Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
Wróć   SimRacing wyścigi online > Wortal SimRacingPL > Off Topic > Kupię / Sprzedam

Sprzedam: FABIA 1,2 12V hatchback 2003r

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Kupię / Sprzedam Ogłoszenia

Zamknięty Temat
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 22-09-2007, 21:27   Post #1 (permalink)
Sev
Awatar Sev

Sprzedam: FABIA 1,2 12V hatchback 2003r

Co prawda forum dotyczy wirtualnych samochodów ale nie było by wirtualnych gdyby nie prawdziwe

Zatem jak w temacie.

Skoda Fabia 1,2 12V,
Lipiec 2003,
Przebieg 56977km.
Wersja Comfort, 1,2 12V 64KM, klimatyzacja półautomatyczna, schładzane schowki, centralny zamek z systemem SAFE, 2 poduszki powietrzne, elektryczne szyby, komputer pokładowy, obrotomierz, fotel kierowcy z reg. wysokości, elektrohydrauliczne wspomaganie kierownicy, zagłówki przednie i tylne, lakierowane zderzaki i lusterka, 4 głośniki, reg. kierownicy w 2 płaszczyznach, szyby ściemnione atermiczne, termometr zewnętrzny, blokada skrzyni biegów, dod. schowek pod fotelem kierowcy, uchwyty ISOFIX, opony letnie Michelin Pilot Exalto 2 195/50R15 na aulfelgach, śruby zabezpieczające, komplet kół z oponami zimowymi Goodyear Ultragrip 7 185/60R14, radio CD Sony, zderzak przedni oryginalny od wersji RS (kupiony jako nowy w ASO), pierwszy właściciel, niepalący, kupiona w salonie, regularnie serwisowana w ASO (książka serwisowa), bezwypadkowa, od nowości jeździła na V-Power a ostanie 2 lata na Ultimate 98.

W lipcu '07 zrobiony przegląd na 60000 km, zgodnie z instrukcją.

Cena 27900 brutto.

Oddam auto w dobre ręce, szkoda by się zmarnowało. Kupiłem je jako nowe z zamysłem że zostanie jako drugi w rodzinie ale koleje losu nie pozwalają mi niestety go zatrzymać.

Wg opinii moich znajomych którzy widzieli to auto i jechali nim ze mną autko wygląda jakby wyjechało z salonu.

Kontakt z poważnymi ofertami kupna na PM'a lub telefonicznie - 608362440 (ERA).

P.S. Jeżeli dotrwaliście do końca ogłoszenia to to auto ma dla mnie szczególną wartość: tym autem pojechałem do Brna na finał West Race Day. Jak się okazało zawiozło mnie po wygraną!
Sev jest offline  
Ale po co te nerwy...

Rating: 8859 | Skill: 6.26 | OpenRating: 0
Logitech Momo Racing | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
stare 22-09-2007, 21:33   Post #2 (permalink)
Awatar camer

co robia "schladzane schowki" wszystkie sa schladzane pytam serio, bo mnie to zainteresowalo, a nie spotkalem sie z tym dotychczas (jezdze staruszkami ). chyba ze po prostu jest tam jakis jeden schowek na piwo, a pozostale sa normalne, a tylko tak Ci sie napisalo.
camer jest offline  
Rating: 103355 | Skill: 10.79 | OpenRating: 0
stare 22-09-2007, 21:50   Post #3 (permalink)
Awatar Race_Master

Ale odpicowales bryczke do zdjecia, Sev
Race_Master jest offline  

Rating: 130938 | Skill: 7.96 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Act Labs | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
stare 22-09-2007, 22:17   Post #4 (permalink)
Awatar Niemiec

camer => w mojej astrze tez mam schladzany schowek a robi on ni mniej ni wiecej jak trzyma piwo dla kierowcy w odpowiedniej temp u mnie schladzany jest tylko ten pod airbagiem pasazera.
Niemiec jest offline  

