Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Działy Tematyczne > Real Racing

Formuła 1 - sezon 2018

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Real Racing Wszystko co dotyczy prawdziwych sportów motorowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 15-04-2018, 12:54   Post #141 (permalink)
Super Moderator
Awatar Dmnick

Cytat: Napisał Splott Zobacz post
Wybaczcie ze post pod postem. Proponuje zabawe konkurs:

"Co za LAMUS odpowiada za rozwój tego bolidu Williamsa. Pytam się .... aaaaaaaa no tak. On"

"podziękujmy KIEROWCY ROZWOJOWEMU ... poczekajcie. Kto nim jest ? Aaaaa no tak ... "ynzynier Kubica""

"kolejni obrońcy pół-boga ?

a moze wszyscy się poznali na "talencie" inzynierskim Kubicy i Renault podrzuciło zgniłe jajo Williamsowi
wiem wiem, fajboye dopuszczają do swoich główek, tylko te POZYTYWNE newsy od Cezarego i Sokoła. Negatywna opinia i Kubica, u nich to "404 not found""

Kto jest autorem tych slow?
A jaka jest nagroda? Bo tak się składa, że znam prawidłową odpowiedź
Dmnick jest offline  
Zalman Z3 Plus | Win 7 x64 | AMD Phenom II x4 965@3,7GHz@Zalman CNPS14x | ASRock 970 Pro3 | AMD Radeon 6950@6970 2GB | Kingston KHX1600C9D3B1RK2/8GX 8GB| Tacens Radix V 650V | Creative Xtreme Music | Superlux HD 681 | Logitech DFGT | Saitek X52 | Saitek Cyborg Evo | Steelseries Rival |

Rating: 16581 | Skill: 6.74 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2018, 13:29   Post #142 (permalink)
Awatar pocisk

Oto jak RBR wygrał wyścig.

SC ogłosili pod koniec 31 okr. gdy BOT (1) i VET (2) byli już na prostej S/M.
VER (3) i RIC (5) idealnie wstrzelili się na zjazd do boksów.

Sebastian i Valtteri musieli spędzić całe 32 okr. za autem bezpieczeństwa i głupotą byłoby wołać ich do boksów, po czym spadliby na koniec stawki, więc musieli zostać na torze.
pocisk jest offline  

Logitech G27 | Logitech G27 | Logitech G27
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2018, 13:40   Post #143 (permalink)
Administrator Portalowy
Awatar Zinho

Cytat: Napisał pocisk Zobacz post
Oto jak RBR wygrał wyścig.

SC ogłosili pod koniec 31 okr. gdy BOT (1) i VET (2) byli już na prostej S/M.
VER (3) i RIC (5) idealnie wstrzelili się na zjazd do boksów.

Sebastian i Valtteri musieli spędzić całe 32 okr. za autem bezpieczeństwa i głupotą byłoby wołać ich do boksów, po czym spadliby na koniec stawki, więc musieli zostać na torze.
Dlatego uważam, że mądre byłoby wprowadzenie reguły o możliwości pitu pod SC dopiero po przekroczeniu linii S/M. Wtedy każdy by miał możliwość się zastanowić. Chyba w NASCAR tak jest, prawda? Caution i dopiero jak wszyscy przejadą przez finish line, mogą zjeżdżać do pitu?
Zinho jest offline  
Rating: 104795 | Skill: 9.48 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2018, 14:04   Post #144 (permalink)
Awatar Zenon

Cytat: Napisał Splott Zobacz post
A co do konkursu i cytatow... czytanie ze zrozumieniem sie klania... czy ja musze zawsze wprost jak krowie na rowie pisac? To sa cytaty z FB CG i z f1wm pewnego kogos ulubionego tutaj osobnika... to nie sa moje slowa...
Eh. adRAKar Internetu. Ale w sumie dobrze, że się ,,udziela" przynajmniej można sobie statystycznie wyliczyć, ile takich karkuszewskich jest dookoła i starać się generalnie unikać ludzi, jeśli to możliwe.
Zenon jest offline  
Rating: 78667 | Skill: 5.82 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2018, 14:55   Post #145 (permalink)
The Godfather
Awatar Gared

Cytat: Napisał pocisk Zobacz post
Vettela wezwali do pitów zaraz za Bottasem. Decydując się na kolejny pit stop po używane opony wypadłby uszkodzonym autem z 10 powiększając tylko stratę punktową do Hamiltona.
Wezwali go dwa kółka później. Bottas zdołał zrobić outlap i mierzone. Pamiętam jak bardzo plułem jadem w ekran, na to co Ferrari robi.
Gared jest offline  
Rating: 74564 | Skill: 7.53 | OpenRating: 4794
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2018, 15:11   Post #146 (permalink)
Awatar Splott

Ferrari nie wiem z jakiej paki spodziewalo sie ze Bottas bedzie jechac takim tempem jak jechal poprzedni stint. Ze ta przewaga styknie. Tzn to by sie zgadzalo wg obliczen ale... przeciez to jest oczywiscie ze przed i po picie jezdzi sie na maxa, odkreca sie silnik na maxa i jedzie na zlamanie karku wlasnie po to zeby undercut sie udal. No i sie udal przez debilizm Ferrari. Zamiast odrazu zareagowac z pitami dla Vettela i Kimiego...

A co do Kimiego, mial znacznie swiezsze medy niz Bottas Hamilton i Vettel, mimo to nie udalo mu sie Bottasa wyprzedzic, szkoda.
Splott jest offline  

Rating: 44576 | Skill: 11.49 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2018, 15:12   Post #147 (permalink)
ice
Awatar ice

Ferrari powraca do praktyk stosowanych za czasów Schumachera, gdy mieli tylko jednego kierowcę. Drugi to giermek.
Po złej strategi i utracie prowadzenia przez Vettela na rzecz Bottasa, postanowili poświęcić Raikkonena aby ich pupilek mógł łatwiej wygrać.
Pliss, to dopiero trzeci wyścig a nie decydująca walka o mistrzostwo.
Dlatego dopadła ich karma. Za takie zagrania liczę, że w tym roku tytuły mistrzowskie przejdą im koło nosa.
ice jest offline  

Rating: 9920 | Skill: 2.79 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2018, 15:12   Post #148 (permalink)
rex
Administrator rFactor2
Awatar rex

Dla mnie lameriadę sezonu odwalił największy talent w stawce. Miał zwycięstwo w kieszeni po Safety carze, ale postanowił walczyć za wszelką cenę ze samym sobą. mam też wrażenie, że wygrał
Gość miał świeżuteńkie gumy, Hamiltona tuż przed sobą i ogólnie dużo korzystniejszą sytuację od Ricciardo. No ale wystarczył jeden prosty chwyt Lewisa i było pozamiatane.
Dziś się w 100% przekonałem, że to jeszcze nie jest czas Maksia na laury w F1. Ricciardo pokazał dziś dobre rzemiosło i to wystarczyło. Maksiowi tego brakło. Na dodatek to co zrobił na Vettelu woła o pomstę do nieba. Normalnie jakbym był Sebem, to bym zasugerował mocne temperowanie głowy Maksiowi.
Tak to w sporcie bywa, gdy młokos jeszcze nie wie co go może spotkać, a już nagina. Skoro doświadczeni kierowcy wiedzą, że tam się nie nagina, to znaczy ze z jakiegoś powodu tak jest. Maksiu natomiast twierdzi inaczej. Efekty widać od początku tego sezonu, a jakby dalej sięgnąć to już pewnie od 6 czy 7 GP bez zmiany nastawienia. Przychodzi mi takie jedno słowo na myśl:

IGNORANCJA

Co do Ferrari to ewidentnie Kimiego poświęcili i dali się oszukać Mercowi. Za SC to Horner z Mateschitzem powinni iść dać na mszę
Gasly i Hartley to kupa zabawy
Williams bez zmian.
McLaren jeszcze namiesza w tym sezonie, zobaczycie. Psim swędem, ale pkt łapią i Ferdek i Vandorne.
Renault ma całkiem dobre auto wychodzi na to. Widać też różnicę Hulka i Sainza.
FI miało odbicie w qualu i chyba to by było na tyle.
Kurcze patrząc na Haasa widzę, jak dobry bolid miało w zeszłym roku ferrari. Magnussen dla mnie póki co objawieniem sezonu.
rex jest offline  

Rating: 45674 | Skill: 4.48 | OpenRating: 592
Thrustmaster T500 RS | Fanatec CSR Elite Pedals | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2018, 00:25   Post #149 (permalink)
Awatar pocisk

Cytat: Napisał Gared Zobacz post
Wezwali go dwa kółka później. Bottas zdołał zrobić outlap i mierzone. Pamiętam jak bardzo plułem jadem w ekran, na to co Ferrari robi.
@Gared @Splott
Jak Wy te wyścigi oglądacie?

Bottas zjechał na 19 okr. a Vettel zaraz na następnym 20 okr.
Bottas spędził w alei serwisowej 22.097 s., Vettel 23.009 s. Resztę Valtteri odrobił na okr. wyjazdowym.
Koniec tematu.

https://f1wm.pl/php/rel_gen.php?rok=2018&nr=3&dzial=22
pocisk jest offline  

Logitech G27 | Logitech G27 | Logitech G27
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
2018, formuła, sezon

« MotoGP 2018 | - »
Narzędzia wątku
Wygląd