Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server

iRacing: filmy, fotki i inne multimedia

stare 23-02-2010, 11:56   Post #4 (permalink)
muscimol
Awatar muscimol

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do muscimol
Cytat: Napisał rex Zobacz post
Kurcze powiedzcie mi panowie jak to w koncu jest z Iracing (zastanawiam sie nad nim). Zaglądam do tego wątku bo wszyscy tak bardzo chwalą ze to taki swietny symulator i w ogóle. Patrzac na filmik muscimola z lotkiem 79 mam mieszane uczucia. Wiem, ze ochędożony dociskiem z kazdej strony ten lotek w przejezdzie szymka, ale czy generowałoby to az taki grip
Ten bolid generował nieprawdopodobny wręcz docisk aerodynamiczny dzięki efektowi przyziemnemu, skrzydła służyły właściwie tylko do balansu, i dlatego natychmiast został zakazany, wystarczyła jakaś nierówność, podbicie na kerbie i po tobie . To, że jedziesz z pedałem w podłodze wcale nie ułatwia przejazdu - wszystko dzieje się niesamowicie szybko a samo sterowanie staje się niesamowicie czułe, wystarczy b. delikatne wychylenie kierownicy i lądujesz... na wewnętrznej bandzie :O. Dochodzi też do paradoksów typu, nie mieścisz się w zakręt to pojedź szybciej, ground effect cię przyssie do drogi i przelecisz w pełnym pędzie . To jest naprawdę trudne i bardzo specyficzne auto wymagające perfekcyjnego wręcz timingu i precyzji.
Ale robi się OT, proszę o pisanie na temat Lotusa w wątku o evencie Lotusowym i żeby nie było kompletnie off topic kolejny filmik - z moim przejazdem ukochanym Radicalem po Road Atlanta :

Przejazdowi daleko do perfekcji, brakuje 2s do WR, jak ktoś chce to może w moich filmach zobaczyć jak jedzie alien Aleksi Elomaa na tym torze .
muscimol jest offline  

Ostatnio edytowane przez muscimol : 23-02-2010 - 12:19
good zNec, max cdr/as/13y lfg 109+ ns

Rating: 6897 | Skill: 6.80 | OpenRating: 0
| Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem

Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

102 osób online
101 Gości