Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga Race07 WTCC > Wrażenia z Wyścigów

[WTCC 2013] 03.11.2013 - Shanghai Tianma Circuit

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 04-11-2013, 12:20   Post #51 (permalink)
Administrator Portalowy
Awatar Zinho

Go Hard... or go commentary.

Zinho jest offline  
Rating: 104795 | Skill: 9.48 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-2013, 14:38   Post #52 (permalink)
rad
Administrator GT3
Awatar rad

Ehhh kolejny tragiczny wyścig w moim wykonaniu... Nie mogłem się skoncentrować, przestrzeliwałem dohamowania, w dodatku walka w większej grupie nie była możliwa, bo za każdym razem strasznie spadały mi FPSy, nie wiem do końca czemu. Na replayach jest ok, więc to nie problem z kartą graficzną, a procesor powinien mieć dość zapasu. Poza tym jak jechałem blisko za kimś to jego auto wpadało jakby w rezonans Problem ten miałem już na Sugo i Jyllandsringen, tylko tam nie było to tak uciążliwe (raptem w jednym zakręcie, tutaj prawie na całym torze).

Q: P7
Sam nie wiem co dokładnie stało się w qualu, ale pojechałem o 0,5s szybciej niż na treningu. Zastanawiałem się, czy nie napisać do administracji, żeby mnie przesunęli na koniec, ale stwierdziłem, że zaryzykuję i okazało się że się jednak zmieściłem w liniach Niestety to były tylko dobre złego początki.

R1: P10
Start tradycyjnie słaby, ale dzięki problemom Wojtka udało się na chwilę utrzymać pozycję (a w zasadzie awansować). Jednak już na wyjściu z T1 wyprzedzają mnie Webweb i jakubuu, a w dalszej części toru jeszcze Groszek. Później było już tylko gorzej. Dawno nie dostałem tyle prezentów - dwa razy BzYczek wyleciał, raz jakubuu i raz Webweb. Normalnie pewnie byłbym w stanie do wykorzystać, ale nie dzisiaj (wczoraj). Wszystkim udało się później mnie wyprzedzić... W dodatku dostałem kolejny prezent od losu - PP do wyścigu drugiego...

R2: P12
...które oczywiście zmarnowałem. Start był o dziwno dobry, udało się wybronić do T1. Zacząłem odjeżdżać reszcie, co poskutkowało moimi pierwszymi okrążeniami na prowadzeniu w lidze WTCC, a także pierwszymi okrążeniami na prowadzeniu na SRPL od drugiego wyścigu w F3 na Laguna Seca. Po 5 okrążeniach doszedł mnie kobe, długo oporu nie stawiałem. Później udało się jeszcze wstrzymywać resztę przez kilka lapów, ale w końcu poległem i wyleciałem poza Top8. Dalej już nie ma co pisać, bo była to chyba moja najgorsza jazda w tej lidze, a i jeden z najgorszych wyścigów w ogóle.

Nie wiem do końca co spowodowało tak kiepski weekend. Brak koncentracji to na pewno jeden z czynników, ale już na treningach moje tempo nie było najlepsze. Może to też wina toru, który nie powodował u mnie "syndromu jeszcze jednego kółka", ale może to już trochę zmęczenie sezonem.

Mam nadzieję, że wraz z powrotem na normalne tory, wrócę do dyspozycji z końcówki pierwszej części sezonu i początku drugiej. Za Zolder akurat nie przepadam, ale Istanbul to jeden z moich ulubionych torów więc liczę na dobre wyniki. Szczególnie, że muszę odzyskać 9 pozycję w klasyfikacji, którą odebrał mi Groszek, bo Golun w takiej dyspozycji jest raczej poza zasięgiem.

Dzięki chłopaki za transmisję, fajnie się oglądało Fajnie być na pierwszym planie przez pierwszą część R2 (Pawelczuk )
rad jest offline  

Ostatnio edytowane przez rad : 04-11-2013 - 14:51

Rating: 43375 | Skill: 5.12 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-2013, 21:41   Post #53 (permalink)
Awatar golun88

Pozytywny weekend Biorąc pod uwagę to , że wykręciłem tylko 40 okr to nie spodziewałem się za wiele. Miła niespodzianka na qualu i wpadło P2 z czasem w okolicach PB.
R1:
No nic, startowałem z czuba to ostatnie chwile warmupa poświęciłem na starty ( nie sa one mocną stroną volvo). Niespodzianka nr 2: start przegrałem tylko z kobe i do tego pokazali to w telewizji Poźniej Bzyczek sam się wyeliminował i przez parenaście okr jechałem spokojnie na P2, korzystając z tego, ze Kuba Sas i Łukasz Krawczuk ostro walczą z tyłu. Moje opony całkiem, całkiem i zamarzyło mi się P1. Niestety na początku s2 na dohamowaniu musnąłem trawę (1 źdźbło) i w buraki. Z trybun usłyszałem tylko "k@#$% moje pole". Ostatecznie dojechałem na P4, bo bez szturchania nie było możliwości wyprzedzania na tym torze.

R2: start z P7 i skończyłem na P7
Do pitstopu (bez zastrzerzeń) i pare okr po dzielnie broniłem się przed Zinho. Majac w głowie widmo wypadnięcia z T1 na bandę, jeździłem bardzo asekuracyjnie. Wykorzystał to w końcu Zinho. Do końca przez 150 okr jazda za Groszkiem.Powtórzę: "bez szturchania nie było możliwości wyprzedzania na tym torze". Dzięki za walkę i za super transmisję Graty dla podium, dla Zinho w R2

@Zinho: To nie pomyłka. Serio mi się tak dłużyło
golun88 jest offline  

Rating: 27292 | Skill: 7.45 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-2013, 21:44   Post #54 (permalink)
Administrator Portalowy
Awatar Zinho

Cytat: Napisał golun88 Zobacz post
Do końca przez 150 okr jazda za Groszkiem.Powtórzę: "bez szturchania nie było możliwości wyprzedzania na tym torze". Dzięki za walkę i za super transmisję Graty dla podium, dla Zinho w R2
Dzięki Bartek! To się nieźle musieliście z Grochem napocić, przez te 150 okrążeń
Zinho jest offline  
Rating: 104795 | Skill: 9.48 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
2013, circuit, shanghai, tianma, wtcc

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania