Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
Wróć   SimRacing wyścigi online > Działy Tematyczne > Real Racing

Serie WTCC/BTCC

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Real Racing Wszystko co dotyczy prawdziwych sportów motorowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 03-03-2008, 18:44   Post #11 (permalink)
Member
Awatar MaXyM

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do MaXyM
Cytat: Napisał Marcoone Zobacz post
No to mamy zadanie na najbliższy czas - relacje z real racing WTCC 2008. Kolegom wszak trzeba pomóc, a może ktoś odnajdzie w sobie talent sprawozdawcy radiowego .
Ale po co jak online z internetu jest calkiem znosnej jakosci transmisja live
MaXyM jest online  
SLS developer :: sls.simracing.pl ::

Rating: 94355 | Skill: 7.59 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Logitech G25 + LC | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2008, 18:56   Post #12 (permalink)
Awatar Qbekbear

Jahu - no niestety zdaję sobie z tego sprawę. Tak czy tak kibicuję Leonom benzyna.
Qbekbear jest offline  
Rating: 26003 | Skill: 6.62 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Logitech G25 | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2008, 21:38   Post #13 (permalink)
Awatar G.Mark

Cytat: Napisał Jahu Zobacz post
Wcale nie jest nudniej. I to ja kibicuję Thompsonowi od przeszło 10 lat. Szkoda tylko że ta jego Honda jest z 2006, więc będzie ciężko i absencja na Kurytybie nie wróży niczego dobrego. Też mam nadzieję że Priaulx tym razem nie wygra, w zeszłym sezonie miał po prostu szczęście, no i dobry jest na Macau.
Oby mu ten Accord troszkę lepiej służył niż ten z BTCC 97-00 to będzie bardzo dobrze

Ogólnie jestem podobnego zdania co do Andy Priaulxa, z tym że jego tytuły WTCC mnie w ogóle nie przekonują, albo o 1pkt wygrane, albo po pechu innych na Macau ( Y.Muller; Giovanardi , D.Muller )

Co do tych TDI, jak usłyszałem kiedyś tego newsa że to wchodzi, to oczy mi załzawiły, na wyścigi się jeździ po to aby posłuchać dźwięki na żywo wydawane przez te auta. Również jeździłem i się tym delektowałem, a teraz powoli będzie się to zamieniało w dźwięk turbinki i klekotanie a na torach takich jak z Oscher, z trybun, nie będzie słychać tych aut.

A tak co do marek to kibicuje wszystkiemu co benzyna oprócz BMW
G.Mark jest offline  

niech poślizg wynika z prędkości.. / BMW 318 IS Racing Edition

Rating: 70782 | Skill: 9.45 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2008, 22:10   Post #14 (permalink)
Administrator
Awatar BzYczek

Ja tylko Chevroletom Przynajmniej jakąś kolorystykę wprowadzają do WTCC bo za dużo białasów i żółtasów teraz jeździ. Choć w pierwszym wyścigu sami między sobą się wyeliminowywali.
BzYczek jest offline  
MSI Z77-G45|i5 3570K@4,5|Macho 120|Corsair Vengeance 8GB|Gigabyte Radeon HD 7970 OC 3GB
3xDell U2312HM|HDD1TB|Plextor M5P 128GB|Corsair HX80 +Gold 650W|Laptop Acer 5930G

F E E L the S T I N G

Rating: 78964 | Skill: 10.60 | OpenRating: 0
| Logitech G25 + LC | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2008, 22:32   Post #15 (permalink)
Awatar Qbekbear

No tak, chłopaki z Chevy dali popis
Qbekbear jest offline  
Rating: 26003 | Skill: 6.62 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Logitech G25 | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-04-2008, 01:03   Post #16 (permalink)
Awatar G.Mark

Kurde niech coś FIA zrobi z tymi dieselami, bo nie ma na to mocnych...nie dość że tego w ogóle nie słychać, to wyścigi robią się nudne
Jak BMW wypuści swojego ropniaka, to w ogóle będą ciche wyścigi, i nie będzie sie opłacało jeździć na wyścigi, bo nic nie będzie słychać

Mexyk - dominacja TDi
G.Mark jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-04-2008, 08:09   Post #17 (permalink)
Administrator
Awatar BzYczek

No właśnie G.Mark niezły Seat TDi Cup się zrobił. Za dużo seatów w stawce - prawie jak u nas. Tylko przynajmniej u nas różnią się znacznie wyglądem i idzie rozpoznać kto jest kto.

Fajny tor, można pomyśleć i w przyszłym sezonie go do ligi wsadzić... zawsze to jakiś nowy, nieoklepany tor.
BzYczek jest offline  
MSI Z77-G45|i5 3570K@4,5|Macho 120|Corsair Vengeance 8GB|Gigabyte Radeon HD 7970 OC 3GB
3xDell U2312HM|HDD1TB|Plextor M5P 128GB|Corsair HX80 +Gold 650W|Laptop Acer 5930G

F E E L the S T I N G

Rating: 78964 | Skill: 10.60 | OpenRating: 0
| Logitech G25 + LC | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2008, 16:27   Post #18 (permalink)
Awatar G.Mark

Kiepściutko jeździ ta Honda Thompsona, nie jest dobrze

z drugiej strony ropniaki deklasują w WTCC, na szczęście na angielskich torach BTCC ropniakom nie jest tak wesoło
G.Mark jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2008, 17:18   Post #19 (permalink)
Awatar Zyryx

Cytat: Napisał G.Mark Zobacz post
Kiepściutko jeździ ta Honda Thompsona, nie jest dobrze

z drugiej strony ropniaki deklasują w WTCC, na szczęście na angielskich torach BTCC ropniakom nie jest tak wesoło
a co ty byś chciał. To ich pierwszy wyścig Hondą. Muszą nabrać trochę doświadczenia i poustawiać dobrze auto, a Thompson musi się przyzwyczaić do nowego auta. Chevy też od razu nie wygrywał. Dopiero później zaczeli odnosić jakieś sukcesy. Także cierpliwości, Honda jeszcze pokaże swoje pazury
Zyryx jest offline  

Rating: 48019 | Skill: 10.25 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2008, 17:28   Post #20 (permalink)
Awatar G.Mark

Cytat: Napisał Zyryx Zobacz post
a co ty byś chciał. To ich pierwszy wyścig Hondą. Muszą nabrać trochę doświadczenia i poustawiać dobrze auto, a Thompson musi się przyzwyczaić do nowego auta. Chevy też od razu nie wygrywał. Dopiero później zaczeli odnosić jakieś sukcesy. Także cierpliwości, Honda jeszcze pokaże swoje pazury
Accord już kiedyś jeździł bodajże 2005-06, nie była to udana konstrukcja, podobnie było z Peugeot 407, te auta pojeździły rok.
Z drugiej strony nie wiem dlaczego nie zdecydowali się na Civica, który w BTCC daję radę, skoro tak bardzo chcieli Hondę, jest to nowsza konstrukcja. A tak po za tym Chevrolet to team fabryczny mają kase.

Dziwi mnie że teraz w ogolę sie producenci nie pakują do WTCC, a klasa S2000 jest dużo tańsze w porównaniu do dawnej klasy Super Touring (ST) za czasów ETCC, a zdecydowanie więcej marek wtedy jeździło ( bmw, alfa, nissan, toyota, renault, volvo, ford, honda, opel, audi, peugeot )
G.Mark jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
2008, 2009, btcc, serie, sezon, wtcc, wtcc or btcc

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania