Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server

MSI RTX 2080Ti|| wybór karty graficznej POMOCY!

stare 17-09-2018, 00:59   Post #6 (permalink)
sebna
Awatar sebna

Popatrzyłem na resztę gratów.

Kilka spostrzeżeń:

PSU za duże (i nie wiem czy pół pasywne?). CPU rozumiem, że będziesz kręcił? Do iracing i VR lepszy bang for buck byłby 8600k ale ten podlinkowany to też nie jest zły wybór jeżeli umiesz go wykorzystać (podkręcić, tak samo jak w wypadku 8600k).

Nie znam tej budy ale w tych pieniądzach przyjrzał bym się też Evolve ATX (właśnie wyszła nowa wersja wersji z tempered glass). Sam mam oryginalną wersję Evolve ATX Tempered Glass i jest fenomenalna i na pewno pomieści AIO cooler, o którym myślisz.

Jak już jesteśmy przy temacie AIO - jesteś pewny, że chcesz się bawić w AIO? Powietrze nigdy Ci nie zaleje karty za 5k itp itd a jest w dodatku cichsze (wtedy kiedy ma to prawdziwe znaczenie) jak zrobione prawidłowo. Mój komputer jest całkowicie niesłyszalny w pracy na "pulpicie" - nie osiągniesz tego z AIO. Podczas grania robi się słyszalny (nie głośny) ale to bez znaczenia bo i tak mam słuchawki wtedy. Na pulpicie pracuje jedynie jeden wolnoobrotowy wiatrak 140mm, który nie wydaj żadnego dźwięku, który wydostawał by się poza obudowę.

Pozdrawiam
sebna jest offline  

Ostatnio edytowane przez sebna : 17-09-2018 - 01:12

| Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem

Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

293 osób online
290 Gości
3 Zalogowanych