Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga Race07 WTCC > Wrażenia z Wyścigów

WTCC 4.05.08 - Valencia

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 04-05-2008, 21:20   Post #1 (permalink)
Awatar Semai

Wtcc 4.v.2008

no i super. lap2 i connection lost. pierwszy niedojechany wyscig na simracing
Semai jest offline  
Rating: 138 | Skill: 0.37 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2008, 21:20   Post #2 (permalink)
Awatar Kunek

WTCC 4.05.08 - Valencia

Moje wrażenia z R1

Connection Lost

Kunek jest offline  

Rating: 45405 | Skill: 7.61 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2008, 21:28   Post #3 (permalink)
Awatar shotta

Ciekawa sprawa Kunek, ja mam takie same wrażenia!

Connection Lost

W ogóle to nie wiem dlaczego startowałem z PITa!?!?!?

I co teraz? Możemy się wbić na R2?
shotta jest offline  
Play Hard! Go Pro!

Rating: 189 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2008, 21:54   Post #4 (permalink)
Awatar tombo

Moje wrażenia z race?

Myślałem, że jak wróci żona to skończą się problemy z wolnym czasem na simracing, ale zaczęły się problemy innego rodzaju . Nie wiem czy dam radę jeździć na PRS w najbliższym czasie.

Przepraszam kolegów z drużyn w WTCC i F3.
tombo jest offline  
Rating: 36731 | Skill: 5.66 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2008, 22:54   Post #5 (permalink)
Awatar dodgers

ehh...

a miało być tak pięknie...

R1
P3 w qualu, po starcie dosyć szybko awans na 2 pozycję i pogoń za rossim, ale skubany miał szybsze buty + troche moich błędów. jak doszło do 4 sek straty do rossiego, jechałem zeby dojechać i nie dać się marcinowi i g_markowi, którzy czyhali na mój błąd. ale około 2-2,5 sek byłem z przodu więc jechałem spokojnie. udało się dowieźć P2

R2
start z P9 i już na t2 pojechałem bokiem, straciłem 1 pozycję na rzecz bzyczka, ale szybko odzyskałem. żeby jednak nie było tak ładnie, na nawrocie w S2/3 puknąłem marcina (sorka ) i oczywiscie Marcin pojechał dalej, chyba nawet bez straty pozycji, a jak zostałem w piachu (ukarany ). po wyjezdzie goniłem najpierw caba, z ktorym się na szczęscie uporałem i przede mną był ravix. za mną art i snikers cisnęli równo i trzeba było pogonić trochę ravixa. na bodajże 9 okrązeniu, na prostej s/f byłem zaraz za ravixem i jadac 'na zaufanie', chciałem wejsc w t1. ravix jednak lekko przestrzelil, a w konsekwencji ja razem z nim. piach na szczęście nas nie dopadł w swoje łapska i pojechaliśmy dalej. na 10 okr. jade za ravixem i co? ravix przestrzela zakręt a ja razem z nim (znów jechałem na zaufanie, myslac że 2x to nie moze sie zdarzyć ), tyle ze teraz juz na amen. jeszcze kątem okaz zobaczyłem, ze dracon chyba też się zakopał. oczywiście trzeba było wyjechać, no to ravix gaz, ja gaz, ravix wyjeżdża... pod koła snikersa... ja zaraz za nim.... pod koła arta (przepraszam jeszcze raz ). z wyrzutów sumienia wcisłem ESC.

gratsy dla zwycięzców

edit:kilka poprawek wprowadzilem, bo przez te emocje źle pojmowałem
dodgers jest offline  

Ostatnio edytowane przez dodgers : 04-05-2008 - 23:30
Liczę sanki...

Rating: 33693 | Skill: 4.55 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Fanatec Clubsport Pedals | Act Labs | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2008, 23:02   Post #6 (permalink)
Art
Awatar Art

R1 - zniszczony/nieudany* przez warpy i wyklepanie mnie poza tor
R2 - zniszczony/nieudany* przez piach, ktory chyba zaslabo trzyma , skoro mozna wyjechac na BL z predkoscia 10 km/h tuz przed auta, ktore maja prawie 200 km/h

to tyle,
* - niepotrzebne skreslic

edit:
@dodgers, nie Twoja wina, jakby byl normalny piach , to bys sobie spokojnie wyjechal dalej, coz bywa
Art jest offline  

Ostatnio edytowane przez Art : 04-05-2008 - 23:04
Rating: 147953 | Skill: 7.34 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2008, 23:04   Post #7 (permalink)
Awatar G.Mark

Q: Bardzo zachowawczy...

R1: Wyścig jak wyścig, starałem sie wyprzedzić Marcina, doganiałem w zakrętach traciłem na prostych, ale równo.

R2: Początek nie udany jazda na P10, po Pitach P6, strzał od KeyGe, i pozamiatane...

(Nie będę tego zgłaszał bo nic nie zyskam tym że Ci odejmą punkty, ale mogłeś mnie przynajmniej puścić, bo wyścig ukończyłem za tobą )

Ogólnie na 8 wyścigów, zadowolony jestem z 3, drugie 3 to totalne porażki nie z mojej winy, a 2 pierwsze to porażka z swojej winy

Graty zwycięzcą, Qbekbear bardzo szybko sie uczysz, będzie z Ciebie bardzo dobry zawodnik.

Gratulacje także dla Marcina, mimo 112kg, jest on wstanie rywalizować z tymi leciutkimi.
G.Mark jest offline  

niech poślizg wynika z prędkości.. / BMW 318 IS Racing Edition

Rating: 70782 | Skill: 9.45 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2008, 23:04   Post #8 (permalink)
Awatar Peter1975

Jak na żółwie to nieźle. ALe będzie dużo ścin. Podejrzewam ze nie tylko u mnie. Ale chyb dzisiaj ten serwer na początku szalał bo autka dziwnie po torze sie przesuwały na początku. Niemniej jednak poziom rośnie. Coraz mniej wypadków.
Gratsy dla zwycięzców.
Peter1975 jest offline  
Rating: -259 | Skill: -0.77 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2008, 23:05   Post #9 (permalink)
Awatar Qbekbear

A u mnie nawet nie miało być tak pięknie jak było!

R1 P5, R2 P1, na razie dużo więcej nie napiszę. R1 cały czas w okolicach P5, walka z Zyryxem i Bzyczkiem. R2 to coś pięknego - wszystko było tak, jak być miało Może więcej napiszę jutro

Gratki dla wszystkich
Qbekbear jest offline  

Rating: 26003 | Skill: 6.62 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Logitech G25 | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2008, 23:06   Post #10 (permalink)
Studio 397 veh. engineer
Awatar LesiU

R1: Start z P20 (po restarcie już było chyba P18 ). Na T1 Cab mnie szturchnął w tyłek -> spin i pogoń z ostatniej pozycji.
Kilka lapów później, między T4 a T5 ktoś stał w poprzek toru. Hamując wpadłem w poślizg i zator ominąłem jadąc po trawie. Wracając na tor na T5 myślałem że żółta Honda, z którą równolegle wcześniej jechałem jest trochę dalej od krawędzi...niestety było inaczej i tu przepraszam Semaia bo mu dosyć chamsko wyjechałem przed maskę (podczas wyścigu myślałem że Ty mnie nie zauważyłeś ).
Do mety dojechałem na P15.

R2: Start ok, chyba nawet zyskałem jedną pozycję. Przez dłuższy czas jechałem za Komodo który dosyć mocno lagował (pingi po 170), więc czekałem na czystą pozycję do ataku. To jednak nie nastąpiło bo po kilku lapach zwiesił mi się komp
Szkoda, bo tempo było w miarę przyzwoite i myślę że była szansa na top10.

Gratki dla zwycięzców obu wyścigów!

EDIT: Art, w R1 (tym przed restartem) zdmuchnąłem Ci przedni zderzak na ostatnim zakręcie W R2 też o mały włos a bym Cię wziął na splitter na T2 (było tylko lekkie otarcie jak poleciałeś w prawo )
LesiU jest offline  

Ostatnio edytowane przez LesiU : 04-05-2008 - 23:09
Studio 397, rFactor 2: KLIK
PC: Intel i7 7700K; Asus ROG Strix Z270G Gaming; Kingston HyperX Fury 2x16GB 2400 CL15; MSI GTX 1080 Armor OC 8GB; SSD Samsung 256GB SM961 m.2 NVMe; HDD WD 2,5" 1TB 5400rpm; be quiet! Dark Power Pro P11 750W; LG 37,5" 38UC99
OSW: Lenze MCS12H15-, SimuCube, IONI Pro HC, Meanwell SDR-960-48
Pedały: Fanatec CSP v2

Rating: 108480 | Skill: 7.97 | OpenRating: 0
| Fanatec Clubsport Pedals | Fanatec Clubsport Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania