Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

[S] Kozacki zestaw do simracingu (3x LCD, T300, CSPv2, H-Shifter+SQ itd.)

stare 29-12-2016, 12:47   Post #3 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Bump! 4900zł
P.S. Sporo osób pyta się o sprzedaż pojedynczych rzeczy - jeszcze raz podkreślam, że póki co interesuje mnie sprzedaż całości. Nie chce mi się bawić z wszystkim osobno. Za kilka miesięcy, jeżeli nie będzie chętnego na zestaw, być może zacznę sprzedawać osobno - przy czym ogólnie mi się nie spieszy, sprzedaję głównie z powodu marnowania się tak dobrego sprzętu, bo ani brat, ani ja nie mamy za bardzo czasu na simracing.

Ważne! Jeśli miałbym sprzedawać osobno jakoś wcześniej, to w pierwszej kolejności musiałby się znaleźć ktoś chętny na monitor stand razem z 3xBenQ, w drugiej kolejności Playseat z addonami, w trzeciej kolejności T300GTE. Dopiero na końcu CSPv2 z akcesoriami oraz shiftery (gdyż są to sprzęty tak fajowe i ciężkie do zdobycia z powrotem, że mogą sobie nawet leżeć w szafie i czekać kilka lat na mój powrót do simracingu
kaz jest offline  
3xLCD+dash/T300GTE/CSPv2+Mugen+BlackClrKit/H-shifter by Ryzykfizyk+SQ Selespeed/Playseat WRC Alcantara+GearshiftSupport+HolderPro///iR 100% content/Dirt Rally///W przeciwieństwie do simracingu, Jezus jest real.

Thrustmaster T300 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Własny układ H | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H

Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

Facebook
Administratorzy