Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server

Zestaw Fanateca vs zestaw Thrustmastera

stare 08-08-2018, 20:36   Post #4 (permalink)
xarturr
Awatar xarturr

Cytat: Napisał sebna Zobacz post
W UK był taki zestaw chyba za pół tej kwoty że stelażem jeszcze. Może jeszcze nie poszedł?
Na jakiej stronce to widziałeś? Sprawdzam ostatnio OLX, Allegro, eBay w poszukiwaniu używanych Fanateców ale CSL Elite nie znalazłem.
Cytat: Napisał Danonak Zobacz post
Bierz bundle od fanateca. CSL Elite jeśli chodzi o baze jest właściwie identyczna w odczuciach co TS-PC od Thrusta. A jak wiadomo TS-PC jest lata świetlne przed TX-em

Jakoś wykonania, obsługi, oprogramowania i ogólnie wszystkiego też na plus dla Fanateca.
Co do wysyłki licz, że około 100zł pewnie Ci wyjdzie (okolice 20-30 euro max). Bo trzeba pamiętać, że jednak ten sprzęt swoje waży i też zajmuje dużo miejsca.
Też już się całkowicie przekonałem do bundle Fanateca, wolę dołożyć te kilka stówek i mieć porządną kierownicę na lata, czytałem ostatnio komentarze to dosyć awaryjna ta baza TX, w tym przedziale cenowym Fanateca nic nie przebije
A co do kosztów wysyłki to sprawdziłem wczoraj na ich stronie i w przeliczeniu wyszło 150zł, w sumie spodziewałem się, że więcej.
A jak wygląda sprawa z płatnością z konta złotówkowego na euro? Banki coś doliczają?
xarturr jest offline  
| Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem

Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

287 osób online
287 Gości
0 Zalogowanych
Facebook
Administratorzy