Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Wortal SimRacingPL > Off Topic > Kupię / Sprzedam

(S) konto iRacing z 99% contentem, 400iR$, aktywne do 2025

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Kupię / Sprzedam Ogłoszenia

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 31-07-2019, 19:59   Post #1 (permalink)
kaz
Awatar kaz

(S) konto iRacing z 99% contentem, 400iR$, aktywne do 2025

Hejka wszystkim po długiej, dwuletniej przerwie!

Niestety po 2 latach od definitywnego sprzedania całego mojego sim riga, dalej nie mam czasu na powrót do simracingu - więc zapewne nie wrócę już nigdy (a mega chciałbym i aż mnie trzepie!). Ostatecznie, sprzedaję więc (i to chyba mega okazyjnie) ultra wypasione konto, które długo komuś jeszcze może posłużyć.

Tak jak w tytule, super konto iRacing z 99% contentem (by mieć 100%, trzeba by wydać tylko 96$ z i tak pozostałych tam iR$, ale na razie tego nie robię, bo ten hajs może się przydać na kolejne lata subskrypcji), aktywną subskrypcją jeszcze do 2025-02-10 i pozostałymi 400.81$ (tzw. iR Credits).

Cena, hmmm nie mam bladego pojęcia, ale może niech będzie 1000zł, można jeszcze lekko coś ponegocjować (wiem, bezwzględnie to spora kasa jak za grę, jednocześnie, jak za TAKI content to już i tak praktycznie jak za darmo), lub po prostu kto pierwszy, ten lepszy

Pozdro!

Tylko tych rzeczy nie mam kupionych.
kaz jest offline  

Ostatnio edytowane przez kaz : 31-07-2019 - 20:10
3x27"@144hz/TS-PC+32cm rim/CSPv3+BPK/GT Omega Pro Supreme RS9///iR 100% content/Dirt Rally///W przeciwieństwie do simracingu, Jezus jest real.

| Własny układ H | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-08-2019, 15:56   Post #2 (permalink)
Awatar michalb

Problem że jest zarejestrowane na ciebie(imie nazwisko).I wątpie czy da się to zmienić .
michalb jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-08-2019, 16:11   Post #3 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Dokładnie, nie można już sobie jakoś radykalnie zmienić, więc trzeba jeździć pod pierwszą nazwą.
kaz jest offline  
3x27"@144hz/TS-PC+32cm rim/CSPv3+BPK/GT Omega Pro Supreme RS9///iR 100% content/Dirt Rally///W przeciwieństwie do simracingu, Jezus jest real.

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-08-2019, 20:57   Post #4 (permalink)
Awatar FRAJDA Daniel

Mało tego, jeśli ktoś życzliwy się znajdzie to iR może zablokować konto, jest bezwzględny zakaz handlu kontami... a szkoda, bo sam bym chętnie kupił to konto jeśli można by było zmienić dane na swoje.
FRAJDA Daniel jest offline  
Rating: -450 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-08-2019, 21:42   Post #5 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Ale lipa. Poczytałem i faktycznie, nie można odsprzedać konta :/ IMHO, bardzo słaba jest taka polityka iR, że na siłę trzymają przy sobie klientów. Siedzę w branży muzycznej (studyjnej) i tam są mega drogie studyjne pluginy audio, które można sprzedawać, a w iR taki numer. No nic, temat do zamknięcia. Przepraszam za zamieszanie, ale nawet bym nie pomyślał, że tak drogi content jest nieodsprzedawalny :/ Z drugiej strony, może to też jakiś impuls, by jeszcze nie żegnać się z simracingiem na dobre (?)
kaz jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-2019, 19:25   Post #6 (permalink)
Awatar gorzasty

Tak tylko wspomnę, że daaawno kiedyś kupiłem podobne konto i poprosiłem support o zmianę imienia i nazwiska. Że niby przy rejestracji podałem pseudonim. Zgodzili się. Także jak nasciemniasz to będzie dobrze

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
gorzasty jest offline  
The perfect curves: 90-60-90
90km/h, 60 pulse, 90° drift angle

Rating: 9882 | Skill: 4.66 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2019, 16:50   Post #7 (permalink)
Awatar victor79

Oczywiscie jest jeszcze opcja migracji do STEAM
victor79 jest offline  

Rating: 21237 | Skill: 4.41 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2019, 23:09   Post #8 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Niestety Panowie, wkurzyła mnie trochę cała ta sytuacja i tym sposobem dzisiaj właśnie przywiozłem do domu porządny kokpit GT Omega Racing Pro Supreme RS9, a Fanatec CSP v3 z Brake Performance Kit czekają zarezerwowane na odbiór. Kilka rzeczy jeszcze będę musiał skompletować do podstawowego rigu (choćby kiera!) i będę wracał do simracingu, nawet jeśli będę jeździć pół godziny w tygodniu
kaz jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 13-02-2020, 22:26   Post #9 (permalink)
kaz
Awatar kaz

ODKOP!

Panowie, trochę wody w rzece upłynęło, masę hajsu na rig poszło (cały powrót do simracingu), w międzyczasie musiałem dużo przemyśleć, by ostatecznie stwierdzić, że...

...że nie nadaję się do simracingu (i do gier w ogóle, ze względu na masę innych mega czasochłonnych zainteresowań, w szczególności muzyka) - tylko ciągle się irytuję, że jestem za wolny. Sprzedaję zatem to konto. Definitywnie. Pewnie dla kogoś nie będzie problemem jeździć na takim wypasionym koncie z nie swoimi danymi. Szkoda by było takiego konta, pewnie komuś jeszcze sprawi dużo frajdy. W międzyczasie iR zrobił niesamowity proges, ten sim jest aktualnie niesamowity.

P.S. I cały rig też sprzedaję. Do końca weekendu utworzę temat ze spisem rzeczy, a rig baaardzo fajny.
kaz jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 22-02-2020, 17:24   Post #10 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Sprzedane, aż sam zazdroszczę kupującemu, za 1k PLN konto, na którym samych dolarów do wykorzystania jest znacznie wiecej niż owa kwota, nie wspominając już o opłaconym contencie i abonamencie...
kaz jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
2025, 400ir$, 99%, aktywne, contentem, iracing, konto

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania