Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga Race07 WTCC > Wrażenia z Wyścigów

[WTCC 2013] 02.06.2013 - Barcelona

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 03-06-2013, 00:20   Post #61 (permalink)
rad
Administrator GT3
Awatar rad

Q: P3
Kwalifikacje rewelacja. Nie spodziewałem się tak dobrego wyniku, szczególnie po ostatnich problemach ze znalezieniem tempa. I to jeszcze na takim syfiastym torze Po drugim sektorze traciłem 0,1s i myślałem, że może nawet o PP uda się powalczyć, ale w s3 nie byłem wystarczająco szybki - podejrzewam, że szykana była problemem.

R1: P7
Start udany, utrzymałem pozycję. No a później stało się to czego się obawiałem - w zakrętach siadałem na zderzak bez problemu, a później brakowało prędkości żeby przeprowadzić atak. Jeśli zaś zostałem nieco przytrzymany w zakręcie to musiałem się bronić przed atakiem z tyłu.
W dodatku brak treningu jazdy poza bestline zrobił swoje. No, ale wynik i tak wyższy niż oczekiwałem przed weekendem więc generalnie jestem zadowolony.

R2: DNS

Ogólnie gdyby nie R2 weekend bym uznał za bardzo udany. Pozycja w generalce utrzymana - po R1 byłem na P11, pewnie gdybym pojechał R2 udało by się wskoczyć do Top10, a tak to Victor skorzystał na mojej nieobecności
rad jest offline  

Rating: 43375 | Skill: 5.12 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-06-2013, 00:33   Post #62 (permalink)
Awatar majeklth

Ja zarówno w R1 jak i R2 obrywam już na L1 i spadam na szary koniec... Jutro napisze coś więcej. Sorry tylko dla gorzastego za R2, specjalnie nie składałem sie do T1 żeby przestrzelić i Cie nie trafić, i tak to wyglądało na żywo, na repie jednak widzę, że pomimo że cie nie trafiam to "niewidzialna moc laga" Cie łapie i obraca. Sorry.
majeklth jest offline  

Rating: 6658 | Skill: 1.76 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-06-2013, 01:00   Post #63 (permalink)
Awatar J@zzu

DARULUS przepraszam za tego strzała w R1 na T2 przy moim powrocie na tor. Myślałem, że widząc mnie odbijesz troszkę i się razem zmieścimy. Mój błąd. Zgłaszaj a ja się bez bicia przyznaję. Jeszcze raz sorry
J@zzu jest offline  
Prędkość nie zabija, zabija nagłe zatrzymanie...

Rating: 13307 | Skill: 6.25 | OpenRating: 0
Fanatec Clubsport Wheel | Fanatec Clubsport Pedals | Fanatec Clubsport Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-06-2013, 01:03   Post #64 (permalink)
Awatar DARULUS

Podziękowania dla kierowcy Accorda za piękny dzwon w R1. Zmasakrowałeś mi LP podczas dublowania wracając na tor z pobocza Czy może być bardziej oczywista wina

I dziękuje silverowi za wypchnięcie z toru w R2. Zabierałem się za Ciebie przez kilka kółek. Nawet Cię nie drasnąłem. Kiedy wreszcie wyprzedamy z golun88 Ty wypychasz mnie już po kilku zakrętach.

EDIT:
Najbardziej wkurza to że naprawdę mało mam wolnego czasu, a simracing pochłania jego resztki. Sam często nie podejmuje walki czy też ataku bo nie czuję się za pewnie. Kiedy przychodzi nagroda za wyrzeczenia ktoś niweczy całe poświęcenie przez brawurę.
DARULUS jest offline  

DZIĘKI STUKROTNE administracji i wszystkim zaangażowanym za wkład w tworzenie i funkcjonowanie portalu Niech Wam Bozia w dzieciach wynagrodzi (bo niż demograficzny mamy)

Rating: 21298 | Skill: 4.83 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-06-2013, 01:12   Post #65 (permalink)
Awatar silver

Cytat: Napisał DARULUS Zobacz post

I dziękuje silverowi za wypchnięcie z toru w R2. Zabierałem się za Ciebie przez kilka kółek. Nawet Cię nie drasnąłem. Kiedy wreszcie wyprzedamy z golun88 Ty wypychasz mnie już po kilku zakrętach.
Darku, nie zrobilem tego specjalnie, jesli juz to zabraklo umiejetnosci, zgłos prosze wypadek. Sam mam ochote zglosic 2 albo 3.
silver jest offline  
Rating: 5066 | Skill: 2.13 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-06-2013, 14:25   Post #66 (permalink)
Awatar LuuuuuKaS

Qual: P8
Wyścig 1: P3
Wyścig 2: P7

Do Barcelony byłem dość dobrze przygotowany, miałem dobry czas prequal i ogólnie dobrze się czułem na tym torze, miałem wielką nadzieję na dobry wynik.
R1 - startowałem z P8 i po pierwszej szykanie byłem na P6 dalej to już świetna walka z Radosławem Pawlaczkiem, Wiktorem Nowakowskim a na samym końcu bardzo emocjonująca walka o podium z Jakubem Frączakiem którego przy okazji przepraszam za mały kontakt na początku wyścigu. Wyścig ukończyłem na bardzo dobrym P3, jestem też ciekaw jak sędziowie ocenią wypadek M Jarmołowicz vs B Gołuński, może awansuję oczko wyżej
R2 - start spokojny później mała przygoda po której moje drzwi bardzo ucierpiały i jazda przez pół wyścigu za Wiktorem Nowakowskim który trzymał bardzo dobre tempo, niestety o jedno okrążenie za późno zjeżdżam do pitu i tracę na tym kilka sekund jadąc na bardzo zużytych oponach. Później odrobiłem tą stratę i miałem wielkie szanse wyprzedzić 2-3 kierowców jadących przede mną jednak popełniam kilka błędów i dojeżdżam na nienajgorszym 7 miejscu.

Dzięki i dozobaczenia na następnym wyścigu!
LuuuuuKaS jest offline  
Rating: 24693 | Skill: 4.69 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Frex Shift+ | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2013, 10:15   Post #67 (permalink)
Awatar pati1974

nie będę pisał o miejscach w qualu i w race bo nie ma o czym

w moim przypadku bardzo okazyjnego ścigania liczy się sam udział i fajne ściganie w dobrym towarzystwie - a tego właśnie doświadczyłem w Barcelonie i za to Wam dziekuje

wielkie dzięki adminom ze im się chce to dla nas ogarniac - zwlaszcza bzyczkowi za bezinteresowna pomoc w momencie kiedy jej potrzebowlem

pewnie ze osiagane wyniki sa wazne, ale w mojej ocenie wazniejszy jest sam udzial i wzajemny szacunek - czego sobie i Wam zycze

do milego na torze
pati1974 jest offline  

3x24 Triple Screen

Rating: 14335 | Skill: 3.65 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2013, 14:24   Post #68 (permalink)
Awatar LuuuuuKaS

Ja również składam oficjalne podziękowanie dla BzYczka, bo również miałem nieciekawą sytuację którą BzYczek ogarnął chwila moment. Chwała Ci za to BzYczku
LuuuuuKaS jest offline  
Rating: 24693 | Skill: 4.69 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Frex Shift+ | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2013, 14:47   Post #69 (permalink)
Administrator
Awatar BzYczek

Dzięki chłopaki... ale wiecie ze mną jak z dzieckiem... za rączkę i do baru

Co do moich wrażeń bo chyba zapomniałem coś napisać...

Q: Na ostatnim pomiarowym zostałem przyblokowany przez kolegę z zespołu Save the Ring, który pomimo tego, że wyjechał poza tor nie odpuścił i musiałem zachować ostrożność tracąc sporo czasu. Ostatecznie P2 za Kobe.

R1: Start bardzo dobry (pierwszy raz lepszy od Kobego ) ale do T1 zbyt asekuracyjnie pojechałem i Kobe mnie objechał. Później lekkie nieporozumienie przy dohamowaniu do nawrotu i wykorzystał Golun sytuację. Po kilku kółkach w T1 lekkie nieporozumienie z Golunem i niestety spadek na P13. Cel dojechać na P10 - udało się być na P9 - choć mogło być lepiej ale taktycznie odpuściłem.

R2: Po starcie z P2 troszkę się pogubiłem i spadłem na P3... widząc, że Kobe odrabia straty i wyprzedza po kolei zawodników musiałem przycisnąć i wyprzedzić dwóch kolegów przede mną. Z Jakubuu nieco brzydko (z lekkim kontaktem) postąpiłem za co sorki ale musiałem cisnąć. Z teammatem Krystianem też jakoś poszło i do mety na P1.

Spodziewałem się lepszego wyniku - szczególnie w R1 ale cóż takie są wyścigi.
BzYczek jest offline  
MSI Z77-G45|i5 3570K@4,5|Macho 120|Corsair Vengeance 8GB|Gigabyte Radeon HD 7970 OC 3GB
3xDell U2312HM|HDD1TB|Plextor M5P 128GB|Corsair HX80 +Gold 650W|Laptop Acer 5930G

F E E L the S T I N G

Rating: 78964 | Skill: 10.60 | OpenRating: 0
| Logitech G25 + LC | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
2013, barcelona, wtcc

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania