Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
Nowości
Newsy - SimRacingPL

Wróć   SimRacing wyścigi online > Wortal SimRacingPL > Off Topic > Kupię / Sprzedam

[S] Kozacki zestaw do simracingu (3x LCD, T300, CSPv2, H-Shifter+SQ itd.)

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Kupię / Sprzedam Ogłoszenia

Zamknięty Temat
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 16-12-2016, 20:06   Post #1 (permalink)
kaz
Awatar kaz

ZDJĘCIA:
https://www.dropbox.com/sh/fmetlvvwz...yQiUoxN_a?dl=0

Cześć wszystkim po ponad półrocznej przerwie Nastąpiło trochę zmian i niestety zmuszony jestem już całkowicie rozstać się z simracingiem, przynajmniej na trochę dłuższy czas. Sprzedaję więc cały sprzęt (kokpit+hardware) do simracingu jaki mam (do tej pory ów sprzęt trzymał w domu mój brat ale ostatecznie nie miał za bardzo czasu na jeżdżenie, a teraz tym bardziej nie będzie już miał, więc..). Interesuje mnie sprzedaż całego kompletu, nie chce mi się bawić w sprzedawanie poszczególnych części - to dopiero w ostateczności.

Łączna kwota jaka mnie interesuje to 5000zł.

Gratis przy kupnie kompletu mogę dorzucić VIP-owskie konto iRacing (ze 100% contentem, ważne jeszcze do 10 lutego 2025 oraz jeszcze z 609,09 iR$ na kupno nowych aut i torów bądź przedłużanie subskrypcji) oraz tablet (służący w kokpicie jako dashboard) ASUS Google Nexus 7 II gen. (2013) [7"] razem z kupionymi i zainstalowanymi apkami Dashmeter PRO do iR oraz do Dirt Rally (przy czym Dirt Rally nie mam jak dać bo jest na Steamie :/).

Wykaz sprzętu wchodzącego w skład kokpitu:

- Handmade monitor stand razem z zawieszonymi na nim 3x LCD BenQ G2250 [21.5", Full HD, 5ms, TN] i dospawaną półeczką na wcześniej wspomniany tablet - dashboard.

- Thrustmaster T300 GTE jeszcze na gwarancji do 20.05.2017

- Fanatec ClubSport Pedals v2 (CSPv2) + naprawdę genialny Mugen Seiki Damper Mod (E2513+E0582+B0328 ) + Fanatec Black Colour Kit Add-on (https://www.fanatec.com/eu-en/pedals...-black-eu.html) + zapasowa PCB, zapasowe 2 sensory halla i zapasowy loadcell.
[Ów Mugen Mod skompletowałem z tych trzech komponentów:
- damper: Zestaw tylnych amortyzatorów mugen E2513 :: Modelarnia.pl - samoloty RC, samochody RC, drony, helikoptery i łodzie zdalnie sterowane
- sprężyna: Sprężyny tylne twarde 1,5/8,75T mugen E0582 :: Modelarnia.pl - samoloty RC, samochody RC, drony, helikoptery i łodzie zdalnie sterowane
- olej: Olej do amortyzatorów 800 mugen B0328 :: Modelarnia.pl - samoloty RC, samochody RC, drony, helikoptery i łodzie zdalnie sterowane
Ogólnie więcej info o pomyśle tutaj: (CSP v2 Damper)]

- Naprawdę EPICKI Handmade H-shifter by Ryzykfizyk (H-shifter by ryzykfizyk) + sekwencyjny shifter wyjęty z Alfa Romeo 156 - SQ Selespeed (z dokupioną kozacką gałką Mugen). Selespeed jest połączony kablem z H-shifterem, więc USB idzie do kompa tylko od H-shiftera (który ma elektronikę z gamepada).

- Playseat WRC Alcantara (ten starszy, dużo lepszy, bo "uchwyt" na kierownicę wychodzi bezpośrednio z fotela a nie z okolic podudzi więc można wygodnie robić heel&toe naprzemiennie z trailbrakingiem!) + Playseat Gearshift Support Add-on (na H shifter) + Playseat Holder Pro Add-on (na SQ shifter). Jak wiadomo Playseat się bardzo fajnie składa i po błyskawicznym złożeniu cały kokpit zajmuje 2x mniej miejsca.

[Na zdjęciach widać też:
- słuchawki bezprzewodowe 7.1 Razer ManO'War - jak coś to też mogę je sprzedać, bo w sumie były głównie do iRacing - 500zł.
- klawiaturę bezprzewodową bluetooth z touchpadem Rapoo E6700, jeszcze na gwarancji, j.w., - 100zł.]

Wszystko w bdb stanie! Mało używane!
Odbiór osobisty w Radomsku.

Naprawdę polecam, pozdrawiam!
kaz jest offline  
3xLCD+dash/T300GTE/CSPv2+Mugen+BlackClrKit/H-shifter by Ryzykfizyk+SQ Selespeed/Playseat WRC Alcantara+GearshiftSupport+HolderPro///iR 100% content/Dirt Rally///W przeciwieństwie do simracingu, Jezus jest real.

Thrustmaster T300 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Własny układ H | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
stare 21-12-2016, 23:00   Post #2 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Bump!

P.S. Dobrych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia wszystkim!

P.S.2. Pytanko do adminów: czy w dziale Kupię/Sprzedam pisanie posta pod postem i podbijanie ogłoszenia (oczywiście tylko raz na jakiś czas!) jest w ogóle dozwolone? Jeśli nie, to bardzo przepraszam, więcej nie będę i wtedy też proszę o usunięcie bumpa!
kaz jest offline  
3xLCD+dash/T300GTE/CSPv2+Mugen+BlackClrKit/H-shifter by Ryzykfizyk+SQ Selespeed/Playseat WRC Alcantara+GearshiftSupport+HolderPro///iR 100% content/Dirt Rally///W przeciwieństwie do simracingu, Jezus jest real.

Thrustmaster T300 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Własny układ H | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
stare 29-12-2016, 12:47   Post #3 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Bump! 4900zł
P.S. Sporo osób pyta się o sprzedaż pojedynczych rzeczy - jeszcze raz podkreślam, że póki co interesuje mnie sprzedaż całości. Nie chce mi się bawić z wszystkim osobno. Za kilka miesięcy, jeżeli nie będzie chętnego na zestaw, być może zacznę sprzedawać osobno - przy czym ogólnie mi się nie spieszy, sprzedaję głównie z powodu marnowania się tak dobrego sprzętu, bo ani brat, ani ja nie mamy za bardzo czasu na simracing.

Ważne! Jeśli miałbym sprzedawać osobno jakoś wcześniej, to w pierwszej kolejności musiałby się znaleźć ktoś chętny na monitor stand razem z 3xBenQ, w drugiej kolejności Playseat z addonami, w trzeciej kolejności T300GTE. Dopiero na końcu CSPv2 z akcesoriami oraz shiftery (gdyż są to sprzęty tak fajowe i ciężkie do zdobycia z powrotem, że mogą sobie nawet leżeć w szafie i czekać kilka lat na mój powrót do simracingu
kaz jest offline  

stare 09-01-2017, 21:49   Post #4 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Bump! 4800 zł

Raz na jakiś czas będę schodził z ceną o 100zł, kto pierwszy ten lepszy, przy czym koniec obniżek i ostateczne minimum będzie wynosić 4500zł. Jak i wtedy nie znajdzie się chętny, najwyżej zacznę w końcu sprzedawać zestaw na części
kaz jest offline  

stare 10-01-2017, 13:37   Post #5 (permalink)
Awatar Adakar

Ja nie wiem dlaczego ludzie się nawet zastanawiają ?

4800 koła za takie coś to jest rozbój w biały dzień ... black friday normalnie
Adakar jest offline  
Screw You guys ... I am out of here ...

Rating: 103408 | Skill: 9.71 | OpenRating: 11812
Thrustmaster T500 RS | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
stare 10-01-2017, 21:50   Post #6 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Też się dziwię... Może mało kto ma wolną kasę, bo to sporo jednak (bezwzględnie) jak na polskie warunki :/

na OLX ktoś mi proponował 3800zł Jak mu powiedziałem, że minimum 4500 (zrobiłem jakiś dziwny wyjątek, sam nie wiem dlaczego, już chyba chciałem mieć z głowy przez te ciągłe pytania o zakup pojedynczych części), to się potem nie odezwał (?)
kaz jest offline  

stare 19-01-2017, 13:20   Post #7 (permalink)
Awatar koczejk

brałbym całość za te 4800 + słuchawki i klawę
ale w tej chwili jeszcze nie mam środków, wystawiłbyś mi to na FV? czy nie ma takiej opcji
rozwijam firmę wypożyczalnie sprzętu + pokój gracza i było by idealne dla mnie
będę skupiał się głównie na wirtualnych symulatorach na okulary ale taki klasyczny by mi się przydał
arenavr.pl
koczejk jest offline  

Thrustmaster T500 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
stare 19-01-2017, 13:46   Post #8 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Niestety nie mam możliwości wystawienia na FV, nie prowadzę własnej firmy.
A w ogóle to pisz najlepiej na PM, zależy ile miałbym czekać i Ci trzymać ten zestaw, na tę chwilę obowiązuje zasada 'kto pierwszy, ten lepszy'
kaz jest offline  

Ostatnio edytowane przez kaz : 19-01-2017 - 13:59

stare 28-01-2017, 11:50   Post #9 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Bump! 4700.

btw., żeby ktoś czasem nie pomyślał, że zestaw jest już dla kogoś zarezerwowany (kolega Koczejk z postu wyżej w ogóle się póki co nie odezwał)
kaz jest offline  

stare 28-01-2017, 22:30   Post #10 (permalink)
Awatar Daroooo

Jeśli nie znalazłby się kupiec na komplet, to jaka byłaby orientacyjnie cena za stand+monitory?
Daroooo jest offline  

Logitech G27 | Logitech G27 | Własny układ H | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Zamknięty Temat

Bookmarks

Tagi
cspv2, hshifter, kozacki, lcd, simracingu, t300, zestaw

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania