Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga Race07 WTCC > Wrażenia z Wyścigów

[WTCC 2013] 01.12.2013 - Istanbul Park - ostatni wyścig sezonu 2013

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 02-12-2013, 17:26   Post #51 (permalink)
Awatar UncleBob

Dla mnie weekend kiepski, zmarnowałem sporą szansę wejścia do 10 klasyfikacji indywidualne. W R1 przez wjechanie w kierowcę, którego inny obrocił bokiem, i stratę dwóch pozycji, w R2 zgaszenie silnika w picie, bleh. Przed pitem walczyłem z Groszkiem o 8 chyba pozycję, wyjechałem chyba z 5 pozycji za nim i utknąłem za kobe, który jechał rozwalonym samochodem, i rettem. Rett pierwszy uporał się z mistrzem, mi zajęło to trochę więcej czasu a później już nie starczyło czasu i opon żeby retta wyprzedzić, ale przynajmniej stoczyliśmy fajną walkę, za co dzięki
A skoro o podziękowaniach mowa to dzięki stukrotne dla Administracji, jako rookie mam nadzieję, że liga jednak nie zniknie, a jeśli by się tak stało, to że będzie dobre zastępstwo Wielkie dzięki również dla pozostałych kierowców i do zobaczenia na torze.
UncleBob jest offline  
Rating: 89254 | Skill: 6.55 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-12-2013, 17:27   Post #52 (permalink)
Awatar Pablo_90

Q - 12 pozycja była raczej nie wypałem, spodziewałem się lepszego rezultatu. A mogłem urwać jeszcze pół sekundy, ale słaba dyspozycja tego dnia szła w parze z nierówną jazdą.

R1 - Start w miarę udany, bo utrzymałem pozycję. Przez 3 okrążenia starałem się wyprzedzić F. Karczewskiego. Udało się to w T1 na 4L i wskoczyłem na 10 pozycję. Myślałem, że od teraz skupiać będę się głównie na gonieniu rywali przede mną, którzy już odjechali na sporą odległość jednak pomyliłem się. Dalsza jazda to bronienie przed próbującym się odgryźć Filipie i dwoma seatami. Szybsza prędkość rywali na długiej prostej i tracę pozycję na rzecz M. Ochlusta, a później wyjście na prostą S/M na 7 okrążeniu, lekki kontakt Filipa z tyłem mojej Alfy, spin i trace 4 pozycję. 16 pozycja to dla mnie porażka.

R2 - Start ponownie na 0. Zamieszanie w szybkich zakrętach na szczycie i widząc kurz dymu, odpuściłem gaz i powoli zacząłem hamować aby w nikogo nie wjechać. Jednak jadący za mną Pan P. Wojdyło nawet nie myśli o hamowaniu! Pewnie sugerował się myślą jakoś to będzie i przejedzie na pełnym gazie przez to całe zamieszanie. Ale nie było tak kolorowo i wpierd.... (łagodniej tego nazwać nie można) mi się w dupę! Ludzie, za takie coś powinno się odbierać licencje! Dym widać z daleka ale co go to obchodzi....Nic tylko pogratulować. Spadam na ostatnią pozycję. Tym razem szybko uporałem się z Filipem Karczewskim i P. Wojdyło. Była nawet szansa na 10 lokatę jednak błąd w T9 i kończę na 12 pozycji.

Dzięki za te ostatnie 3 weekendy bo tylko na te się załapałem, ale zawsze to jakieś doświadczenie przed następnym sezonem (mam nadzieję, że będzie). Dzięki administratorom, szefowi zespołu Team Alfa Corse - Kamilowi, za przygarnięcie mnie do zespołu, kompanowi Sebastianowi, no i wszystkim kierowcom za walkę na torze .
Pablo_90 jest offline  
Rating: 13252 | Skill: 6.47 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-12-2013, 17:56   Post #53 (permalink)
Awatar enzet

2 tygodnie był najgorszy weekend... teraz był najlepszy. Po raz pierwszy nie popełniłem żadego większego błędu.

Q: P4; Czas na poziomie PB i 4 miejsce przed kolegami z zespołu.

R1: P5; Po starcie trace 2 pozycje na rzecz moich team-mate'ów i ląduje za Zinho. Walczyliśmy podad połowe wyścigu, aż w końcu ciężki Wojtek znalazł sie za mną Równocześnie lagujący Trelikk popełnił błąd i znalazł się zaraz przede mną, ale było już za mało czasu by coś zrobić.

R2: P7; W T1 zostaje razem z Kobe wypchnięty na trawę i tracę pare pozycji.
W szybkich lewych jestem ofiarą karambolu, ale zyskuje na tym nawet jedną pozycję. Wylądowałem między seatami, za Tomkiem Weberem który był troche wolniejszy, ale niezła obrona + szybkość seata na prostych nie pozwalały go wyprzedzić. Wkurzyłem się i wtedy w jedną chwilę wyprzedziły mnie jeszcze 2 seaty . Zjeżdżam po nowe opony... i wyjeżdżam przed seatami. Niestety pod koniec wyścigu zaczęli mnie doganiać. Pierwszy był Groszek który wyprzedził mnie strzelając w zad , potem był Webweb który też wyprzedził mnie strzelając w zad i mówi jeszcze że to moja wina .

Ps. zdobyłem pierwsze punkty dla teamu.
enzet jest offline  
Rating: 16428 | Skill: 7.78 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Logitech G27 | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-12-2013, 19:53   Post #54 (permalink)
Awatar GULF

Co prawda nie startowałem w tym wyścigu, ale chce podziękować Administratorom, kierowcom mojego zespołu za ducha walki i wywalczenie wysokiej lokaty w klasyfikacji zespołowej Również chciałem podziękować innym kierowcom za dużo wspólnej walki w tym sezonie. Czekam z niecierpliwością na nowy sezon
GULF jest offline  

Ostatnio edytowane przez Zinho : 02-12-2013 - 20:17 Powód: poprawa błędów :P

Rating: 3327 | Skill: 0.85 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Logitech G25 | Logitech G25 | Hamowanie: Prawą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-12-2013, 20:37   Post #55 (permalink)
Awatar Kuba Sas

Cytat: Napisał enzet Zobacz post

Ps. zdobyłem pierwsze punkty dla teamu.
ale jak to?
Kuba Sas jest offline  

styl źródłowy:simracing

Rating: 10842 | Skill: 12.13 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-12-2013, 21:14   Post #56 (permalink)
Awatar enzet

Cytat: Napisał Kuba Sas Zobacz post
ale jak to?
Do klasyfikacji zespołowej wlicza sie tylko 2 najlepszych kierowców.

Ale jak teraz patrze to na Zolder Jakubuu dostał karę i byłem przed nim
enzet jest offline  
Rating: 16428 | Skill: 7.78 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Logitech G27 | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-12-2013, 21:16   Post #57 (permalink)
rad
Administrator GT3
Awatar rad

Na Zolder byłeś przed jakubuu też, więc nie pierwsze

EDIT: no

No to teraz moja kolej:

Plan na weekend był prosty - nie stracić więcej niż 10 pkt do Groszka Okazało się, że miał sporo pecha, więc nawet powiększyłem przewagę

Q: P7 (błąd w SLS jest - Bartek Mirecki ma zły czas wpisany)
PB wpadło, więc jestem zadowolony. Pozycja startowa też niezła, spodziewałem się, że będzie gorzej.

R1: P9
Niezbyt udany wyścig. Start nie był zły, ale na pierwszym okrążeniu wyprzedzili mnie kobe i Groszek. Ten drugi na szczęście wyleciał chwilę później z toru. Przez kilka okrążeń próbowałem się dobrać do kobego, ale bezskutecznie przez co dogonił mnie retT i na 6 okrążeniu po krótkiej walce wyprzedził. Na koniec trochę tempo mi spadło i obaj mi odjechali.

R2: P4
Drugi raz w tym sezonie start z pierwszego rzędu. Na T1 po błędzie matTa udje mi się na chwilę objąć prowadzenie. Jednak sam dwa zakrętu dalej spóźniłem hamowanie, co wykorzystał Zinho. Podobny błąd popełniłem w szykanie i na prostej wyprzedzili mnie Bartek Mirecki i trelik. Okrążenie później wyprzedził mnie jeszcze Kuba Sas i do końca stintu jechałem sam.
Po wymianie opon na 9 okrążeniu udało się w jakiś sposób dogonić Bartka, który później musiał zjechać ponownie do boksów i w ten sposób sprezentował mi P4 na koniec.

Był to na pewno mój najbardziej udany sezon. Cel był skończyć sezon w Top10, a udało się zająć rewelacyjne P6. Można powiedzieć, że to pozycja Best of the Rest, bo pięciu kierowców przede mną było poza zasięgiem. Do poprawy na ewentualny następny sezon tempo na zużytych oponach i regularność, bo za dużo było weekendów, gdzie jeden wyścig kończyłem wysoko, a drugi nawet poza Top10. Szkoda tylko, że nie udało się wskoczyć na podium, a parę razy była okazja. No, ale na Zolder zawaliłem na własne życzenie.

Świetny również wynik w klasyfikacji zespołowej - P4. Co prawda mieliśmy sporo szczęścia, bo Szwedki nie jeździły na koniec, ale P5 również byłoby bardzo dobre.

Chciałbym podziękować administracji, a także wszystkim kierowcom startującym w lidze. Gratulacje dla kobego, za kolejny tytuł, dla BzYczka za kolejne wicemistrzostwo oraz dla Kuby Sasa za pierwsze podium na koniec. A także dla drugiego zespołu El Toro Loco za drugie miejsce w generalce.
rad jest offline  

Ostatnio edytowane przez rad : 02-12-2013 - 22:21

Rating: 43375 | Skill: 5.12 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-12-2013, 21:39   Post #58 (permalink)
Awatar Kuba Sas

Aha w tym sensie pierwsze. Myslałem, że pierwsze dla teamu w ogóle i pomyślałem, że zmieniłeś team i że jakoś mi to umknęło.
Kuba Sas jest offline  

styl źródłowy:simracing

Rating: 10842 | Skill: 12.13 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
2013, istanbul, ostatni, park, sezonu, wtcc, wyścig

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania