Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga Race07 WTCC > Wrażenia z Wyścigów

[ETCC] 06.01.2008 Oscherschleben

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 06-01-2008, 22:52   Post #1 (permalink)
Awatar Zenon

[ETCC] 06.01.2008 Oscherschleben

Fajna jazda, fajna walka z Zyryxem, popisowo skopany pierwszy lap w R2 , zjeżdżając później do boksów omyłkowo wcisnąłem brake balace zamiast limitera ---> stop/go, którego w żaden sposób nie mogłem odsłużyć, ani wybrać w menu, ani nic, tylko mi opony zmieniali, skończyło sie na DQ. Szkoda że w ten sposób kończę sezon. Dziękuję wszystkim i do zobaczenia.
Zenon jest offline  
Rating: 78667 | Skill: 5.82 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2008, 23:18   Post #2 (permalink)
Member
Awatar MaXyM

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do MaXyM
no a ja.. musze powiedziec ze mialem taka adrenaline w R2 ze pisze posta trzesacymi rekami. serio.

Caly weekend mial zadecydowac na jakich miejscach skonczymy ja, Kawaretti, Gofer i dracon. a roznice byly doslownie punktowe

Q do przewidzenia. z balastem 89kg nie moglo byc lepiej. ale dalekie top10 bylo.
Kawa w zasiegu ale z mniejszym balastem o paredziesiat kg. jednak w ciagu paru lapow po walce na T1 spada gdzies na koniec. Dracon wiekszosc wyscigu prowadzil ale na koncu odpuscil. jednak nie byla to bezposrednia walka. chyba jakis jego blad. pewnie na potrojnym lewym. Ja moge powiedziec ze tak dobrze i plynnie mi sie dawno nie jechalo. poza malym bledem (ktory mogl sie zakonczyc tragicznie) na potrojnym lewym wlasciwie perfekcyjna i plynna jazda. notabene dfp dostala niezle jak musialem skontrowac te kola na piasku.

R2 rozpoczete na 4 pozycji to juz sukces. ale tez 97kg balastu. ruszylismy rowno. na pierwszych T Ci co byli z tylu probowali sie wpychac. stracilem pozycje czy 2. w oddali pierwsze 3 auta wchodzily 3wide w 3lewe. w pewnym momecie cos sie zabalamucilo i jechalem drugi powoli dochodzac dracona. gdy go wyprzedzilem pozostalo kontrolowac sytuacje. on dostal bonus za jazde na pierwszym. ja tez. wiec szanse wyrownane. tak dlugo jechalem na pierwszym ze zaczalem myslec o pierwszym miejscu. rozmarzony prawie przegapilem pitowanie. pogubilem sie w zakretach - ktory jest ktory. w na jednym okrazeniu i pitowaniu musialem stracic ponad 2 sek w stosunku do Lesia, ktory bedac za mna ponad 1 sek, po pitach byl przede mna. i to nie sam... nagle znalazlem sie na 4 miejscu.

i w tym momencie rozpoczal sie dramat. lesia bym nie doszedl gdyby nie walczyl z kims tam.. jak ich doszedlem to musialem zwolnic taka walka miedzy nimi byla. wtedy doszedl mnie marcin89. za nim dracon z ktorym walcze o pkt. po paru ostrych kolach w pewnym momencie marcin mnie wyprzedzil. mysle.. nic to. byle do przodu. ale widze ze marcin tak szybko ni ejedzie. tym razem on sie zblizyl do lesia i stracil. po nastepnych paru kolkach go wyprzedzilem. i zostaly 3 albo 4 lapy do konca. a lesiu jechal wolniej i wolniej. czujac oddech marcina na plecach, wiedzialem ze moge zaatakowac lesia, ktory byl szybszy na prostych ale w zakretach moja skoda sprawowala sie lepiej.
szybka decyzja, na przed ostatnim T perfekcyjne wrecz wejscie, lesiu na zewn. ja juz bylem ustawiony na wewn. Wiedzialem ze lesiu pojedzie szerzej zeby zystac na predkosci na lini S/F. to ja do wewn! perfekt. w tensposob zablokowalem jeszcze marcinowi droge. i bylem przed lesiem... co za adrenalina. co za emocje.

ciesze sie ze tak sie zakonczyl ten sezon wyscigowy. duzo walki. duzo emocji. wyscig na wysokim poziomie. i jazda fair.
MaXyM jest offline  
SLS developer :: sls.simracing.pl ::

Rating: 94355 | Skill: 7.59 | OpenRating: 0
Thrustmaster TX Racing Wheel | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2008, 23:20   Post #3 (permalink)
Awatar Bzyku

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Bzyku
Oscherschleben normalnei pelnia szczescia no prawie bo mi mojego teammate'a brakuje na podium .
R1- spokoj, kulturka P4 do konca moglo byc lepiej ale lesiu wykorzystal moj blad potem tombo mnie pognebil ale sie udalo dowiezc P4.
R2-Tu juz bylo lepiej niz lepiej P1 lol drugi raz . Wygrana na pitach i to w jakim stylu wiedzialem ze opony wytrzymaja wiecej niz te 20 min o ile nie bede sie znikim meczyl wiec 19 min zjazd i z P5 zrobilo sie P1 choc juz myslalem ze mnie lesiu z wojtassem dopadna ale gdzies w 30 min odpuscili i z 0.7 sek zrobilo sie 4 sek juz dwa ostatnie lapy jechalem spokojnie by niczego nie spartolic no i sie udalo P1 i uffffffffffff. P2 w generalce.
Gratki dla Mloda za P1 byl niedoscigniony i dla wszystkich startujacych za przyjemna walke i takie tam otarcia co zlego to nie ja .
Bzyku jest offline  

Rating: 34967 | Skill: 9.97 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2008, 23:22   Post #4 (permalink)
Member
Awatar MaXyM

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GENERALNA
MaXyM jest offline  

Thrustmaster TX Racing Wheel | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2008, 23:23   Post #5 (permalink)
Awatar Kunek

Ja chciałem na wstępie wszystkim podziękować za sezon (szkoda, że startowałem tylko w 7 rundach). Naprawdę bardzo dobrze mi się z wami jeździło

Zacznijmy od quala - Do pierwszego PP w "karierze" zabrakło 0.2s - graty G_Mark . Mój czas starczył na P2

R1 - miałem dobry start i udało się od razu wyprzedzić GM. Ten wielokrotnie próbował mnie wyprzedzić, ale dzielnie jechałem swoje i nie dawałem się wyprzedzić . Koło 15min straciłem zupełnie koncentracje. Zauważyłem jakiś samochód na poboczu i tak długo się zastanawiałem kto to, że aż straciłem P1 . Potem Lesiu atakował bez żadnej litości. Walka była fantastyczna. Ostatecznie znowu dał o sobie znać brak koncentracji. Pojechałem za szeroko na ostatnim zakręcie wyścigu i zająłem P3.

R2 - zacząłem jakoś niemrawo. Było strasznie ciasno, a ja traciłem pozycję za pozycją. Na L2 Bikero zahaczył o Zenona (albo o Kawe), ja zahaczyłem o niego. Dalsze czynności działy się już, można powiedzieć, bez mojego udziału. Postawiło mnie bokiem, wyprostował mnie GMark, o Bikero zahaczył Art, ja lecąc bez żadnej kontroli grzmotnąłem Arta, który niestety zaliczył dachowanie. Mam cholerne poczucie winy z tego powodu . Strasznie mi przykro Art, że w pewnym sensie zepsułem Ci wyścig
Potem sprawy toczyły się już lepiej. Świetnie walczyło mi się z Bikero oraz z Zyryxem (po prostu klasa sama w sobie ). Ostatecznie ukończyłem na P8.

Chciałem jeszcze raz podziękować wszystkim za sezon i mam nadzieję, że spotkamy się na torze ponownie w następnym
Dziękuję również administratorom, za dobrą organizację i za to, że poświęcają swój czas, żebyśmy my mogli się dobrze bawić - robicie świetną robotę
Kunek jest offline  

Rating: 45405 | Skill: 7.61 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2008, 23:35   Post #6 (permalink)
Awatar G.Mark

Cytat: Napisał MaXyM Zobacz post
Jest chyba mały błąd, bo jestem 10 mimo tego, że przede mną jest 10 zawodników.

No i pozycje Zyryxa i Wojtassa bym zamienił
G.Mark jest offline  

niech poślizg wynika z prędkości.. / BMW 318 IS Racing Edition

Rating: 70782 | Skill: 9.45 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2008, 23:37   Post #7 (permalink)
Member
Awatar MaXyM

pozycje sa dobrze. zauwaz ze sa miejsca ex exqo
MaXyM jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2008, 23:40   Post #8 (permalink)
Awatar G.Mark

No tak
3. ex exqo ( dwóch zawodników )
czyli nie ma P4
5. ex exqo ( dwóch zawodników )
i potem od razu P6, chyba powinno być P7.

tylko żeby 5 było ex exqo to troche pkt sie nie zgadzają
G.Mark jest offline  

niech poślizg wynika z prędkości.. / BMW 318 IS Racing Edition

Rating: 70782 | Skill: 9.45 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2008, 23:41   Post #9 (permalink)
Awatar Kawaretti

To generalnie jest nie oficjalna bo jeszcze nasze czaty sa nierozliczone.
Kawaretti jest offline  
Rating: 42661 | Skill: 8.98 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2008, 23:47   Post #10 (permalink)
Member
Awatar MaXyM

jeden czat. moj zostal wypowiedziany jeszcze na warmup. zreszta widac ze nie ma czasu przy nim.
zreszta drugi czat byl napisany po wyscigu. jak juz wszyscy wychodzili. i nie wiem czemu bo tak sobie by nie napisal. ja bym nie bral pod uwage.

Co do klasyfikacji faktycznie jest jakis blad. bede musial wysledzic. dzieki za zwrocenie uwagi
MaXyM jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania