Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
Wróć   SimRacing wyścigi online > Wortal SimRacingPL > Off Topic > Kupię / Sprzedam

[S] Kozacki zestaw do simracingu (3x LCD, T300, CSPv2, H-Shifter+SQ itd.)

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Kupię / Sprzedam Ogłoszenia

Zamknięty Temat
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 31-01-2017, 18:06   Post #11 (permalink)
Awatar Kuba9254

Byłbym zainteresowany ale koło 10 lutego.
Kuba9254 jest offline  

Logitech G25 | Logitech G25 | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
stare 11-02-2017, 10:58   Post #12 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Bump! Zestaw odrezerwowany, kolega Kuba9254 okazał się być jakiś niepoważny... (?)

Wkurzyłem się. Ostateczna cena 4000 zł. Nie dorzucam już konta iR. Mogę sprzedać bez kierownicy Thrustmaster T300 GTE za 3200 zł. Ceny nie podlegają już żadnej negocjacji. Pewnie niedługo zacznę sprzedawać wszystko na części i łączna cena nie będzie już taka okazyjna :/
kaz jest offline  
3xLCD+dash/T300GTE/CSPv2+Mugen+BlackClrKit/H-shifter by Ryzykfizyk+SQ Selespeed/Playseat WRC Alcantara+GearshiftSupport+HolderPro///iR 100% content/Dirt Rally///W przeciwieństwie do simracingu, Jezus jest real.

Thrustmaster T300 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Własny układ H | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
stare 11-02-2017, 11:17   Post #13 (permalink)
Awatar Gwoździu

Rozpisz na części to może szybciej sprzedasz. Mnie np interseuje playseat i heble w zależności od ceny.
Gwoździu jest offline  

Logitech G27 | Logitech G27 | Logitech G27 | Hamowanie: Prawą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
stare 11-02-2017, 13:52   Post #14 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Na części:
Stand + 3xLCD + dashboard (Nexus) - 1000zł (ew. bez Nexusa mogę puścić jakoś taniej)
CSPv2 + damper Mugen kit + akcesoria (Black Colour Kit, zapasowe halle, PCB i loadcell) - 1200zł
Playseat WRC Alcantara + Gearshift Support + Gearshift Holder Pro - 1000zł
H-shifter (by ryzykfizyk) + SQ shifter - 800zł
T300 GTE - 900zł
kaz jest offline  
3xLCD+dash/T300GTE/CSPv2+Mugen+BlackClrKit/H-shifter by Ryzykfizyk+SQ Selespeed/Playseat WRC Alcantara+GearshiftSupport+HolderPro///iR 100% content/Dirt Rally///W przeciwieństwie do simracingu, Jezus jest real.

Thrustmaster T300 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Własny układ H | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
stare 13-02-2017, 11:23   Post #15 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Playseat (+2 holdery) sprzedany. Teraz już tylko na części.

Była imho okazja (jak to Adakar napisał, "Ja nie wiem dlaczego ludzie się nawet zastanawiają? 4800 koła za takie coś to jest rozbój w biały dzień ... black friday normalnie"), a nikt nie wziął - teraz została już tylko zabawa na części...

P.S. Zaraz dodam do zdjęć na dropboxie zdjęcia oryginalnych pudełek i akcesoriów z CSP i T300 (z powodu sprzedaży Playseata i tak musiałem się ruszyć po nie aż do piwnicy ;P)
kaz jest offline  

stare 22-02-2017, 02:20   Post #16 (permalink)
Awatar MICRI

Cena bardzo okazyjna, ale jak to bywa w tej części Europy, z racji kwestii ekonomicznych hehe ludzie bardzo często latami składają sprzęt. I pewnie dlatego nie ma tłumów do kupna Na części lepiej się sprzeda, wiele osób zapewne ma jeszcze braki w wyposażeniu swoich kokpitów.
MICRI jest online  

Thrustmaster T500 RS | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
stare 23-02-2017, 12:28   Post #17 (permalink)
kaz
Awatar kaz

CSPv2 z Mugenem i akcesoriami sprzedany.

Aktualna lista:

Stand + 3xLCD + dashboard (Nexus) - 1000zł (ew. bez Nexusa mogę puścić jakoś taniej)
CSPv2 + damper Mugen kit + akcesoria (Black Colour Kit, zapasowe halle, PCB i loadcell) - 1200zł [SPRZEDANE]
Playseat WRC Alcantara + Gearshift Support + Gearshift Holder Pro - 1000zł [SPRZEDANE]
H-shifter (by Ryzykfizyk) + SQ shifter - 800zł
T300 GTE - 950zł
[/EDIT]

Polecam szczególnie H-shifter + SQ, bo niestety, ale mało kto na tym forum ma świadomość, co to za cudo. Jedyna taka sztuka, a prawda jest taka, że taki TH8 to przy nim totalna zabawka. Dlatego, jeśli ktoś nie widział tego shiftera w realu np. na Gali Simracing.pl, czy gdzieś, to polecam więc wpaść do mnie i samemu się przekonać. No, przynajmniej ja na pewno jestem zachwycony dziełem forumowego kolegi Ryzykfizyk i szczerze mówiąc, wątpię, że jest coś lepszego w PL do zdobycia.
kaz jest offline  

stare 10-03-2017, 21:59   Post #18 (permalink)
kaz
Awatar kaz

refresh(er orb)!

T300 GTE - 850zł.
H-shifter (by Ryzykfizyk) + SQ shifter - 750zł
Stand + 3xLCD - 800zł (ew. mogę dołożyć Nexusa za dopłatą)
kaz jest offline  

stare 04-04-2017, 20:37   Post #19 (permalink)
kaz
Awatar kaz

T300 GTE sprzedana. Zostały więc już tylko:

H-shifter (by Ryzykfizyk) + SQ shifter - 750zł
Stand + 3xLCD - 800zł (ew. mogę dołożyć Nexusa za dopłatą)
kaz jest offline  

stare 05-04-2017, 13:35   Post #20 (permalink)
The Godfather
Awatar Gared

rF2 WEC 2016 GTE
rF2 ALMS 2016 GTE

Kaz takie pytanie - czy mógłbyś zmierzyć odległość od podłogi do dolnej krawędzi monitora? Druga sprawa to pytanie jak masz podłączone te monitory, jakie kable/gniazda? Trzecie pytanie czy ten stand jakoś się rozkłada, jest skręcany? Czy wysyłka ostatecznie wchodzi w grę, z Pryszcza mam dość daleko na odbiór osobisty
Gared jest offline  
Rating: 70972 | Skill: 7.38 | OpenRating: 2449
Zamknięty Temat

Bookmarks

Tagi
cspv2, hshifter, kozacki, lcd, simracingu, t300, zestaw

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania