Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga Race07 WTCC > Wrażenia z Wyścigów

[ETCC] 24.06 - Donington wrażenia

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 24-06-2007, 22:40   Post #1 (permalink)
Awatar chavess

[ETCC] 24.06 - Donington wrażenia

Ale rzeźnia na L1 w race 2 jakiej swiat prsowy chyba jeszcze nie widział .
Mógł byc udany wieczór ale nie udało sie. Race 1 P3 w drugim brałem udział w rzeźni, jakos dojechałem na naprawe ale niestety po wyjezdzie z pit z pare zakretów dalej spinował seba, zapatrzyłem sie na niego zeby znowu nie wdupic w auto i popełniłem bład przy wejsciu w zakręt. Źle wszedłem w niego, zacząłem sie ratowac i za późno zobaczyłem ze zbliża sie do mnie dublujący micro, który wjechał mi w dupala ( oj... ) i mialem po wyscigu . Sorki micro, ale z drugiej strony ja jechałem przy brzegu toru wiec w sumie mogleś mie minąc. Pewnie za szybko sie wszystko dzialo jak to na race, w kazdym razie przykro mi, mam nadzieje ze dojedziesz
chavess jest offline  

Ostatnio edytowane przez chavess : 24-06-2007 - 22:44
Rating: 18791 | Skill: 5.72 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2007, 22:41   Post #2 (permalink)
Awatar Rochu

[ETCC] 03.06 - Donington wrażenia

Przepraszam jeśli komuś przeszkodziłem, ale w momencie wejścia na grid zobaczyłem komunikat "synchronizacja" i choć jeszcze o tym nie wiedziałem, przeniosło mnie na drugą stronę lustra

FL przebiegł bez problemów. Nie było widać świateł na torze, więc włączyłem plugin TV Style ... i nadal nie było świateł. Moment startu był dla mnie zupełną niespodzianką ale pojechałem. Gdy kończyłem pierwsze okrążenie zobaczyłem na asfalcie czerwony prostokącik wskazujący moje miejsce startu. Czyżbym nie wystartował ? Pod koniec drugiego okrążenia spojrzałem na pozycję i tu kolejna niespodzianka - byłem na liście, ale nie było podanej straty. Lekko mnie zamurowało i musiałem uciekać na pobocze, bo przegapiłem punkt hamowania. Wleciałem w bandę, zniszczyłem karoserię i przebiłem oponę. Mam nadzieję, że nikogo nie zabrałem ze sobą w tą podróż.

Esc i powrót do boksu. Tu kolejna niespodzianka - okazało się, że faktycznie nie wystartowałem . Przycisk "start" był aktywny, więc wsiadłem w nową brykę i pojechałem. Przy wyjeździe na tor świeciło się czerwone światło, więc zatrzymałem się. W końcu znudziło mi się czekanie i dałem sobie spokój.
Rochu jest offline  

Ostatnio edytowane przez Rochu : 24-06-2007 - 22:46
Rating: 43120 | Skill: 6.79 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2007, 22:57   Post #3 (permalink)
Awatar Binio

Tak na szybko to gratsy dla prekursora karambolu na L1, zwalony wyscig dla kilku osob
Binio jest offline  

Rating: 39715 | Skill: 7.68 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2007, 22:57   Post #4 (permalink)
Awatar Bzyku

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Bzyku
Race 1
No bylo ciekawie wszystko pieknie z 15 na 5 czy 6 ciezko powiedziec ale chyba 5 i ta walka najpierw z lesiem potem wojtassem granica 0,2-0,5 ale sranie bylo by nie trafic .
Race 2
przeprawszam wszytkich za L1 ale niewime czemu nagle niewime nawet czemu tyl stracil calkowicie przyczepnosc i to na delikatnym luku i bylo lubudu bede musial obejrzec co mi tam moja alfa zrobila ale bylo strasznie .
I przedewszystim zenona za uderzenie ale podczas ataku na prostej S/F na wyjsciu z szykany wciasnales hamulec, a ze bylem 0,2 za toba nawert nie zdarzylem zareagowac(domyslam sie ze chciales zjechac na pitowanie ale to tylko domysl).

Binio-T moja sprawka i sam niewiem oco poszlo nagle niz ztad ni tyl mi sie zakolysal lewo prawo i 360 i bummmm naprawde bylo to tez dlamnie bardzo dziwne
Bzyku jest offline  

Ostatnio edytowane przez Bzyku : 24-06-2007 - 22:59

Rating: 34967 | Skill: 9.97 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2007, 23:02   Post #5 (permalink)
Awatar ojejku

Wiem, że to żadne wytłumaczenie ale serdecznie przepraszam jeszcze raz wszystkich za spowodowanie karambolu na ostatnim zarkęcie na 1 lapie . Weszła mi osoba do pokoju, zdjęła słuchawki i obróciła mi krzesło (mam obrotowe) pewnie zirytowana że jej nie słucham a jade...(gram). Myślałem, że ją zabije!. Naprawdę to nie było celowe, zresztą na repie możecie zobaczyć że hamowanie opóźnione na maxa było jak się obróciłem szybko do kiery z powrotem to próbowałem jakoś minąć po wewn.. no ale i tak nie wyhamowałbym za nic i uderzyłem na samym zakręcie w kogoś i był wypadek. Przepraszam jeszcze raz najmocniej . Żeby było jeszcze gorzej to zresetowały mi się ustawienia kiery, i shifter był odwrotnie ustawiony no i na starcie zamiast 1 wrzuciłem wsteczny . Chce zapomnieć o tym jak najszybciej. Przyjmę każdą karę i przepraszam jeszcze raz!

Pokój zamknąłem ze złości na klucz już . Startowałem z 30 pozycji, kto był szybszy przepuszczałem, udało mi się zajechać na 14 pozycji. A przez r1 i te zonki na nim miałem nerwy takie, że ... Na szczęście udało mi się skupić na jeździe i dojechałem na 14 pozycji.
ojejku jest offline  

Ostatnio edytowane przez ojejku : 24-06-2007 - 23:05
Rating: -29 | Skill: -0.06 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2007, 23:03   Post #6 (permalink)
Awatar Gofer

Race 1 - nie ma co pisac stracilem kontakt z czolowka przez mrozona trawke i tak juz jechalem do konca w 3 dziesiatce

Race 2 - Start z 21 miejsca, mala kara wagowa i po krwawej lazni na L1 bylem juz 9-ty jadac mega asekuracyjnie i wymijajac wraki , szybki pitstop i udalo sie wyprzedzic jak zwykle przeciazonego Mloda. I tak do konca juz na P1

Sorry Bzyku, za 2 razy pod rzad zlamilem ten sam zakret i nie pozwolilem Ci sie oddublowac

Ajajaj, Skidmark Racing Team pozamiatal dzisiaj, 45 punktow i juz P2 w zespolowej
Gofer jest offline  

Ostatnio edytowane przez Gofer : 24-06-2007 - 23:06

Rating: 43204 | Skill: 7.84 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2007, 23:07   Post #7 (permalink)
Studio 397 veh. engineer
Awatar LesiU

Pierwszy wyścig - non stop walka z czego jestem bardzo zadowolony.
Drugi wyścig i kaplica. Na "rzezi" na pierwszym okrążeniu za mocno hamowałem, straciłem przyczepność i poleciałem w piach. Od tego momentu zupełnie nie mogłem się wjeździć w tor. Jechałem w okolicach P10 - P14 więc na walkę nie mogłem narzekać. Niestety, kolejne błędy powodowały coraz większe zniszczenia w samochodzie. Jak straciłem spojler, vmax. mi podskoczyło i wyprzedziłem Mloda który dopiero co mnie zdublował
Mniejszy docisk tyłu powodował niestety gorszą przyczepność na szybkich zakrętach więc nie trzeba było długo czekać aż znowu będę się pląsał po zielonym
Pod koniec nie dość, że złapałem kolejną awarię to na ostatnim okrążeniu przed mostkiem tylne koła złapały trawę i poleciałem w bandę w ten sposób łapiąc kapcia na obu przednich kołach. Nie zdążyłem dojechać do mety bo się sesja przełączyła

Dzięki za wyścig i czystą walkę. Mam nadzieję że nikomu za bardzo nie podniosłem ciśnienia podczas moich spacerków po zielonym
LesiU jest offline  
Studio 397, rFactor 2: KLIK
PC: Intel i7 7700K; Asus ROG Strix Z270G Gaming; Kingston HyperX Fury 2x16GB 2400 CL15; MSI GTX 1080 Armor OC 8GB; SSD Samsung 256GB SM961 m.2 NVMe; HDD WD 2,5" 1TB 5400rpm; be quiet! Dark Power Pro P11 750W; LG 37,5" 38UC99
OSW: Lenze MCS12H15-, SimuCube, IONI Pro HC, Meanwell SDR-960-48
Pedały: Fanatec CSP v2

