Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server

Boksy - wjazd/wyjazd

stare 28-10-2012, 16:36   Post #14 (permalink)
Kuba Sas
Awatar Kuba Sas

Nawet nie próbójcie na mnie znowu wjeżdzać, bo nie podejmę tym razem dyskusji. Ja nie mam zamiaru zmieniać zasad które tu od dawna panują. Widzę przecież, że każdy kto zrobił takie przekroczenie dostał karę. Chciałem tylko zauważyć, ze w poradniku jest błąd. Warto zmienić ten zapis na taki któru nie będzie sprzeczny z regulaminami lig tj że to czy będzie karane czy nie zależy od ligi.
Sformułowanie, że karane nie będzie wprowadza w błąd. Odpowiedziałbym CI kobe co ma wspólnego ale zostałem poinstruowany, żebym nie wchodził w polemiki z adminami, bo to do niczego dobrego nie prowadzi.
Cytat: Napisał rad Zobacz post
3.1.5.7
Za każde przekroczenie alejki wjazdowej i wyjazdowej strefy boksów lub nieprzepisowy zjazd do boksów dodaje się 30 sekund do uzyskanego czasu wyścigu, w którym dokonano takiego przekroczenia.

No i chyba wszystko jasne
Jasne rad, co nie zmienia faktu, że jak się nowy w lidze wtcc12 zapyta jak należy prawidłowo zjeżdzać to każdy Ci poda link do tego tematu i powie żebyś się głupio nie pytał bo tu jest wszytko dokładnie opisane . Ja ten artykuł bardzo szczegółowo wykułem.
Kuba Sas jest offline  

Ostatnio edytowane przez Kuba Sas : 28-10-2012 - 16:55
Rating: 10842 | Skill: 12.13 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem

Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

370 osób online
369 Gości
1 Zalogowanych