Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
Nowości

Dzień, w którym goliłem się dwa razy

stare 10-10-2017, 23:17   Post #4 (permalink)
SirDuncan
Administrator Gogli
Awatar SirDuncan

Ach Lelu, jak Ty mnie pod włos bierzesz.

Tak, przyznaję, że klasykiem po torze, to ewenement na skalę krajową... albo nie szukałem dokładnie. Skusił bym się z przyjemnością... ale na Litość Boską - nie Mustang

NSU Prinz TT, Porsche 914, Audi 50, Golf 1, BMW 2002, Spifire, Giulietta, Mini (ale z drugiej strony nie 125p czy E30). Porobione na tor, śmierdzące nieprzepalonym paliwem i gorącym olejem, strzelające w rurę wydechową. Tego bym spróbował, gdyż tor wymaga właściwego podejścia - najlepiej na pełnym gazie. Mustangiem nie da się tak na torze. Może wokół Strefy, w plener, z koszem piknikowym... i żeby dziewczyna miała sukienkę w grochy i wielkie okulary.

Ale to nie tak, że Mustang jest całkowicie chybionym pomysłem. Ważne, że jest. Gdy będzie jeździć, to prędzej czy później na torze musi się pojawić kolejny klasyk. Ważne, żeby ten następny był "na tor". Ale jeszcze raz - nie Corvette C3, Camaro czy W124. Jeśli na torze Pixers pojawi się następny zapleśniały śmierdziel, to będzie sygnał dla innych torów, że to dobry kierunek. Potem - jestem pewny - ruszy wielka fala. Ważne, żeby być na jej grzbiecie.

Do tego czasu życzę Pixers sukcesów i trzymam kciuki za powiększenie oferty starych gratów.
SirDuncan jest offline  
12:27

Rating: 24459 | Skill: 2.40 | OpenRating: 2965
Odpowiedź z Cytatem

Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

Facebook
Administratorzy