Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Kariera Roberta Kubicy po wypadku

stare 04-07-2017, 15:31   Post #1 (permalink)
Gared
The Godfather
Awatar Gared

rF2 WEC 2016 GTE
rF2 ALMS 2016 GTE

Kariera Roberta Kubicy po wypadku

Zamknąłem poprzedni temat i nie zostanie on otworzony. Dyskusję można kontynuować tutaj, pod kilkoma warunkami.

1. Nie życzę sobie ani ja, ani którykolwiek inny mod/admin widzieć obrażania, wyzywania, dowalania się do innych. Teksty o dilerach, o byciu głupim itp będą argumentem do usunięcia dyskusji.

2. Poproszę o stonowane opinie, tak w kwestii hypu związanego z szansą na powrót, jaki i w kwestii opinii przeciwstawnych. Wątpliwości/nadzieje odnośnie Kubicy można wyrazić w sposób stonowany.

3. Poproszę również o nie ciągnięcie niepotrzebnych wojenek. W szczególności poproszę o to Ciebie Maxymie - po prostu odpuść adwersarzowi, niezależnie od tego kto akurat ma rację.

4. Nie chcę wymieniać po nicku, ale każdy wie kto i co napisał w poprzednim temacie. Dlatego uczulam wybitnych przedstawicieli po obu stronach barykady na to, co tu będą pisać. Naprawdę nikt nie chce interweniować, w związku z tym poproszę o rozwagę przy stukaniu w klawiaturę.

5. Proszę nie dawać się prowokować - czasem lepiej po prostu jest pominąć rzecz milczeniem.

Zapraszam do dyskusji.
Gared jest offline  
Rating: 74564 | Skill: 7.53 | OpenRating: 4794
Odpowiedź z Cytatem

Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

174 osób online
174 Gości
0 Zalogowanych
Facebook