Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Wortal SimRacingPL > Off Topic > Kupię / Sprzedam

Thrustmaster T300 RS GT+T-LCM+VSProDeluxeV2

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Kupię / Sprzedam Ogłoszenia

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 18-10-2020, 00:01   Post #1 (permalink)
Awatar StayInside

Thrustmaster T300 RS GT+T-LCM+VSProDeluxeV2

Podbijam ogłoszenie - możliwość kupna w całości, albo pojedynczych części zestawu.

Cześć.

Niestety, obowiązki życia codziennego skłoniły mnie do TEJ decyzji. Do sprzedania mam :

1. Nowa kierownica Thrustmaster T300 RS GT z pedałami t3pa z modem conical brake. Kierownica jest nowa, oryginalnie zapakowana. Odebrałem ją z X-kom po reklamacji poprzedniej sztuki. Cena:1459zł do negocjacji.

2. Pedały Thrustmaster T-lcm zmodowane do elastomerów, zakupione w kwietniu tego roku w RTV Euro AGD. Posiadam wszystkie elementy, śruby, sprężyny, instrukcje....etc plus dodatkowe wycięte elastomery z otworami, które można wykorzystać, plus smar grafitowy do trzpienia. Cena: 809zł do negocjacji

3. Stojak Wheel Stand Pro Deluxe V2 kupiony w kwietniu tego roku na X-kom ze wszystkimi śrubami, blaszkami....etc. Cena:359zł do negocjacji

Cena za cały zestaw: 2400zł + konkretny gratis

Na wszystko posiadam faktury/paragony, oryginalne pudełka, instrukcje....etc. Jest jeszcze ok.1,5 roku gwarancji na wszystko. Na kierownicę jest chyba dwa lata gwarancji, licząc od daty wymiany. Sprzęt można odebrać osobiście we Wrocławiu. Mogę też przywieźć, nie dalej niż +/- 30 km. od Wrocławia. Jeżeli wysyłka, to koszty do ustalenia. Zdjęcia mogę wysłać ma maila, bo coś nie mogę tego ogarnąć tutaj na forum, a nie mam za bardzo czasu i chęci na rozkminianie tego

Pozdrawiam!

https://www.olx.pl/o...99-IDGT6c3.html
StayInside jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
t300, thrustmaster, tlcm, vsprodeluxev2

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania