Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
Wróć   SimRacing wyścigi online > Wortal SimRacingPL > Off Topic > Kupię / Sprzedam

[S] Kozacki zestaw do simracingu (3x LCD, T300, CSPv2, H-Shifter+SQ itd.)

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Kupię / Sprzedam Ogłoszenia

Zamknięty Temat
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 05-04-2017, 17:30   Post #21 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Te monitory mają tylko gniazda DVI.
Kable mam takie:

Przewody:
7x DVI - DVI
1x DVI - HDMI

Przejściówki:
2x DVI - VGA
2x DVI - DP

Tylko odbiór osobisty w Radomsku lub Katowicach.
Nie, stand nie jest rozkręcalny bo wszystko jest spawane. Monitory można oczywiście zdjąć - uchwyty VESA.
Wszystkie wymiary widać w pierwszych zdjęciach na dropboxie (rendery z Blendera) - link w pierwszym poście.
Sorry, faktycznie zapomniałem tam podać odległość od podłogi do dolnej krawędzi monitora: 78,5 cm. Już poprawione
kaz jest offline  

Ostatnio edytowane przez kaz : 05-04-2017 - 18:13
3xLCD+dash/T300GTE/CSPv2+Mugen+BlackClrKit/H-shifter by Ryzykfizyk+SQ Selespeed/Playseat WRC Alcantara+GearshiftSupport+HolderPro///iR 100% content/Dirt Rally///W przeciwieństwie do simracingu, Jezus jest real.

Thrustmaster T300 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Własny układ H | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
stare 11-04-2017, 00:28   Post #22 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Stand + 3xLCD sprzedany. Został więc już tylko H-shifter (by Ryzykfizyk) + SQ shifter - 750zł.

Hurry up! Prawdopodobnie najlepszy shifter w PL.
kaz jest offline  
3xLCD+dash/T300GTE/CSPv2+Mugen+BlackClrKit/H-shifter by Ryzykfizyk+SQ Selespeed/Playseat WRC Alcantara+GearshiftSupport+HolderPro///iR 100% content/Dirt Rally///W przeciwieństwie do simracingu, Jezus jest real.

Thrustmaster T300 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Własny układ H | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
stare 13-04-2017, 10:31   Post #23 (permalink)
Awatar Janekos

Jestem zainteresowany Clubsportami, jeśli nie znajdzie się kupiec
Janekos jest offline  
stare 13-04-2017, 10:47   Post #24 (permalink)
Awatar mikr

kaz wyżej pisał, że został już tylko shifter
mikr jest offline  

Rating: 25329 | Skill: 8.85 | OpenRating: 2747
Thrustmaster TX Racing Wheel | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Prawą nogą | Zmiana biegów: Układ H
stare 09-05-2017, 22:53   Post #25 (permalink)
kaz
Awatar kaz

bump!

H-shifter (by Ryzykfizyk) + SQ shifter - 700zł.

BTW. Może ktoś chciałby wynająć na kilka lat konto iR ze 100% contentem, pozostałymi $542.19 iR$ i abo do 2025-02-10 Nie chcę sprzedawać tego konta bo raczej kiedyś jeszcze wrócę do simracingu, ale może ktoś chciałby wynająć? Do dogadania.
kaz jest offline  

stare 11-05-2017, 00:38   Post #26 (permalink)
Awatar Glaniu

2025!?!?!? Ja pierniczę . Gratuluję 😉

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
Glaniu jest offline  
stare 11-05-2017, 10:35   Post #27 (permalink)
asu
Awatar asu

Przepraszam za OT - abonament jest ograniczony czasowo?
asu jest offline  
Hamowanie: nogą | Zmiana biegów: ręką

Rating: 16901 | Skill: 10.93 | OpenRating: 0
stare 11-05-2017, 11:25   Post #28 (permalink)
kaz
Awatar kaz

asu, nie kumam. Jak to abo miałby być ograniczony czasowo?

Glaniu, no sam sobie zazdroszczę tego konta Tylko ten chroniczny brak czasu... W każdym razie kiedyś była opcja, że można było kupić max 5x 1year po 50$, no to skorzystałem 5x ;D I w ogóle kiedyś iR był tańszy, teraz nie ma już takich promo no i jeszcze w PL doszedł VAT ;D
kaz jest offline  

stare 11-05-2017, 14:28   Post #29 (permalink)
asu
Awatar asu

Doczytałem już. Tak to jest jak się czyta pobieżnie.
asu jest offline  
Hamowanie: nogą | Zmiana biegów: ręką

Rating: 16901 | Skill: 10.93 | OpenRating: 0
stare 19-05-2017, 12:49   Post #30 (permalink)
kaz
Awatar kaz

Shiftery też sprzedane, czyli nic już nie zostało z tego pięknego kokpitu - więc chyba można zamknąć temat Dzięki.

Za to kwestia wypożyczenia vipowskiego konta iR na kilka lat (zanim wrócę do simracingu) oczywiście będzie dalej aktualna. Nie wiem nawet, czy w ogóle go nie sprzedam na stałe, bo chyba mało kto chce takie konto tylko na kilka lat, a lipa, żeby się tyle lat marnowało, tym bardziej, że jest na nim jeszcze tyle wykupionego abo, pomijając 100% content i masę iR$. Wtedy być może założę nowy topic ze sprzedażą konta iR.
kaz jest offline  

Zamknięty Temat

Bookmarks

Tagi
cspv2, hshifter, kozacki, lcd, simracingu, t300, zestaw

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania