Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server

Zapowiedź wyścigu Ligi WTCC BigRaceSim 2011 na torze w Brnie

stare 27-06-2011, 14:58   Post #1 (permalink)
SebaOnePL
Awatar SebaOnePL

Zapowiedź wyścigu Ligi WTCC BigRaceSim 2011 na torze w Brnie

Co oznacza połączenie poniższych elementów?

Ja bym powiedział że rozwiązaniem powyższego rebusu jest pomysł, aby autem z WTCC zabrać piękną kobietę na dobre piwo w urocze miejsce i chyba nie ma mężczyzny na tym portalu który nie zgodziłby się z moją interpretacją . Jednak Ci którzy byli bardziej dociekliwi i patrząc na zdjęcia dostrzegli czeską modelkę Evę Herzigovą, piwo pochodzące od naszych południowych sąsiadów oraz zamek w Brnie a do tego wszystkiego dodali logo WTCC to dzięki nim zagadka została rozwiązana. Chodzi oczywiście o czeską eliminację Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych.

W naszej Lidze WTCC BigRaceSim 2011 również odwiedzimy tor w Brnie. Wyścig odbędzie się 3 lipca 2011 i liczymy że na starcie pojawi się wielu zawodników.

Jeżeli chodzi o aktualną sytuację w lidze to mamy dominację dwóch dobrze nam znanych alienów czyli Marcina Skrzypczaka (Kobe191) i Marcina Malińskiego (Marcin89) z których każdy wygrał po 5 wyścigów z 12 które się w sumie odbyły. W klasyfikacji prowadzi obecnie Kobe który ma dość sporą przewagę nad Marcinem89 głównie dzięki temu że ten nie pojechał w dwóch wyścigach. Marcin89 jednak na pewno nie zamierza składać broni i wygrał ostatnie dwie rundy na torze Knutstorp w imponującym stylu aby nikt nikt nie miał złudzeń kto był na tym torze najszybszy.

Między obu Marcinów w klasyfikacji generalnej wcisnął się Paweł Bieńkowski (Bienio) z jednym zwycięstwem odniesionym na torze w Porto. Jako że w pozostałych wyścigach Paweł regularnie dojeżdża w czołówce pozwoliło mu to zdobyć na tyle dużą liczbę punktów do klasyfikacji, że obecnie zajmuje drugie miejsce. To czy Paweł utrzyma swoje miejsce na czas przerwy wakacyjnej okaże się właśnie w Brnie ponieważ ma tylko 9 pkt przewagi nad Marcinem Malińskim i zapowiada się pasjonująca walka.

Jeżeli chodzi o dalsze pozycje to zwycięzca poprzedniego sezonu - Jakub Strumidło (Ponte15) - zajmuje obecnie piąte miejsce w klasyfikacji ze stratą 7 pkt do Michała Stefanika (Stiepek) więc tutaj również bezpośredni pojedynek na torze w Brnie może wpłynąć na pozycje zajmowaną po pierwszej części sezonu Ligi WTCC BigRaceSim 2011.

Sam tor w Brnie wg kierowców sprzyja prowadzeniu bezpośredniej walki. Oto wypowiedzi zebrane przez Dodgersa z wrażeń z wyścigów w Brnie z poprzednich lat:

Cytat: Napisał Zenon
Nawet się nie spodziewałem że to obślizgłe Brno przysporzy mi tyle funu
Cytat: Napisał SnikerS
Dzięki wszystkim za bardzo emocjonujące wyścigi
Cytat: Napisał Masta
Super walka z Take2 i Lesiem. Potem Take2 trochę nam odjechał i nie chciał poczekać, wiec ja i Lesiu "bawiliśmy" się do końca.
Cytat: Napisał Art
pomimo tego, ze niewiele osiągnąłem w Brnie, podobało mi się, uważam, ze tor jest świetny do walki "wręcz", szeroki, z rożnymi torami jazdy, dzięki za dostarczenie mi sporo frajdy i mnóstwa emocji
Cytat: Napisał rosomak
Walki było mnóstwo, dawno się tak nie bawiłem, szczególnie na prostej S/F gdzie w piątkę bawiliśmy się w berka
Cytat: Napisał dracon
To co działo się potem można określić tylko w jeden sposób... SHOWTIME ! Tego się nie da opisać, to trzeba obejrzeć... tak po prostu powinna wyglądać walka na torze o podium. Zyryx i Maxym - super walka
Cytat: Napisał tombo
Brno jest torem stworzonym do walki a nie frajdy z jazdy po nim. Tor nie jest trudny, a co za tym idzie większość zawodników będzie miała bardzo zbliżone tempo, a co za tym idzie będzie walka od pierwszego do ostatniego okrążenia

Jak widać siódma runda Lidze WTCC BigRaceSim 2011 na torze w Brnie, ostatnia przed wakacjami, powinna wszystkim kierowcom dostarczyć wielu wrażeń. Jeżeli chcesz być jednym z nich to zapraszamy na treningi a 3 lipca 2011 na start!

SebaOnePL
w imieniu administracji Ligi WTCC BigRaceSim 2011

PS. Poprawienie niektórych literówek w wypowiedziach kierowców - SebaOnePL, nieformalna współpraca - Dodgers
SebaOnePL jest offline  
Rating: 21893 | Skill: 3.25 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem

Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

Facebook
Administratorzy
Administracja portalu
Owner