Rating: 108480 | Skill: 7.97 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2007, 23:07   Post #8 (permalink)
Awatar DarekSzerszen

race 1). pierw opie...lka dla Ojejku, zrobił tak mistrzowski numer na starcie że nie mam pytan, nie dość ze na formującym to juz nie wiem czemu powtórzył to też startując do wyścigu, polecam wszystkim oglądnięcie replaya,
następnie przeprosiny dla McLarena, ale gość w radio nic mi nie wspomniał słowem ze jestem przez Ciebie dublowany, mogłeś mnie zmrugać od razu, a ja próbowałem chojrakować i sie ścigac z Tobą

Race 2). tu tylko przeprosiny dla Maxyma za to moje szybkie wyjscie z tej trawy na s/m ale tam bezwładnie szedłem i nie chciałem robić niepotrzebnych ruchów aby nie poślizgnąć sie na tej trawie, a trochę wtedy strach mnie przeleciał bo nie dość ze była to końcówka wyścigu to w dodatku widziałem ze uciekałes w prawo na mnie, ale potem szybko odbiłes w lewo i mi ulżyło że nie spowodowałem katastrofy lądowej.

a tak ogólnie to starty z 26 i 22 miejsca, wiec nie było dla mnie szans na walke, druga sprawa to ze w obydwóch wyścigach padł mi 6 bieg w końcówce wyścigu.
DarekSzerszen jest offline  
Rating: 35701 | Skill: 3.93 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2007, 23:09   Post #9 (permalink)
Awatar ojejku

DarekSzerszen, pisałem że mi się ustawienia shiftera zresetowały byłem przyzwyczajony na odwrót do siebie up a od siebie down. I dlatego wrzuciłem przez przypadek wsteczny na fl i race. Przepraszam najmocniej. Nie było to celowe.

Ehh. Naprawdę mam nadzieje, że przyjmiecie przeprosiny (nie chodzi mi o anulowanie kar, tylko przyjęcie przeprosin ) 2 race jechałem już normalnie (ustawienia i nikt mi nie miał prawa się wbić) Mimo ze miałem nerwy takie po tych zonkach na r1, to pokazałem, że jeżdże normalnie. Jeszcze raz podkreślam to nie było celowe.
ojejku jest offline  

Ostatnio edytowane przez ojejku : 24-06-2007 - 23:12
Rating: -29 | Skill: -0.06 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2007, 23:10   Post #10 (permalink)
Awatar k3rmit

R1 - start z 24 pola.
Poczatek spokojnie, wiedzialem, ze cos sie musi zdarzyc. mimo spokojnej jazdy zlapalem trawke i spin - na szczescie nikogo nie zabralem, sam tez bez szwanku z tego wyszeldem. Zaczalem gonic z ostatniej pozycji i mijalem maruderow, ktorym tez sie wygrala wycieczka
no i byla niezla walka z Biniem. Na prostej s/f juz go wyprzedzalem po lewej, a on dalej zbliza sie do lewej krawedzi toru - stracha mialem niezlego. Skonczylo sie tak, ze w T1 wylecielismy oboje
koniec na 17 pozycji

R2 - pocztatek identyczny. Spokojna jazda, trawka i spin Przebieg wyscigu w sumie ok do czasu pitu...
na ostatnim zakrecie zlapalem spina i wjechalem w pitlane, no to pomyslalem, ze juz sie tam atrzymam - byla polowa wyscigu wlasnie. Dojechalem do stanowiska a te lenie nic :/ Cofalem i wjezdzalem w pole 2 razy ale mechanicy sie nie ruszyli nawet. Dopiero jak zrobilem jeszcze jednego lapa i dopiero ruszyli tylki. Przy te przygodzie stracilem chyba 8 pozycji, zostalem zdublowany i wyparowala mi cala motywacja. Do konca sie jakos kulalem bez polotu. staralem sie puszczac dublerow najlepiej jak sie dalo. niewyszlo z Zenonem, ktory polecial po bestline i wylecial w trawe Podobnie z Vajroosem - puscilem przed toba 2 auta i musialem juz w ten zakret wejsc, staralem sie trzymac inside ale widzialem, ze zlapales spina za mna. Mam nadzieje, ze szybko sie wydostales i nie bylo duzej straty
k3rmit jest offline  

Rating: 1322 | Skill: 2.89 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania