Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server

[Historic GT] Turagua 13.04.2011

stare 14-04-2011, 00:09   Post #1 (permalink)
Race_Master
Awatar Race_Master

[Historic GT] Turagua 13.04.2011

Qual poswiecilem na dopracowanie seta i w dodatku stracilem jedno okrazenie bo jeden z kolego na swoim wyjazdowym okr. nie chcial mnie puscic.
Pozycja odlegla - dopiero p16.

Pierwszy wyscig na poczatku byl ciekawy - sporo walki i awansow. Troche Szczepana opukalem na dohamowaniu do nawrotu ale jakos nie moglem wyczuc jego hamowania. Oddalem pozycje wiec chyba nie bedzie mnie wymyslal
Pozniej incyden z kolega Kedzierskim - na nawrocie popchalem go i troche go zawinelo czym stracil pozycje. Z kokpitu wydawalo mi sie ze jest dystans miedzy nami i ze to spin. Niestety na repie bylo inaczej to widac. Nie oddalem tym razem pozycji bo nie bylem przekonany czy to z mojej winy ten spin. Sorki.

Pozniej juz spokojnie (nie liczac szalonego dublowanego kolege Dynowskiego) dojechalem w okolicach P6.

R2 to start z konca (bodaj P24) i straszne przepychanki na pierwszych lapach. W dodatu jakies lagi sie pojawialy od czasu do czasu (chyba nie tylko ja to mialem?)Pare razy dostalem w dupe, pare razy mnie zepchnieto ale jakos przesuwalem sie do przodu. Pozniej natrafilem na kolegow Limanowke i Kubika, ktorzy zazarcie walczyli. Starsznie nerwowo i przy tym chyba zupenie nie patrzyli w lusterka
O ile z tym pierwszym pozniej stoczylem juz fair walke to wyprzedzenie tego drugieo w czerwonym "maluchu" to byla ryzykowna sprawa. Kolego Kubik - na dohamowania nie mozna zmieniac toru jazdy i spychac rywala Niektorzy jednak podczas tego wyscigu lubi czasem sie "oprzec" na rywalu na dohamowaniu w mysl zasady: "opoznie hamowanie i jakby cos to drzwi rywala mnie wyhamuja"

Ogolnie ciekawe wyscigi i wbrew moim oczekiwaniom sporo sie dzialo.
Race_Master jest offline  

Rating: 130938 | Skill: 7.96 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Act Labs | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem

Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

922 osób online
921 Gości
1 Zalogowanych
Facebook