Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server

[S] Shifter sekwencyjny selespeed

stare 15-05-2019, 05:48   Post #8 (permalink)
Wyjebany12
Awatar Wyjebany12

Cytat: Napisał carson Zobacz post
Jak obiecalem - informacja, ze udalo sie doprowadzic deal do konca Wyslana paka pobraniowa, odebrana, wiec ok.
Odp: shifter sekwencja

Cytat: Napisał Wyjebany12
Cytat: Napisał carson
Bardzo dorosle zachowanie. Zamawiasz sprzet, ktory jest robiony na konkretne zamowienie a pozniej zbywasz mnie wiadomosciami o tym, ze juz jutro robisz przelew... Nie lubimy tu na forum takiego zachowaniam, zwlaszcza na forumowej gieldzie.
Witam, nie byłem dostępny, problem w tym że nie mam możliwości zrobienia przelewu dlatego pytałem na początku o wysyłkę za pobraniem i uzyskałem odpowiedź ze wysyła Pan za pobraniem. Już nie jedną rzecz zamawiałem z tegfo forum właśnie za pobraniem i nigdy ni e było problemów, dwa razy miałem problem gdy sprzedający chciał wpierw wpłatę na konto bankowe... dlatego nie rozumiem tego komentarza jedenego z użytkowników. Pozdrawiam. Kurier który dostarcza paczki w mój rejon po prostu zna się z moją Matką a że mnie często nie ma w domu to ona odbiera paczki.
Wyjebany12 jest offline  

Thrustmaster T300 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Fanatec Clubsport Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem

Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

Facebook
Administratorzy
Administracja portalu
Owner
McLaren
Senior Admin
lelu0