Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga Race07 WTCC > Wrażenia z Wyścigów

[WTCC 2014] 07.12.2014 - Macau - ostatni wyścig ligi Race07 WTCC

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 08-12-2014, 08:23   Post #11 (permalink)
Administrator
Awatar BzYczek

Dzięki Panowie za doprowadzenie Rejsa do końca na bardzo wysokim poziomie

Gratulacje Zinho i MatT Świetny wynik Ponte też nieźle się rozszalał Gratulacje!

I ja również dziękuję Wszystkim, za świetnie spędzony czas przy Race07. Do zobaczenia gdzieś tam
BzYczek jest offline  
MSI Z77-G45|i5 3570K@4,5|Macho 120|Corsair Vengeance 8GB|Gigabyte Radeon HD 7970 OC 3GB
3xDell U2312HM|HDD1TB|Plextor M5P 128GB|Corsair HX80 +Gold 650W|Laptop Acer 5930G

F E E L the S T I N G

Rating: 78964 | Skill: 10.60 | OpenRating: 0
| Logitech G25 + LC | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2014, 11:20   Post #12 (permalink)
Awatar Diderus

Cytat: Napisał Zinho Zobacz post
Ponte a jaki miałeś V-max przy Hotelu? Mi dobiło do 257km/h.

Edit: Sprawdziłem, u-wha.. 250, niezła różnica, choć na niedużym odcinku, może z 300-400m. A ja się zastanawiałem, jak to możliwe, że tak późno hamujesz
To już wiem, że Toyota na prostych 252 km/h, jak dobrze się rozpędziłem i T1 236 km/h miałem. Ehh
Q: 1:32.9coś, chyba mój najlepszy - dzięki Ziho za pomoc z setem, dzięki temu poprawiłem czas o 0,5 i tak troszkę musiałem w nim jeszcze dłubnąć, żeby mi bardziej pasowało i czasy równe i bliższe mojego PB robić.

R1 - Nie ma co się rozpisywać - poobijałem się dokładnie, najpierw z Chrisem, potem z C4Ctu5 i jedyne co mi zostało to dojechać na tym P10 a było ciężko, bo Toyota S1 ledwo 335 km/h wyciągała. Na okrążenie przed końcem GULF zaczyna tracić i ostatnie kółko już jestem poniżej 1 sekundy za nim. S3, dwa ostatnie prawe i bardzo wolno i szeroko je przejeżdż i już cieszyłem się z P9, ale sam za późno do ostatniego zakrętu hamuje i nie daję rady. Na metę wjeżdżam 0,3 za GULF'em i co najlepsze 0,4 przed C4Ctu5'em. Czemu w wynikach jestem na P9? Niewiem.

R2: Hmmm ... Start z P5, serce mi waliło, ktoś na TeeSie też ciężko przed startem oddychał. W głowie miałem "spokojnie - tu nie ma gdzie uciekać." Start tracę chyba z trzy pozycje, jadę prawą stroną po lewej GULF mocno przy bandzie - wiem, że zjedzie na lewo - tylko kiedy? Po prawej w lusterku widzę Kamusia i jadę swoje, żeby mu drogi nie zajechać. Dojeżdżamy do Mandarina iiii. Powtórka prawdę wam powie. Jadę na dachu do zakrętu Lisbona. Toyota zmasakrowana - zawieszenie, spliter, lewe koło i niewiadomo co jeszcze. Wjeżdżam do boksu,zatrzymuję się na stanowisku i czekam - jeszcze chyba Chris pyta, czy żyję. Nie potwierdziłem boksu 20 sekund poszło. Wyjeżdżam przed Ponte, a za pół okrążenia wszyscy znikają, ale za chwilę się pojawiają - dobrze jadę dalej. Ale znów wszyscy znikają - pokazują mi się tylko niebieskie flagi. Ktoś mi na TS mówi, że mnie wywaliło i kilku innych też. Szkoda

Sezon fajny. Dużo się działo. Dzięki wszystkim za ligę (nawet tym dla mnie niedoścignionym), za organizację.
Diderus jest offline  
Kierownica: zablokowana | Hamowanie: w ostateczności | Zmiana biegów: a po co?

Rating: 14374 | Skill: 1.30 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2014, 13:17   Post #13 (permalink)
rad
Administrator GT3
Awatar rad

Jednak z podsumowaniem wstrzymam się aż do oficjalnego zakończenia sezonu. Limit znaków na ten tydzień mocno nadszarpnąłem pisząc newsa do V8SC i nie mam weny

Tak więc dziękuję wszystkim kierowcom, z którymi miałem okazję się ścigać przez te 2 lata z hakiem, dziękuję administracji, która tą ligę organizowała: BzYczkowi, Zinho, kobemu, Sebie, Dmnickowi, Groszkowi i Ponte oraz tym którzy zarządzali tu jeszcze przed moimi startami. Administracją z którą miałem przyjemność współpracować w ostatnim roku, nawet pomimo pewnych nieporozumień z jedną osobą na początku (). Dziękuję też kolegom z zespłu El Toro Loco - Karcziiemu, GiZmo, enzetowi, Kubie Sasowi i jakubuu, szkoda że trochę się potraciliście na koniec

Liga miała swój niepowtarzalny klimat i nawet pomimo nieco niskiej frekwencji pod koniec będę jeżdżenie wspominał miło i długo. No ale wszystko musi mieć swój koniec.

Spodziewajcie się jeszcze uzupełnienia galerii oraz krótkiego filmu, który pewnie pojawi się koło Świąt

Tak jak Zinho pisał, zobaczymy jak sprawią się panowie z Sector3 i może w przyszłym roku pojedziemy funrace'y albo nawet krótką ligę w RaceRoom Racing Experience. Szczególnie, że samochody z 2013 są już dostępne, a zapowiedziane na początek roku są już nowe TC1 z 2014. Wybór i jakość torów, nawet jeśli orgraniczony już teraz przebija wszystkie pozostałe simy, więc ściganie będzie na pewno fajne

Z turystykami się jednak nie żegnamy. W 2015 chłopaki ruszają z DTM na rF2, a przez zimę będzie można pościgać się w Australii słynnymi V8 Supercars:

Tymczasem onboardy z Macau, polecam szczególnie początek R2 :

*Filmy zawierają pewną ilość słów powszechnie uważanych za wulgarne, wypowiadanych pod wpływem emocji. Proszę nie brać tego do siebie

Adelaide powinno być dostępne wieczorem.
rad jest offline  

Ostatnio edytowane przez rad : 08-12-2014 - 13:41

Rating: 43375 | Skill: 5.12 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2014, 15:59   Post #14 (permalink)
Awatar UncleBob

Oh yes, cele jakie sobie postawiłem przed tym wyścigiem w 100% spełnione - utrzymać się przed Groszkiem (który mówił, że go nie będzie, chciałeś moją czujność uśpić pewno) i wyprzedzić nieobecnego Bzyczka. Udało się, P4 na koniec sezonu, zajebiście! Do tego w zespołowej P3, po wyprzedzeniu "zespołu" kobego W takim układzie szkoda, że to jak na razie ostatni sezon WTCC.

Kącik podziękowań: przede wszystkim dzięki dla Administracji za prowadzenie ligi, good job

Dzięki dla kierownika drużyny czyli modlichy za przygotowanie wehikułu do sezonu, oraz dla niego i kamusia za wspólną jazdę, wsparcie, pomoc.

Dzięki wielkie dla Groszka za walkę od pierwszego do ostatniego wyścigu (3 pkt różnicy przed tym weekendem), świetna sprawa Łukasz! Aha, nie rzucałem zaklęć, to autofire

Dzięki również dla pozostałych driverów, gratulacje dla zwycięzców, i do zobaczenia w DTM (jak uda się rF2 kupić hehe).
UncleBob jest offline  
Rating: 89254 | Skill: 6.55 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2014, 18:31   Post #15 (permalink)
Awatar kula82

To tak
Q: P7 2:30:6xx PB pobity o prawie 0,5s.

R1: Szkoda gadać głupi błąd na dochamowaniu i spadek na koniec stawki,dowiezione P13

R2: Start jak zawsze bez komentarza do T2 dojeżdzam i dostaje strzała w tył od Dideriusa przy dużej predkości,całą reszte każdy zna(z tym że nie do końca bym obwiniał Darka,ponieważ po obejżeniu powtórki z maski Dideriusa śmiem powiedzieć że chyba troszke wepchnołem sie w jego linię jazdy ,a przy tej prędkości nic już nie mógł zrobić)
Póżniej pogoń za kolegą Bodziony wiele okr.,zawsze odjeżdzał mi od T1 do T3 po czym w dalszej części toru doganiałem go i próbowałem ataku ,w końcu popełnia niewielki błąd i jestem oczko wyżej, i zaczyna się ucieczka przed wójkiem Bobem,przez kilka okrążeń potrafiłem utrzymać go za sobą wierząc że dowiozę P4 na metę (oczywiście P4 tylko dlatego że trzech kierowców nagle znikneło ) po jakimś czasie na nawrocie popełniam kretyński błąd i trafiam przodem w bandę po czym kolega Dokupił bezproblemowo mnie omija i wskakuje na P4(tak to potrafi być jak czujesz presje lepszego kierowcy za plecami ahhhh),zderzak odpada uszkodzone zawieszenie auto prowadzi sie znacznie gorzej,w lusterku widzę Rada który też zauważyłem ma problemy z autem,ale i tak udaje mu sie mnie dogonić i wyprzedzić,na mecie P6

Dziekuję wszystkim za niesamowite dwa sezony spędzone na torze(niecałe)
przede wszystkim Kamilowi za przyjęcie mnie do Teamu Alfy i koleżeńską pomoc szczególnie na samym począdku,Zinho za udzielaną wielokrotnie pomoc na torze i naukę żółtodzioba,Bzyczkowi za stres na egzaminie i przydzielenie mi Licencji WTCC,Adminom za ciężką pracę włożoną w prowadzenie ligi,oraz wszystkim którzy w jakimkolwiek stopniu starali mi się pomóc .
Mam nadzieję że jeszcze spotkam kolegów z WTCC w innych ligach i dalej będziemy przeżywać trudy wyścigów na portalu SRPL.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję,dozobaczenia wkrótce
kula82 jest offline  
Rating: 14442 | Skill: 3.24 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Własny układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2014, 19:04   Post #16 (permalink)
Awatar Pablo_90

R1
Start z P8 całkiem dobry i awans na 5 pozycję. Z początku trochę walki, a raczej obrony z jadącymi przede mną Groszkiem i Kristikiem. Później jednak popełniłem spory błąd na do hamowaniu do T3, za późno wciśnięty hamulec i broniłem się żeby nie przywalić w bandę. Obróciło mnie pod koła Groszka i uszkodzone zawieszenie. Dalej już tylko jazda żeby dojechać i kontrolowanie przewagi nad rywalami z tyłu, bo na walkę o wyższe pozycję szans nie było. P8

R2
Start z 7 pozycji. Wystrzał jak z katapulty (tego brakowało na Adelaide). Awans na pierwszą pozycję, tuż za mną Ponte. Wiedziałem że nie mam z nim najmniejszych szans, dlatego nie podejmowałem nawet walki z partnerem zespołowym. Całość wyścigu przejechana solo, daleko z przodu Ponte i daleko z tyłu Sobczak.

Dzięki za sezon. Trochę szkoda niskiej frekwencji w paru wyścigach. Ale ogół sezonu super
Pablo_90 jest offline  
Rating: 13252 | Skill: 6.47 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2014, 19:46   Post #17 (permalink)
Super Moderator
Awatar Dmnick

@rad

Co te starty wyścigu tak słabo w tym sezonie wszyscy mają?
Dmnick jest offline  

Rating: 16581 | Skill: 6.74 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2014, 20:08   Post #18 (permalink)
rad
Administrator GT3
Awatar rad

Właśnie dlatego mnie Volvo C30 kusiło

Wysłane z mojego Ascend Y300 przy użyciu Tapatalka
rad jest offline  

Rating: 43375 | Skill: 5.12 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2014, 20:32   Post #19 (permalink)
Super Moderator
Awatar Dmnick

To nie kwestia volvo
Dmnick jest offline  

Rating: 16581 | Skill: 6.74 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2014, 21:35   Post #20 (permalink)
Administrator WTCC
Awatar kobe

niskie 2:27 kiedyś wpadlo ... z vmax w bmw faktycznie lipa, jak ustawisz skrzynie dluzsza to tracisz na przyspieszeniu, tez bym jechal z odcinka na 250

dzięki za wspólne spędzone lata, wszystkim razem i każdemu z osobna
kobe jest offline  

http://wcs.iracing.com/player/marcin-skrzypczak/

Kiera ze STARA | Hamowanie: na ręcznym | Zmiana biegów: pilotem

Rating: 215003 | Skill: 16.07 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
<font, 2014, color#bb0000>wtcc, ligi, macau, ostatni, race07, statni, wtcc, wyścig

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania