Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
Wróć   SimRacing wyścigi online > Działy Tematyczne > Real Racing

Infrastruktura Polskich torów.

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Real Racing Wszystko co dotyczy prawdziwych sportów motorowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 21-09-2011, 19:45   Post #21 (permalink)
Awatar Marcoone

To też, ale są inne równie tanie sporty na wejściu (siatkówka, koszykówka, ręczna) ale takiej popularności nie zdobywają w Polsce i na świecie.

Nie mówiąc o chodzie sportowym - to dopiero tanie jest
Marcoone jest offline  
NAD nigdy nie był szybki - Kimi

Rating: 49418 | Skill: 5.07 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2011, 19:59   Post #22 (permalink)
Awatar Rubiq

Piłka nożna jest najbardziej "easy to play" [hard to master] i to decyduje o jej popularności.
Rubiq jest offline  

Rating: 66699 | Skill: 8.49 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Logitech G25 | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2011, 20:02   Post #23 (permalink)
Awatar Podkręcony_Ziutek

Cytat: Napisał debeo Zobacz post
Się zdenerwowałem, przepraszam. Inna sprawa, że po postu jesteśmy za biedni na sporty motorowe. Jest to smutne, ale prawdziwe. Mało kogo stać, żeby sklecić auto i pojechać w WPP czy RPP, nie mówiąc już o mistrzostwach.
Motorsport nie kończy się na imprezach PZMłotu Jest wiele innych alternatyw dla osób z mniej zasobnym portfelem.

Cytat: Napisał debeo Zobacz post
Kto sobie kupi używkę S1600, żeby naprawdę pojeździć? Jedyne 30 tys. euro kilkuletnia. S2000 - 3 latek po kilkunastu rajdach - 200 tys. euro.
Sołowow
Podkręcony_Ziutek jest offline  
Rating: 963 | Skill: 1.55 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2011, 20:22   Post #24 (permalink)
Awatar JacKill

Cytat: Napisał Rubiq Zobacz post
Piłka nożna jest najbardziej "easy to play" [hard to master] i to decyduje o jej popularności.
Piłka nożna to nie sport - to gra zespołowa*.

*Słowa profesora AWF-u w Rzeszowie, popieram
JacKill jest offline  

Rating: 1897 | Skill: 0 | OpenRating: 0 | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2011, 21:31   Post #25 (permalink)
Awatar trelikk

Cytat: Napisał Boszczu Zobacz post
Ech było by wspaniale, mam nadzieje, że na ogłoszeniu przetargu się nie skończy, bo naprawdę żal d.. ściska jak się widzi jak to wszystko zarasta trawą A jeszcze nie dawno tyle się działo, ech piękne czasy, mam nadzieje wrócą
trelikk jest offline  
Rating: 25256 | Skill: 8.47 | OpenRating: 0
Logitech Momo Racing | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2011, 22:05   Post #26 (permalink)
Awatar debeo

Cytat: Napisał Podkręcony_Ziutek Zobacz post
Motorsport nie kończy się na imprezach PZMłotu Jest wiele innych alternatyw dla osób z mniej zasobnym portfelem
Wiem, sam się staram uskuteczniać, ale to cały czas nie jest to. No przynajmniej dla mnie to za mało przejechać od 4 do 30 km na ostro w ciągu całej imprezy Od razu mówię, że w bezpośrednim sąsiedztwie mam jedną dłuższą, dwudniową, amatorską pojeździawkę zwaną Rajdem Magnolii, będzie z 50 km. Ok, jeszcze w Koszalinie Monte Carlino, też eliminacja PPAiK.

A Sołowow... przynajmniej miło wydaje. Swoją drogą, jak ostatnio patrzyłem na jego harmonogram startów, to on już chyba nie wie gdzie zarabia
debeo jest offline  
Rating: 7380 | Skill: 3.14 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2011, 22:26   Post #27 (permalink)
Awatar Podkręcony_Ziutek

Gdybyś mieszkał nieco "niżej" to mógłbyś zainteresować się Bergiem Zawody amatorskie, ale zorganizowane na poziomie takim jak nasze GSMP.
Podkręcony_Ziutek jest offline  
Rating: 963 | Skill: 1.55 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2011, 23:15   Post #28 (permalink)
Administrator Gogli
Awatar SirDuncan

rF2 Gogle i W

Dobra, dobra chłopaki boście się zapędzili. Występ w najcieńszej imprezie, gdzie można naprawdę pojeździć kosztuje kupę szmalu. Nie wpisowego, tylko "przygotowawczego". Oczywiście niby są np. CA Cup czy KJS-y ale mnie by raczej nie satysfakcjonowało ganianie na około beczki lub jazda po "niewiadomo czym" co de facto torem nie jest.

Od zawodów typu KJS wolał bym porządny "dzień na torze". Zwyczajnie potrzeba nam w Polsce 4 torów klubowych o niższej randze i jednego narodowego z możliwością rozgrywania zawodów FIA GT, WSbR i niższych.

Dlaczego tak bym wolał Ano dlatego, że do zwykłych jazd po torze wystarczy normalny samochód + kask i basta, co kosztuje dokładnie 275 zł z przesyłką za kask bez homo.
SirDuncan jest online  
12:27

Rating: 24459 | Skill: 2.40 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2011, 23:21   Post #29 (permalink)
Awatar patryksok.

Dokładnie... Tor "Narodowy" klasy 2 i klubowe mniejsze/tańsze w różnych regionach Polski. Z taką infrastrukturą można by było organizować poważne zawody na miarę mistrzostw Polski aut turystycznych etc. Marzenia... PZM w ogóle coś robi w sprawie obrony swoich torów kartingowych przed zbudowaniem na nich osiedli?!
patryksok. jest offline  
Rating: 16913 | Skill: 6.53 | OpenRating: 0 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2011, 23:31   Post #30 (permalink)
Awatar debeo

A wiemy kto jest właścicielem typowego PZMowskiego toru kartingowego w Polsce? Pytam poważnie, bo nie mam pojęcia. Sam PZM, gmina czy kto? Bo to by mogło wiele wyjaśnić jeśli chodzi o pytanie Patryka.

PS. Berg jest kotem W ogóle wszystko a'la GSMP (tak wiem, są jeszcze Europejskie i w ogóle, ale jakoś to muszę nazwać) jest dla mnie jednym z najfajniejszych rodzajów sportów motorowych.
debeo jest offline  
Rating: 7380 | Skill: 3.14 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
infrastruktura, polskich, torow

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania