Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga Race07 WTCC > Wrażenia z Wyścigów

[ETCC] 21.10 Oran Park

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 21-10-2007, 21:48   Post #1 (permalink)
Awatar Kunek

[ETCC] 21.10 Oran Park

To już niestety koniec race1

Na wstępie wielkie przeprosiny dla chavessa. Wiem, że zepsułem Ci wyścig. Jeżeli zdecydujesz się zgłosić tą sytuację to oczywiście przyznam się do winy choć było tam trochę zwykłego pecha z mojej strony. Chciałem Cię wyprzedzić po wewnętrznej, niestety ty rozpocząłeś ten sam manewr z samochodem przed tobą

Ostatecznie wyścig zakończyłem parę lapów później. Pojechałem za szeroko na ostatnim zakręcie i się rozwaliłem

Szkoda, bo P6 w qualu myślałem, że trochę powalczę o dobre miejsce.
Kunek jest offline  

Rating: 45405 | Skill: 7.61 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-10-2007, 21:50   Post #2 (permalink)
Awatar chavess

R1
Mimo ze za duzo czasy na przygotowanie nie poswiecilem to qual poszedł mi super bo P5 wpadło. Niestety swietnie zapowiadajacy sie race skonczyłem chyba na 3 zakrecie bo jezdzą tu napaleńcy co niepotrafia kilka zakretów przejechać żeby komus w dupe nie wjechac.
Jestem zajebiscie **..........
chavess jest offline  
Rating: 18791 | Skill: 5.72 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-10-2007, 22:38   Post #3 (permalink)
Administrator F1
Awatar dracon

R2 : Roalaczylo mi net jak jechalem na 6 pozycji.... dziekuje neo za wyscig...
dracon jest offline  
"To finish first, first you have to finish" - Juan Manuel Fangio

YouTube - orangeDracon

Rating: 101690 | Skill: 4.37 | OpenRating: 129
Logitech G25 | Logitech G25 | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-10-2007, 22:59   Post #4 (permalink)
Awatar Mlod

Najpierw w R1 wjazd w dupe i 10 pozycja. Pozniej w R2 walka o 3 miejsce, blad i spadek na 9 pozycje i zaraz szybka decyzja o zakonczeniu wyscigu i rozdaniu 25kg ziemniakow
Mlod jest offline  
Rating: 39836 | Skill: 12.22 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-10-2007, 23:12   Post #5 (permalink)
Member
Awatar MaXyM

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do MaXyM
Qual - rozczarowanie. 0,7 gorszy czas nz mnie stac. tym samym zamiast w top8 to na 13 miejscu. oznaczalo to przebhijanie sie przez stawke

R1 - tak jak przypuszczalem. Masakra na T2 i potem T3. dzieki temu juz bylem na 7 miejscu. niestety gdzies tam na T3 zrobilem blad i nie zrzucilem na II. tym samym sie nie zmiescilem w zakrecie i spadlo pare pozycji. potem broniac sie przed Kawarettim wypadlem na T1. i dokulalem sie na 12m, nawet sie nie spociwszy/

R2 - za to pogon od poczatku za.. Zenonem. tu wielki respekt. mialem wrazenie ze sie z nami (mna i wojtassem) bawi w kotka i myszke. gdy sie zblizalismy myslac ze nie daje rady, to on odjezdzal. po chwili opony w mojej skodzie zaczely odmiawiac posluszenstwa wiec jechalem aby dojechac... ale nie bylo mi dane bo zaczeli sie zblizac z tylu. zbiegiem okolicznosci pare osob przed nami wypadlo i stad 6 poz.

gratsy dla zwyciezcow na tym rollercasterze
MaXyM jest offline  

Ostatnio edytowane przez MaXyM : 22-10-2007 - 00:04
SLS developer :: sls.simracing.pl ::

Rating: 94355 | Skill: 7.59 | OpenRating: 0
Thrustmaster TX Racing Wheel | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-10-2007, 23:14   Post #6 (permalink)
Awatar wojtass

uff troche sie dzis napociłem 2 bardzo emocjonujace wyscigi i duzo walki.

W qualu pojechałem zgodnie z oczekiwaniami i wpadlo P3.

R1
Na starcie zarobilem jedna pozycje, ale za chwile znowu ja stracilem na rzecz kawy. Potem spokojna jazda i rosomak jadacy bmw i majac swiezsze oponki mnie lyknal. POtem dojechalem juz spokojnie do mety na P3.

R2
Na starcie troche zamotany bylem i stracilem pare pozycji. Potem troche walki z Maxymem i jak udalo sie obronic pozycje to na prsotej s/m niechcacy zrzucilem biegi Maxym mnie wyprzedzil. Przed pitem wyprzedzilem jeszcze Bzyka, a po nim wyjechalem juz przed Maxymem(mechanicy dobrze sie spisali ). Dogonilem Zenona i tak probowalem roznymi sposobami wyprzedzic, ale trzymal sie dzielnie i dojechalem do mety tuz za nim na P5.

Dzieki wszystkim za fajna walke dzisiaj i do zobaczenia na Knutstorp. Bede tam pewnie zamiatal tyly, bo juz ponad 100kg ziemniakow mi sie zebralo.
wojtass jest offline  

Rating: 19695 | Skill: 6.46 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-10-2007, 23:15   Post #7 (permalink)
Awatar tombo

Dla mnie oba wyścigi były jakbym dopiero się uczył jeździć . Pomimo dobrego quala.
Najpierw R1 i na t2 po starcie wjechałem w kufer Mlodowi. Przepraszam. Na szczęście miał PP, bo dojechał na 10 miejscu.
W R2 natomiast na starcie na t1, też wjechałem w kufer chyba Maxymowi za co przepraszam.
Za mało treningów startu i jazdy w kupie bok w bok gdzie nie widać punktów hamowania i za dużo się dzieje. Bo później jazda za kimś, obok kogoś, manewry wyprzedzania itd jest OK

Jeszcze raz przepraszam za swój nadmierny entuzjazm.

Edit: Obejrzełem repa z R2. Delikatnie zahaczyłem o Maxyma i odbiło mnie w prawo gdzie z dość dużą prędkością wskoczył mi pod samochód WojtekA , aż mnie katapultowało
tombo jest offline  

Ostatnio edytowane przez tombo : 21-10-2007 - 23:33
Rating: 36731 | Skill: 5.66 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-10-2007, 23:32   Post #8 (permalink)
Awatar Zyryx

weekend nie najgorszy , znów wygrana w pierwszym wyścigu. Kawaretti trochę mnie straszył, ale wkońcu popełnił błąd, zahaczył trawke gdzieś chyba w połowie wyścigu i do końca bez problemów utrzymałem pozycje .

Drugi wyścig jak zwykle musiałem skopać . Tym razem to ja zahaczyłem trawke i spadłem na koniec stawki. Na szczęście obyło się bez uszkodzeń i jakoś dojechałem na 8 pozycji.

Dzięki wszystkim za wyścig i walke .

PS. Coś stawka się wykrusza, z wyścigu na wyścig coraz mniej osób jedzie
Zyryx jest offline  

Ostatnio edytowane przez MaXyM : 21-10-2007 - 23:37

Rating: 48019 | Skill: 10.25 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-10-2007, 23:59   Post #9 (permalink)
Awatar chavess

R2
Biorąc pod uwagę z której pozycji startowałem to jestem zadowolony, że ukonczyłem na P7. Mimo wsyzstko szkoda R1 bo wygląda na to, że gdyby nie przygoda z Kunkiem, to o pudło mogłem w obu wyścigach powalczyć.
Z drugiej strony jak sie startuje z konca stawki to jest wiecej funu. Jechałem kilkanascie lapów na ogonie Mikera i nawet lakierku mu nie zadrapałem na zadzie . W początkowej fazie próbowali mi się dobrać do skóry, najpierw Jahu potem Kawa, ale wylecieli na tym samym zakręcie. W końcu błąd popełnił Miker, którego długo nie mogłem wyprzedzić. Potem nie pamiętam co bylo, kojarze jeszcze ze po pit-stopie przede mna jechał Maxym z przewagą kilku sek, którego stopniowo doganiałem az doszedłem do kilku dziesiątych sek straty, ale wyprzedzic juz się nie udało sie bo race sie skonczył
chavess jest offline  
Rating: 18791 | Skill: 5.72 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-10-2007, 00:07   Post #10 (permalink)
Awatar Kawaretti

Ogolnie dobra zabawa w obu wyscigach, no moze w drugim ktos mi sie narazil (bodaj chavess ale musze to sprawdzic) i nie bylbym soba gdybym tak to zostawil - chodzi o zbyt pozna zmiane pasa ruchu prowadzaca do kontaktu (nieczyste blokowanie) ktorego nieomieszkam zglosci.

BTW. Mam nadzieje ze niebawem bedzie mozna sciagnac replay z drugiego wyscigu, moj nadpisalem:/
Kawaretti jest offline  
Rating: 42661 | Skill: 8.98 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
2110, etcc, oran, par, park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania