Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Działy Tematyczne > Real Racing

Wyjazd na GP Monza

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Real Racing Wszystko co dotyczy prawdziwych sportów motorowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 01-09-2008, 16:08   Post #1 (permalink)
Awatar Ik@r

Wyjazd na GP Monza

W połowie września będę we Włoszech i wymyśliłem sobię, że "przy okazji" obejrzę na żywo wyścig na Monza dlatego był bym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje praktyczne zwiazane z tym sposobem kibicowania (przed telewizorem to wiadomo: piwo, czipsy, głos na full i żona u koleżanki).

1. Bilety - można kupić tuż przed wejściem czy trzeba z wyprzedzeniem?
2. Dojazd na tor - swoim samochodem czy lepiej transportem publicznym?
3. Wałówkę jakąś trzeba brać czy można kupić jakieś wyścigowe specjały (spodziewam się, że zajmie mi to prawie cały dzień a młodzież która będzie ze mna dłużej jak 2h bez jedzenia nie wydoli).
..... i co tam jeszcze ważnego o czym nie można zapomnieć.

Czytałem temat założony przed rokiem przez Shadow-a i ciekaw jestem czy byłeś i jakie wrazenia?
Ik@r jest offline  

Rating: 14559 | Skill: 3.51 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2008, 21:05   Post #2 (permalink)
Awatar DarekSzerszen

oglądając z kolegami w knajpce GP Niemiec, padła z ust jednego z nich propozycja co by było gdybyśmy pojechali na Węgry oglądnąć na żywo, na początku nie było zainteresowania wielkiego ale na drugi dzień stwierdziliśmy że pojedziemy zakupiłem bilety na GPservices przelew poszedł bileciki szybko przyszły.

jako fani i pasjonaci rajdów, tak jak na rajd tak tez przygotowaliśmy sie na wyścig, wyjechaliśmy bardzo wcześnie aby tam tez być z samego rana, zabraliśmy z sobą
wszystko to co zabieramy na rally, krzesełka, leżaki, flaga, drabinka, lodówka w której była wałówka, piwka i cos z zimnych napojów,
rano przed torem chcieliśmy sie napić miejscowego piwka i zakupiliśmy 3 sztuki w 0,4 plastiku za takie kosmiczne pieniądze, ze głowa mała, przy wejsciu na tor pan nam zabronił wejść z drabinka, leżaki też zakazał wnieść, kazał lodówke otworzyć, tam 15 piw, zburzył się i tez zabronił wnieść, kumpel sie tak zgrzał, ze go tak zjebał po polskiemu, ze madziar pozwolił w końcu nam wnieść po dwa na twarz, już wtedy o 8:00 miałem takie ciśnienie ze głowa mała, reszta to totalna porażka, mimo ze staliśmy wysoko na trawce i widoki mieliśmy piekne to z tego miejsca moge powiedziec ze żałuje wyjazdu na F1 bo "nie urzekła mnie ta historia " mogłem dołożyć drugie tyle i pojechać na RALLY DEUTSCHLAND na którym już miałem okazje być i wiem ze miło bym spędził czas, co do kosztów na torze to kiełbasa w jakiegoś wstrętnego kotła kosztowała 4000 forintów, dobrze że prócz tej lodówki mieliśmy jeszcze taka termo torbe, tam przepakowaliśmy sobie te kabanoski, musztardki, ogóreczki, pomidorki i wcześniej w domku posmarzone kotlety i nie musieliśmy wydawać pieniędzy na torze

muszę sie przyzanać do tego ze tak jak leciał na eurosporcie LEmans to w sobote oglądałem 10h przez TV przełączając z Eu1 na Eu2 a rano jechałem na WTCC ( http://files.simracing.pl/galerie/Da...5Czerwiec2008/) o 7rano to wstałem sobie przed 6 rano i jeszcze oglądałem, a na F1 uwierzcie mi końcówkę wyścigu przespałem na kocu, w cieniu bo totalnie mnie to jakoś nie ruszyło, ale jak F1 leci w TV to bardzo chętnie oglądne z kolegami popijając piwko i paląc sobie papieroska kibicując Naszemu...

co do transportu, jak Ikar pyta, my byliśmy bardzo wcześnie i przyjechaliśmy pod sama bramę zostawiając auto na łące, gorzej było z wyjazdem bo mimo ze powili po wyscigu sie pakowaliśmy i odczekaliśmy aż jakaś większa część kibiców wyjdzie to pan parkingowy mówił ze wyjazd z parkingu to 1 godzina, bo taki korek jest, dobrze ze gdzies tam jakaś boczna za łąka była, to tam przejechaliśmy...
DarekSzerszen jest offline  
Rating: 35701 | Skill: 3.93 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2008, 22:12   Post #3 (permalink)
Awatar [shadow]

Ik@r, ja byłem na FIA GT - to trochę inna historia, niż F1. Na przykład nie trzeba mieć "miejscówek", sprzedają jedynie wejściówkę i stoisz/siedzisz gdzie chcesz. Ja na starcie siedziałem przy prostej startowej na głównej trybunie. Nie miałem jedynie wykupionego paddocu, bo nie wiedziałem że można... Z tego co wiem to na F1 trzeba z mocnym wyprzedzeniem bilety kupić - teraz to już chyba zostały wejściówki bez miejsc, czyli siedzisz tam, gdzie Ci się uda wcisnąć (czytaj: trzeba być o 5 rano, żeby cokolwiek widzieć).

Co do F1, to więcej Ci napisał Darek. Co do FIA GT, to wybieramy się na Brno w tym roku i moje miejsce obawiam się będzie wolne, więc jakby co to daj znać w wątku tego dotyczącym.
[shadow] jest offline  
Coś być musi do cholery za zakrętem... < KEEP ON RACING >

Rating: -3503 | Skill: -5.35 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2008, 12:33   Post #4 (permalink)
Awatar wielki

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do wielki
Panowie jade na Monze, zabieram sprzęt nagrywająco-rejestrujący i po powrocie będzie obszerny materiał do wglądu w jakości HD.

Pozdrawiam
wielki jest offline  
Rating: 13714 | Skill: 2.05 | OpenRating: 0
Fanatec CSR Elite Wheel | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2008, 13:03   Post #5 (permalink)
Awatar Ik@r

no trochę mnie ochota odeszła ale dzięki za informację
Ik@r jest offline  

Rating: 14559 | Skill: 3.51 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2008, 19:53   Post #6 (permalink)
Awatar DarekSzerszen

powiem tylko tyle że FIA GT bije na łeb F1 byłem 3 lata z rzędu i każda z tych imprez była wyśmienita http://files.simracing.pl/galerie/Darek/FIAGTBRNO2005/ no i WTCC też bardziej mi sie podobało! no ale o gustach sie nie dyskutuje wiec to tylko moje prywatne odczucia.
DarekSzerszen jest offline  
Rating: 35701 | Skill: 3.93 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
monza, wyjazd

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania