom, paralotniom itd.

Zacznę od siebie. To nie jest grzecznie tak zaczynać no ale ktoś musi być pierwszy

Na chwile obecną mam dwa samochody.
Jeden z nich opisałem TU. No i jest na sprzedaż a miał być dla żony
A drugi to nowy nabytek choć używany.
Jest to Octavia I kombi, 1.8 turbo 20V 150KM 210Nm. Wersja Rider. Maszynka jest z 2004r, kupiłem ją w sierpniu tego roku z przebiegiem 30600km! Prawdziwym!
Oba szkodniki

Wg danych technicznych octa zbiera się do 100km/h w 8,5s. Sprawdziłem. To prawda
Na wyposażeniu m. in. climatronic, pełna elektryka, ABS, ASR - nie wiem po co te lamerskie helpy i komu ale skoro już są to niech "se bendom"

Nie byłbym sobą gdybym nie przegonił octy po A4 i sprawdził co to potrafi. Przy 205km/h musiałem odpuścić bo jakiś maruda wziął się za wyprzedzanie trucka a później nie miałem już okazji ale na pewno jeszcze bedą nie jedne. Na A4 mam bliżej niż do centrum

Przyjemność niestety kosztuje. W mieście spala mi około 10-13l/100km, zależnie od panujących warunków a na trasie, średnia prędkość około 110km/h wg komputera jazda miejscami z tendencją do wietrzenia cylindrów - około 7,5l/100km. Tankuję Ultimate 98 bo BP mam pod ręką.
Sev jest offline  
Ale po co te nerwy...

Rating: 8859 | Skill: 6.26 | OpenRating: 0
Logitech Momo Racing | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem

Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

169 osób online
168 Gości
1 Zalogowanych