Ozone Roadster | Karpofly Arrow | Dudek SH-1 | Digifly Flyer | Garmin 76CSx | Charly Insider | Parapower 124 DCI

Rating: 125 | Skill: 0 | OpenRating: 0
stare 22-09-2007, 23:42   Post #5 (permalink)
Sev
Awatar Sev

Schładzane są dwa, od kierowcy i od pasażera. Działa to tak że jak włączona jest klima to otwierając zaworek w schowku można chłodzić browarka
Cytat: Napisał Race_Master Zobacz post
Ale odpicowales bryczke do zdjecia, Sev
Tylko byłem na myjni i opryskałem opony magiczna miksturą
Po myciu zawsze tak wygląda

To auto nigdy nie było na myjni automatycznej, zawsze myte ręcznie. Głównie moimi ręcami
Sev jest offline  
Ale po co te nerwy...

stare 22-09-2007, 23:49   Post #6 (permalink)
Awatar Niemiec

Sev => u mnie w Astrze F wystarczy, ze przesune "wihaister" i nawet przy wylaczonej klimie z otworka wydobywa sie chlodek, ale moze czecho-hiszpano-niemce zrobily to inaczej niz GM w sumie dziala tak samo
Niemiec jest offline  

Ozone Roadster | Karpofly Arrow | Dudek SH-1 | Digifly Flyer | Garmin 76CSx | Charly Insider | Parapower 124 DCI

Rating: 125 | Skill: 0 | OpenRating: 0
stare 22-09-2007, 23:51   Post #7 (permalink)
Sev
Awatar Sev

Działa dokładnie tak samo bo zaworki są podłączone do nawiewu.
Jak to mówią lepszy chłodek niż smrodek
Sev jest offline  
Ale po co te nerwy...

stare 23-09-2007, 00:49   Post #8 (permalink)
Awatar Karas

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Karas
Sev nawet opony po bokach wysmarowales Pewnie slicki juz tylko nozem rowki jak w F1 zrobiles
Karas jest offline  
Rating: 144730 | Skill: 13.26 | OpenRating: 0
stare 23-09-2007, 10:46   Post #9 (permalink)
Sev
Awatar Sev

Chłopie! Takie opony jak Micheliny PE2 to tylko brać. Gdybyście kiedyś kupowali opony to naprawdę je polecam. Mają już prawie drugi sezon za sobą a bieżnik jak nówka. A to jak trzymają to zupełnie inna bajka.
Przykładowo zjazd z A4 do Wrocławia od strony Legnicy na fabrycznych matadorach przy 80km/h ślizgały się jak głupie a po zmianie na Miśki 95km/h i jak po szynach. Szybciej już nie próbowałem bo zawsze jakaś menda się trafiła co 40 jechała

Żal mi tych opon bo zakładałem że pośmigam na nich co najmniej 40tys km a jak na razie to może 12-15tys zrobiłem

W Octavii mam Dunlopy SP Sport 2000 i kaszana. Co prawda trzymają super ale głośne jak diabli. Niestety muszę je zjeździć. A później albo Brydżstołny albo Miśki
Sev jest offline  
Ale po co te nerwy...

stare 23-09-2007, 14:51   Post #10 (permalink)
Awatar Karas

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Karas
Ja w swoim Fordzie w PL mam Uniroyal RainSport1 i sa po prostu boskie. W deszczu samochod sie trzyma jak przyklejony. Przy hamowaniu bez ABS nie ma zdanego problemu. Bridge lub Miski sa raczej drogie a uniroyale w umiarkowanej cenie. Wiem tylko, ze ten model im sie udal i jak ktos szuka niskoprofilowej opony w umiarkowanej cenie to lepszej nie znajdzie Ja mam 195/50 R15 ktore kupilem za 170zl od sztuki
Karas jest offline  
Rating: 144730 | Skill: 13.26 | OpenRating: 0
Zamknięty Temat

Bookmarks

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania