Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga Race07 WTCC > Wrażenia z Wyścigów

Wtcc 25.02.2008

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 24-02-2008, 22:40   Post #1 (permalink)
Awatar RUMPELSTIKIN

Wtcc 25.02.2008

R1. porażka... udało sie przejechac 2/3 lapa

R2. Start z p36 i całkiem ładnie szło. Po 10 minutach P14. Durny bład na ostatnim prawym i banda. Bodajże jedno otarcie tylko, ale bez uszkodzen. Wiec źle nie było.
RUMPELSTIKIN jest offline  
Jadąc szybciej jestem bliżej Boga .

Życie zaczyna się po 50-ce........, a nawet po dwóch

Rating: 284 | Skill: 0.27 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2008, 22:47   Post #2 (permalink)
Awatar Marcoone

Czekałem, aż ktoś założy temat bo głupio mi było zaczynać "wrażenia z wyścigu", w którym nie wziąłem udziału z powodu sprzętu. W moim przypadku "weekend wyścigowy" skończył się zanim na dobre się zaczął. Niestety hardware już nie wyrabia przy tak dużej stawce. Mój wiekowy barton 2500 w zestawie z 7300 GT idzie od wtorku w odstawkę, a na pokładzie witam E2160 + 8800 GT 512 MB.
Tak więc do zobaczenia na następnym torze.

Oczywiście gratki dla zwycięzców obu wyścigów i całego pudła.
Marcoone jest offline  
NAD nigdy nie był szybki - Kimi

Rating: 49418 | Skill: 5.07 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2008, 22:55   Post #3 (permalink)
Awatar simon999

heh, porazka.....

R1: na starcie ktos mi sie wcisnal pod kola, nie zdazylem wychamowac i boom. uszkodzenia, pit 45s i samotna jazda

R2: na T1 spokojnie zwalnialem zeby sie nie rozbic ale oczywiscie ktos napalony musial wleciec mi w dupsko:/ spadlem koncowa pozycje i systematycznie zaczalem odrabiac straty, blad spadek o 2 pozycje ale dalej cisnalem. na 18 lapie rF sie powiesil ( w sumie dzwiek auta bo caly czas byl na srednich obrotach:/) i musialem sie wycofac....

ehhh, musze zrobic porzadek w kompie zeby nie bylo wiecej zwiechow
a co do wypadkow to na spokojnie musze repy zobaczyc i beda zgloszonka...
simon999 jest offline  

Rating: 71017 | Skill: 8.13 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Sim-Sport Pedals | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2008, 23:00   Post #4 (permalink)
Awatar eddiej

Ehh, w R1 na L1 Art na szykanie się zatrzymał, inni zdołali go ominąć, mi się to nie udało...po zawodach

R2, pomyślałem sobie, ok z końca stawki, to trochę powalczę, tak dla relaksu...
Na FL złapałem laga i przez to wjechałem w Szoziego, za co przepraszam. Na starcie Szozi zgasił silnik, więc zatrzymałem się, wsteczny i heja do przodu Ale się jakoś ten Chevy nie prowadził, więc zjechałem sobie do pitu... Kółko starty, trudno. Po jakichś 15 minutach zaczęli niektórzy zjeżdzać do pitów, także zaczałem mieć przeciwników przed soba I tutaj mała prośba do

portiglo - jeśli popełniasz bład a ktoś za Tobą jedzie, to musisz liczyć się z tym, że może ten ktoś twój bład wykorzystać do wyprzedzenia Ciebie - i za to nie powinno się tego kogoś taranowac. Wyjechałeś poza tor na pierwszem po SM szykanie, ja jechałem jak najbardziej po wewnętrznej więc miejsca troche miałeś, więc nie rozumiem troche twojego zachowania....

Później ze dwa razy jakieś zamieszanie się przede mną zrobiło i w pewnym momencie na ostatnim zakręcie KOMODO bodajże (głosy nie dam) otarł się o ścianę i wyrzuciło go na tor - w miejsce, gdzie ja właśnie jechałem Sądziłęm, że Alfie się uda uniknąć zderzenia, więc jakoś specjalnie nie przyhamowałem i było małe bum niestety...

Może następne wyścigi bedą lepsze.... Gratulacje dla zwycięscy / zwycięsców
eddiej jest offline  

Ostatnio edytowane przez eddiej : 24-02-2008 - 23:18

Rating: 3234 | Skill: 1.60 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2008, 23:01   Post #5 (permalink)
Awatar KAMILcom

R1. spóźniłem sie

R2. zwiecha kompa i czarny ekran

wesoło
KAMILcom jest offline  
Rating: 2564 | Skill: 1.25 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2008, 23:09   Post #6 (permalink)
Awatar Gofer

Micro ty byles obok mnie na T1L2 w drugim wyscigu? Czy wpadles z rozpedu inside jak sie skladalem? Spadlem na P32 chyba... Wtedy skonczyly sie moje marzenia na dobre miejsce w R2 i moja cierpliwosc tez, dlatego jesli kogokolwiek pozniej brutalnie potraktowalem to przepraszam.
Gofer jest offline  

Rating: 43204 | Skill: 7.84 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2008, 23:15   Post #7 (permalink)
Art
Awatar Art

tak na szybko,
R1: przez jakis lag/warp na szykanie, jak szedlem 3 wide z Lesiem i Micro, nagle Lesiu na ulamek sekundy wskoczyl do mojego auta - zem sie zdziwil ostro odbilem odruchowo mocno w bok i spin..., czekalem az mnie stawka ominie, ale ludzie ostro tam tna na tej szykanie i nadziali sie na mnie...
pozniej inni mieli przygody przede mna, to raz z przodu to raz tylu dostalem i sie doturalem w trzeciej dziesiatce...
R2: w koncu bez obcierek moglem rozkoszowac sie walka o P10, szybki pit i juz walczylem o P5, ale znow Lesiu przede mna, probowalem mu sie dobrac do skory,raz mi sie udalo, ale maruder przy dublu skutecznie mnie przyblokowal na dlugim nawrocie przed S/F i znow bylem za Lesiem , potem doszli nas MaXyM, Wujo i Dracon, bylo sporo cisnienia, jazdy 2 wide ale czysto... wpadlo P7, dzieki za race2

pozdro
Art jest offline  
Rating: 147953 | Skill: 7.34 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2008, 23:15   Post #8 (permalink)
Awatar Bzyku

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Bzyku
R1 po mysli marcin89 byl nie do dogonienia gratki

R2 Gofer to chyba byla moja sprawka bo jechalem obok Gmarka a ty z marcinem89 ja opoznilem hamowanie by z gmarkiem wejsc w ta szykane 2wide ale wy bardzo mocno zwolniliscie juz przed szykana i uderzylem w marcina a pewnie on bokiem w ciebie tragedia dlamnie i zato przepraszam.
A sid wez co zrob z netem bo znikales a nagle jedziesz obok mnie choc bardziej widzialem iskry niz ciebie
Bzyku jest offline  

Rating: 34967 | Skill: 9.97 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2008, 23:15   Post #9 (permalink)
Awatar polo508

Gofer w R2 jechalem za tobą na prostej s/m się zrównaliśmy liczyłem że zostawisz mi troche miejsca tak jak ja ci robiłem kiedy jechałeś za mną a tu zonk.... zajechałeś mi droge otarałem się o twój prawy tylny błotnik i spin w 1 szykanie..... spora strata i znowu musiałem odrabiać ale ogólnie jak na debiut do chyba nieźle mi poszło......
polo508 jest offline  
Rating: -348 | Skill: -1.38 | OpenRating: 0
Logitech Formula Force EX | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2008, 23:16   Post #10 (permalink)
Awatar micro

Cytat: Napisał Gofer Zobacz post
Micro ty byles obok mnie na T1L2 w drugim wyscigu? Czy wpadles z rozpedu inside jak sie skladalem? Spadlem na P32 chyba... Wtedy skonczyly sie moje marzenia na dobre miejsce w R2 i moja cierpliwosc tez, dlatego jesli kogokolwiek pozniej brutalnie potraktowalem to przepraszam.
To nie byłem ja
micro jest offline  
Rating: 15362 | Skill: 5.50 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania