Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga Race07 WTCC > Wrażenia z Wyścigów

[WTCC 2014] 19.10.2014 Interlagos

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 07-10-2014, 01:13   Post #1 (permalink)
Administrator DTM
Awatar Groszek

[WTCC 2014] 19.10.2014 Interlagos

LINK DO TORU:

Link do obowiązkowego patcha na sezon WTCC 2014 oraz Seata Leona TDI:

>>WTCC2014 Patch<<

>>SEAT LEON TDI<<

Jak instalować dodatki opisane jest tutaj:

FAQ Race07

Wskazane jest zsynchronizowanie potrzebnych plików poprzez program:

SRPLSync

Po rozpakowaniu program należy umieścić w katalogu gdzie znajduje się Race_Steam.exe,
czyli \Steam\SteamApps\common\race 07\
uruchomić, podać dane logowania do SLS i oznaczyć serwer Race07 WTCC do synchronizacji.

Oficjalne godziny kwalifikacji, wyścigu oraz ich długość:
  • Trening 1 - 20:00 (40 minut)
  • Kwalifikacja 1 - 20:40 (15 minut)
  • Rozgrzewka 1- 20:55 (10 minut)
  • Wyścig 1 - 21:05 (20 minut)
  • Trening 2 - 21:30 (10 minut, czas przeznaczony na wejście na serwer po R1)
  • Kwalifikacja 2 - 21:45 (15 min, polega na ustawieniu kierowców zgodnie z pkt. 2.6.4 Regulaminu)
  • Rozgrzewka 2 - 21:55 (10 minut)
  • Wyścig 2 - 22:05 (45 minut) - obowiązkowy pitstop z wymianą przynajmniej jednej pary opon

Lista zakwalifikowanych osób:
  • Do startu w wyścigu uprawnione są osoby zgodnie z SLS
  • Przypominam, że należy zgodnie z Regulaminem podczas treningów przejechać co najmniej 15 okrążeń pomiarowych aby zakwalifikować się do startu w wyścigu
  • Do wyścigu dopuszczone jest maksymalnie 30 osób z najlepszymi czasami uzyskanymi w prequalu.
  • Czas i ilość okrążeń wymaganych do zakwalifikowania się do wyścigu można poprawiać do soboty przed wyścigiem do godziny 00:00

Sprawy organizacyjne:

Kierowców prosimy o:
  • zapoznanie się z Regulaminem Ligi WTCC 2014
  • o sprawne i szybkie wejście na serwer po R1. Informacja o postawieniu serwera będzie umieszczona na czacie Portalowym. Jeżeli ktoś nie będzie mógł/chciał startować w R2 daje znać Administratorom
  • wstrzymanie się od rozmów na sesjach do tego nie przeznaczonych z wyjątkiem poinformowania o ważnych sprawach dotyczących pingów, ustawienia zawodników do R2 itp.
  • śledzenie na czacie informacji od adminów
  • przestrzeganie prędkości w pit stopie, która wynosi max 60 km/h

Odprawa przed wyścigiem:

W czasie wszystkich sesji dozwolone jest przekraczanie żółtej linii wyznaczającej zjazd do alejki serwisowej. Przejazd czterema kołami przez obszar zaznaczony na czerwono będzie traktowany jako wyjazd.

Podczas zjazdu do alejki serwisowej dopuszcza się przekraczanie linii zaznaczonej na czerwono.

Podczas wyjazdu z alejki serwisowej można dwoma kołami najechać na kerby zaznaczone na czerwono. W przypadku gdy zawodnik na kerb najedzie więcej niż dwoma kołami będzie to traktowane jako złamanie Regulminu Ligi WTCC i zostanie nadana kara +10 s do czasu R2.

Prognoza szczegółowa:

Groszek jest offline  

Ostatnio edytowane przez rad : 17-10-2014 - 16:38
I`m GORSZEK

Rating: 32141 | Skill: 6.45 | OpenRating: 0
Fanatec CSR Wheel | Logitech G25 | Fanatec CSR Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2014, 10:33   Post #2 (permalink)
rad
Administrator GT3
Awatar rad

O, udało Ci się zrobić zdjęcie akurat jak nie padało
rad jest offline  

Rating: 43375 | Skill: 5.12 | OpenRating: 7
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2014, 14:27   Post #3 (permalink)
Awatar GULF

Mam nadzieję że uda mi się wystartować w tym wyścigu
GULF jest offline  

Rating: 3327 | Skill: 0.85 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Logitech G25 | Logitech G25 | Hamowanie: Prawą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-10-2014, 17:21   Post #4 (permalink)
Administrator rFactor 2
Awatar modlicha

Między wyścigami w Long Beach i Interlagos jest przerwa tylko 2 tygodni, ba do wyścigu brakuje zaledwie 5 dni. A do tego okazuje się, że w godzinach oficjalnych treningów a więc: wtorek czwartek nie będę mógł uczestniczyć, żeby wyrobić normę. Sobota i niedziela pewnie wyjazd, więc istnieje realna groźba, że nie wyrobie normy.

W związku z powyższym wnioskuje o włączania serwera od godziny 15:00 po południu, najlepiej od jutra w każdy dzień tygodnia. A w sobotę to i od rana od 10:00.
modlicha jest offline  
Rating: 50649 | Skill: 4.06 | OpenRating: 1182
| Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-10-2014, 20:09   Post #5 (permalink)
Administrator DTM
Awatar Groszek

Wniosek zaakceptowany, w miarę możliwości włączę serwer wcześniej

A na Steamie to kto mi odpisze?
Groszek jest offline  
I`m GORSZEK

Fanatec CSR Wheel | Logitech G25 | Fanatec CSR Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-10-2014, 23:08   Post #6 (permalink)
Administrator rFactor 2
Awatar modlicha

A nie wchodzę ostatnio... a teraz to wogóle pijany właśnie jestem.
modlicha jest offline  
Rating: 50649 | Skill: 4.06 | OpenRating: 1182
| Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2014, 15:06   Post #7 (permalink)
Administrator DTM
Awatar Groszek

Serwer gotowy, proszę się nie sugerować informacją, która wyświetla się po najechaniu myszką "Serwer aktualnie wyłączony....." Jeśli jest zielony prostokąt przy serwerze tzn. że jest włączony.

Zubilewicze i inne Gardiasy coś mówią, że w niedziele nad tor mogą nadciągnąć chmury, z których popada więc dzisiaj trening w deszczu
Groszek jest offline  
I`m GORSZEK

Odpowiedź z Cytatem
stare 17-10-2014, 16:39   Post #8 (permalink)
rad
Administrator GT3
Awatar rad

Informacje o pogodzie, a także odprawa przed wyścigiem dodane w pierwszym poście
rad jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 19-10-2014, 23:26   Post #9 (permalink)
Administrator Portalowy
Awatar Zinho

Q: P2 Pobiłem PB o trochę, chociaż przyszedłem na ostatnią chwilę z pracy, dziś i wczoraj nic nie jeździłem, a mimo to jechało się bardzo dobrze. Kobe, dlaczego jechałeś w qualu, skoro nie miałeś wyrobionych okrążeń? Zabrałeś mi PP Oj, nie ładnie!

R1: P10. Katastrofa. Nie porozumieliśmy się z MatTem, doprowadziłem do kolizji i wypadliśmy poza tor. Wyścig był do wygrania, bo Ponte i kobe cięli się ostro i kwestią czasu było, aż z tego skorzystam... trochę szkoda.
R2: W sumie w dużej mierze dzięki niższemu miejscu w R1 udało się na starcie być przed najgroźniejszymi rywalami. Szybko poradziłem sobie z C4Ctu5em i objąłem prowadzenie, którego - nie licząc late pitterów - nie oddałem do końca. Taki wyścig trochę ze sobą - ale ostatecznie opłaciło się postawić na docisk, bo pojechany bezbłędnie. A wiadomo, co mówi się o umiejętnościach kierowcy w deszczu Druga wygrana w lidze cieszy, bo przybliża zespół do mistrzostwa. Jeszcze jeden taki weekend i otwieramy szampana!

Gratulacje dla wszystkich za R2 - dojechaliście... dojechaliśmy wszyscy w bardzo ciężkich warunkach, co jest sporym wyczynem i tylko dwu zdublowanych - świetne tempo! Do zobaczyska u kangurów.
Zinho jest offline  
Rating: 104795 | Skill: 9.48 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2014, 00:42   Post #10 (permalink)
rad
Administrator GT3
Awatar rad

Q: P4
Cel wykonany - poprawione PB i P4. Z początku nie mogłem złożyć dobrego okrążenia, jednak jakoś znalazłem się na P5. Na 5min przed końcem udało się wyprzedzić Matta o 0,02s. Na ostatnim mierzonym postanowił się odegrać i kiedy był już pewien czwartego pola, poprawiłem jego czas o 0,034s

R1: P4
Start nie wyszedł najlepiej. Samo ruszenie z miejsca miałem świetne, jednak za szybko wbiłem 2 bieg i trochę zostałem. Wykorzystał to Matt i przesunął się na P4. Utrzymywałem się z tyłu nie mogąc dojść Leonów na prostej. Na 4 okrążeniu błąd popełnia Zinho i zabiera ze sobą Matta. Ja wskakuję na P3, które utrzymuję do ostatniego zakrętu. Wtedy to Groszek postanowił się zemśćić za R2 na Long Beach i w podobny sposób odebrać mi podium.

R2: P6+FL
Na starcie musiałem uznać wyższość tylnonapędowych BMW kobego i Ponte. Do 5 okrążenia wyścig układał się bardzo dobrze. Wtedy popełniłem dwa duże błędy - najpierw przestrzeliłem pierwszy zakręt, a później prawie wyspinowałem w ostatnim. Do najgroźniejszych rywali traciłem już ponad 10 sekund. Pod koniec stinta stoczyłem świetną walkę z kamusiem - sporo zakrętów przejechaliśmy 2W, jednak na koniec udało się znaleźć przed nim.
Po zmianie opon zrobiłem na czystym torze szybkie kółko, które dało mi na koniec FL. Dość szybko dogoniłem Matta, jednak był szybszy na prostych i nie mogłem się z nim nawet zrównać, a co dopiero wyprzedzić. Jedynie na chwilę udało się wskoczyć przed niego, jednak szybko się zrewanżował. W ostatnich minutach musiałem także zacząć pilnować tyłu, bo niebezpiecznie zbliżył się UncleBob. Ostatecznie P6 i pierwsze w karierze FL w regularnej lidze.

Do zobaczenia w Australii Po Cadwell to własnie Adelaide jest wyścigiem na który najbardziej czekałem w tym sezonie.
rad jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
2014, interlagos, wtcc

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania