Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server

Bitwa na topie kierownic: AccuForce, Leo Bodnar, OSW. Chętni do budowy?

stare 14-10-2015, 16:33   Post #6 (permalink)
yunak
Awatar yunak

Na szczęście zdobywanie umiejętności kosztuje coraz mniej – głównie czas.. Mogę teraz odpłacić i podzielić się również za darmo..

Przyznaję, że jeśli bym miał oferować OSW na sprzedaż i zapewnić wsparcie, gwarancje, naprawy itp to cena musi być większa niż 2000USD (przy założeniu jakiegoś tam wolumenu..). Jednostkowe sprzedaże zupełnie nie mają sensu.
Są również rozwiązania pośrednie gdzie goście agregują zakupy wszystkich kluczowych komponentów i dodają płytki upraszające budowę – opcja dla mniej zaciętych majsterkowiczów.

Mam już pedały od Fanateca i jestem bardzo zadowolony, myślałem o CSW, ale Fanatec zmienił ceny i ich strategia USA vs Europa + koszty przesyłek są bardzo irytujące. Wtedy pojawił się też AccuForce z relatywnie niedużo większą ceną (też mają DIY) i prawie zacząłem zbierać $$$. Na szczęści natknąłem się na porównanie zrobione przez Barrego…

Nie miałem ‘przyjemności’ z CSW ani AccuForce - więc nie będę się wypowiadał. Z zaczytanych opinii wynika, że OSW i LeoBodnar mają przewagę, ponieważ nie używają silnika krokowego jak AF i mają więcej momentu obrotowego. Domyślam się, że simxperience jest nieźle wkurzone na Barrego, podobno pracują nad wersją AccuForce PRO2 z podobnym serwo, ale pewnie ze znacznie wyższą ceną.
yunak jest offline  
Odpowiedź z Cytatem

Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

Facebook
Administratorzy
Administracja portalu
Owner
McLaren
Senior Admin