Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server

[09/02/2014] Silverstone National & TRSP

stare 09-02-2014, 23:24   Post #5 (permalink)
byru
Awatar byru

rF2 SMP GT3 2017

tydzień temu nie dojechałem do mety w obu wyścigach chciałem dzisiaj to nadgonić jednak za bardzo chciałem chyba.

Q P6. po prostu fatalnie. Chciałem za szybko pojechać i błędy. Czas 58,5 był jak najbardziej do zrobienia.

R1 P7. Słaby start straciłem dużo jednak szybko nadrabiałem straty aż do momenty gdy trafiłem na Pana Gila nie dawał sie wyprzedzić z każdym kołkiem coraz bardziej jestem zirytowany w końcu nadszedł ten moment lepsze wyjście z T1 i myślę mam Go ! opóźniam hamowanie od zewnęcznej i szok pojazd Gila znikł sekunde później BUUM we mnie. spin i okropna złość. znowu cisnę do dojechałem znowu do Gila wchodzę tuż za nim na prostą SM dzieli nas może 2m i tu szok P. Gil daje po hamulcach, ja również pale gumę i tracę pozycje bo miałem kogoś na ogonie jakies 0,5 s. Jak się później okazało po prostu chciał mnie puścić bo czuł się winny za wcześniejszą kolizję no ale mogłeś Panie zjechać z best line a nie wciskać hamulec jak jadę 2m za tobą tak czy siak było fajnie

R2 P6 jeden z lepszych moich wyścigów gdy nie incydent z Panem Borowieckim na którym straciłem bardzo dużo. fajnie jechałem w końcu dogoniłem Borowieckiego (wiedziałem że nie będzie łatwo) obrałem taktykę lepszego wyjścia z T1 i atak ale to T1 Borowieckiego strasznie zaczeło rzucać i kontakt (spin) znowu nerwy zjeźdzam do pitu wyjeżdzam przed Kwiatkowskim niebieska flaga puszczam go i cisnę i tu zonk bo czuję że jestem szybszy 0,5 na kółku od niego ale strach zaryzykować bo nie chciałem mu wyścigu popsuć i tak do momentu jego zjazdu do Pitu. Przebiłem się na P7 i przede mną znowu Pan Borowiecki ostrzę zęby na ostrą walkę a on mnie puszcza... (czuł się winny za wcześniejszy kontakt i mój spin) NIE POTRZEBNIE też mogłem zwolnić widząc że tył Ci lata na boki po wyjściu z zakrętu. Tak czy siak P6 więcej szczęścia i rozwagi mogło być pudło

Gratki dla Thooorna za ten nokaut jaki nam dzisiaj sprawiłeś
byru jest offline  
Rating: 97712 | Skill: 9.89 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem

Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

161 osób online
161 Gości
0 Zalogowanych