Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
Nowości

[S] Kozacki zestaw do simracingu (3x LCD, T300, CSPv2, H-Shifter+SQ itd.)

stare 16-12-2016, 20:06   Post #1 (permalink)
kaz
Awatar kaz

ZDJĘCIA:
https://www.dropbox.com/sh/fmetlvvwz...yQiUoxN_a?dl=0

Cześć wszystkim po ponad półrocznej przerwie Nastąpiło trochę zmian i niestety zmuszony jestem już całkowicie rozstać się z simracingiem, przynajmniej na trochę dłuższy czas. Sprzedaję więc cały sprzęt (kokpit+hardware) do simracingu jaki mam (do tej pory ów sprzęt trzymał w domu mój brat ale ostatecznie nie miał za bardzo czasu na jeżdżenie, a teraz tym bardziej nie będzie już miał, więc..). Interesuje mnie sprzedaż całego kompletu, nie chce mi się bawić w sprzedawanie poszczególnych części - to dopiero w ostateczności.

Łączna kwota jaka mnie interesuje to 5000zł.

Gratis przy kupnie kompletu mogę dorzucić VIP-owskie konto iRacing (ze 100% contentem, ważne jeszcze do 10 lutego 2025 oraz jeszcze z 609,09 iR$ na kupno nowych aut i torów bądź przedłużanie subskrypcji) oraz tablet (służący w kokpicie jako dashboard) ASUS Google Nexus 7 II gen. (2013) [7"] razem z kupionymi i zainstalowanymi apkami Dashmeter PRO do iR oraz do Dirt Rally (przy czym Dirt Rally nie mam jak dać bo jest na Steamie :/).

Wykaz sprzętu wchodzącego w skład kokpitu:

- Handmade monitor stand razem z zawieszonymi na nim 3x LCD BenQ G2250 [21.5", Full HD, 5ms, TN] i dospawaną półeczką na wcześniej wspomniany tablet - dashboard.

- Thrustmaster T300 GTE jeszcze na gwarancji do 20.05.2017

- Fanatec ClubSport Pedals v2 (CSPv2) + naprawdę genialny Mugen Seiki Damper Mod (E2513+E0582+B0328 ) + Fanatec Black Colour Kit Add-on (https://www.fanatec.com/eu-en/pedals...-black-eu.html) + zapasowa PCB, zapasowe 2 sensory halla i zapasowy loadcell.
[Ów Mugen Mod skompletowałem z tych trzech komponentów:
- damper: Zestaw tylnych amortyzatorów mugen E2513 :: Modelarnia.pl - samoloty RC, samochody RC, drony, helikoptery i łodzie zdalnie sterowane
- sprężyna: Sprężyny tylne twarde 1,5/8,75T mugen E0582 :: Modelarnia.pl - samoloty RC, samochody RC, drony, helikoptery i łodzie zdalnie sterowane
- olej: Olej do amortyzatorów 800 mugen B0328 :: Modelarnia.pl - samoloty RC, samochody RC, drony, helikoptery i łodzie zdalnie sterowane
Ogólnie więcej info o pomyśle tutaj: (CSP v2 Damper)]

- Naprawdę EPICKI Handmade H-shifter by Ryzykfizyk (H-shifter by ryzykfizyk) + sekwencyjny shifter wyjęty z Alfa Romeo 156 - SQ Selespeed (z dokupioną kozacką gałką Mugen). Selespeed jest połączony kablem z H-shifterem, więc USB idzie do kompa tylko od H-shiftera (który ma elektronikę z gamepada).

- Playseat WRC Alcantara (ten starszy, dużo lepszy, bo "uchwyt" na kierownicę wychodzi bezpośrednio z fotela a nie z okolic podudzi więc można wygodnie robić heel&toe naprzemiennie z trailbrakingiem!) + Playseat Gearshift Support Add-on (na H shifter) + Playseat Holder Pro Add-on (na SQ shifter). Jak wiadomo Playseat się bardzo fajnie składa i po błyskawicznym złożeniu cały kokpit zajmuje 2x mniej miejsca.

[Na zdjęciach widać też:
- słuchawki bezprzewodowe 7.1 Razer ManO'War - jak coś to też mogę je sprzedać, bo w sumie były głównie do iRacing - 500zł.
- klawiaturę bezprzewodową bluetooth z touchpadem Rapoo E6700, jeszcze na gwarancji, j.w., - 100zł.]

Wszystko w bdb stanie! Mało używane!
Odbiór osobisty w Radomsku.

Naprawdę polecam, pozdrawiam!
kaz jest offline  
3xLCD+dash/T300GTE/CSPv2+Mugen+BlackClrKit/H-shifter by Ryzykfizyk+SQ Selespeed/Playseat WRC Alcantara+GearshiftSupport+HolderPro///iR 100% content/Dirt Rally///W przeciwieństwie do simracingu, Jezus jest real.

Thrustmaster T300 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Własny układ H | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H

Facebook
Administratorzy