Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server

Formuła 1 - sezon 2018

stare 19-01-2018, 14:34   Post #9 (permalink)
sebna
Awatar sebna

Cytat: Napisał adakar Zobacz post
ja mam marzenie, zeby kimi już dal sobie spokój. Taki wakat, niewazne przez kogo zapelniony (leclerc, ricciardo...) otworzy ruchy wzdłuż stawki
+1

Cytat: Napisał gared Zobacz post
sirotkin do ferrari! :d

czekam na początek tego sezonu z niecierpliwością. Rozsiądę się w fotelu i będę oglądał z przyjemnością jak williams dostaje łomot od wszystkich, jak leci. ósma lub siódma pozycja na koniec sezonu w konstruktorach to mój typ.
+1

Cytat: Napisał MariuszB35 PL Zobacz post
Z Williams to tak do końca nie wiadomo. Mogą zrobić kolejny paździeż a mogą zrobić też mistrzowski bolid. Tylko że z tym składem to nie wiem czy nawet w mistrzowskim bolidzie by im poszło ��.
Tak też może się zdażyć i to by była lepsze dla Roberta bo miał by okazję pokazać się z lepszej strony, plus Sirotkin miałby większą presję i zespół też, żeby wsadzić tam Roberta ...

.... ale jakoś mi się nie wydaje, żeby się to miało wydarzyć (mega bolid ale to oczywiście tylko wróżenie z fusów).

Jest to też znaczący rok dla Lowe. Teraz już to już jego projekt więc zobaczymy jak mój pójdzie. Nikt nie oczekuje WDC ale ma być progres w stawce inaczej będą niewygodne pytania

I jeszcze na koniec witam wszystkich maniaków i nie maniaków w sezonie 2018 . Oby ten był lepszy niż poprzedni. Cyrk rusza ... choć na razie powoli
sebna jest offline  

| Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem

Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

Facebook
Administratorzy