Zaczynamy treningi przed pierwszym wy¶cigiem. Do 21 lutego obje¿d¿amy brazylijski tor Curitiba.
Udostêpniony zosta³
Regulamin Ligi Race07 WTCC 2010 (do znalezienia w Panelu -> Spis zasad portalu SimRacingPL). W razie w±tpliwo¶ci lub znalezienia b³êdu proszê o informacje w temacie organizacyjnym.
WA¯NE: Proszê zapoznaæ siê z nowymi zasadami nadawania kar (za rozmowy na czacie podczas sesji objêtych zakazem oraz za przekraczanie prêdko¶ci w strefie boksów) zawartych w temacie:
Automatyczny skaner wykroczeñ i bezwzglêdnie ich przestrzegaæ. W Lidze Race07 WTCC2010 bêd± one obowi±zywaæ zgodnie z poni¿szym:
Podczas
oficjalnych treningów (wtorki, czwartki i soboty przed wy¶cigiem) zakaz rozmów na czacie obowi±zuje podczas sesji:
- Rozgrzewka
- Wy¶cig
- Wyniki wy¶cigu
- rozmowy na sesji Kwalifikacja s± dopuszczone poniewa¿ jest ona traktowana jako sesja treningowa
Podczas
oficjalnych wy¶cigów (niedziela) zakaz rozmów na czacie obowi±zuje podczas sesji:
- Kwalifikacja
- Rozgrzewka
- Wy¶cig
- Wyniki wy¶cigu
- w trakcie Kwalifikacji2 przed drugim wy¶cigiem bêd± dopuszczone wy³±cznie rozmowy wa¿ne z punktu widzenia ustawienia do R2. Wszelkie inne bêd± uznawane za niezasadne i bêd± podlegaæ karze.
Przestrzeganie prêdko¶ci i bezpieczeñstwa w strefie boksów obowi±zuje podczas wszystkich sesji.