Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Wortal SimRacingPL > Portal SimRacingPL > Gala SimRacingPL

Gala 2012 - wrażenia

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Gala SimRacingPL Wszystko co związane z organizacją gali z okazji zakończenia sezonów na SimRacingPL

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 22-01-2012, 17:35   Post #11 (permalink)
Administrator Gogli
Awatar SirDuncan

Dziewczyny i chłopaki,

Dziękuję McLarenowi za organizację - jak zwykle na najwyższym poziomie. Mam kolejny dyplom i komplet identyfikatorów. Ze wszystkimi nie udało się pogadać ale słówko zamieniłem ze wszystkimi i dziękuję im za to.

Speszal podziękowania dla Szczepana, Thoo24Massa, Rexa, LesiA, Lucasa, RobaRSI, Szminy i Wicka, Kobe, T0ma, Bzyczka za imprezy w pokojach, łiski i papierosy bez tytoniu.

Oczywiście nie mogę zapomnieć o Sierotce Marysi czyli Mah-u sponsorowi, który szczęśliwą rękę miał dla Matthewa, Dracona i Feelsa3 (nagrody będą wysłane pocztą). Pozostałe nagrody także zostaną wysłane pocztą.

Było świetnie i nie zawaham się wziąć udziału w letniej dogrywce.
SirDuncan jest offline  
12:27

Rating: 25452 | Skill: 2.41 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2012, 19:19   Post #12 (permalink)
Awatar RobRSI

Dzięki wszystkim przybyłym za balowanie i rozmowy ...
Wickowi i Szminie za dwa machy tego czegoś po czym miałem rozdwojenie jażni oraz wieczne powody do śmiechu
SirDuncanowi , Szczepanowi oraz Lukasowi za pomoc w powrocie do świata żywych oraz nocne rozmowy o symulacjach naszego dzieciństwa .

Było extra ... i fajne uczucie że teraz można do nicków na forum przypisać sobie w pamięci Wasze twarze .

Pozdro dla wszystkich
RobRSI jest offline  
Rating: 24800 | Skill: 5.56 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2012, 19:41   Post #13 (permalink)
Awatar Thoo24Mass

Ja tez juz dotarlem jakas godzinke temu. Nie jestem w stanie nic sensownego napisac wiec zaczekam z tym do jutra .
Poki co to dzieki za wspolne upalanko... rF2 sie ma rozumiec .
Thoo24Mass jest offline  
Rating: 121617 | Skill: 8.96 | OpenRating: 0
Fanatec Clubsport Wheel | Fanatec CSR Elite Pedals | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2012, 19:45   Post #14 (permalink)
Awatar thuGG

Ja również dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas. Jak zwykle było świetnie! W lecie pewnie znowu poupalamy
thuGG jest offline  
Rating: 71463 | Skill: 8.53 | OpenRating: 0
Fanatec Clubsport Wheel | Fanatec Clubsport Pedals | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2012, 19:51   Post #15 (permalink)
Mah
Awatar Mah

Melduję, że Rex i Kristik dostarczeni pod drzwi swoich domów Niestety byłem krótko ale fajnie było zobaczyć Wasze gęby i dopasować głos Tombo do osoby
Mah jest offline  
Rating: 3867 | Skill: 3.11 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Logitech G25 + LC | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2012, 20:20   Post #16 (permalink)
Administratur GiW
Awatar Szczepan

Szczepan w domu

mam buty
Szczepan jest offline  
Rating: 137755 | Skill: 8.22 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2012, 20:23   Post #17 (permalink)
Awatar wielki

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do wielki
Ok, ja już doszedłem do siebie. Na wstępie chciałem podziękować McLarenowi wraz z rodziną za znalezienie miejscówki bo mieliśmy cały ośrodek "sportów ekstremalnych" dla siebie i przygotowanie całej imprezy. Lesiowi i Thomasowi za znalezienie miejsca w pokoju VIP'owskim - mieliśmy łazienkę większą niż nie jeden pokój o dwumetrowej wannie z bąbelkami nie wspominając . Następnie podziękowania dla wszystkich kolegów (pewnie nie każdego wymianie więc nie gniewajcie się) za atmosferę, czasami była gęsta jak się wchodziło do naszego pokoju, bracia W wiedzą o czym piszę , pozdrowienia dla Rosomaka i żony za poświęcenia w dostarczeniu posiłku wczoraj o niemożliwej godzinie oraz Bzyka , Kobe, SirDuncana, Sewera, Tombo... dobra dalej nie piszę bo wszystkich musiałbym wymienić. W każdym bądź razie pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że spotkamy się wcześniej niż za rok. Tym co nie byli tylko życzę zęby się kolejnym razem pojawili bo naprawdę warto.
Oczywiście nie mogę zapomnieć, największe podziękowania dla nowego admina ligi iRacing, Maxyma za podwózkę z Wrocławia i z powrotem oraz godzinne dyskusje podczas podróży.

Do szybkiego zobaczenia i niech moc będzie z Wami.

A na koniec zdjęcie z ostatniej chwili bo wcześniej nie dałem, mam dowód, że obcy jednak jeżdżą w naszej lidze.

wielki jest offline  
Rating: 13714 | Skill: 2.05 | OpenRating: 0
Fanatec CSR Elite Wheel | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2012, 20:28   Post #18 (permalink)
Awatar tombo

Krótki filmik o tym jak to było na bilardzie późnym wieczorem . Widzowie to od lewej: mastablasta, thuGG i Rubiq, pudłujący "jak zwykle" był jeden z braci W, a kończący jak zwykle ręcznie, to thoo24mass
tombo jest offline  
Rating: 36731 | Skill: 5.66 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2012, 20:53   Post #19 (permalink)
Administrator F1'79
Awatar coro2000

Ja również trochę odżyłem.

Ta ilość nowo poznanych ludzi trochę mnie przerosła ale jakoś dałem radę
Dzięki Tobmo za dostarczenie z domu na Galę i z powrotem. Następnym razem pojedziemy moim.
Fajnie było ale szybko się skończyło, szczególnie czwartkowy wieczór zleciał błyskawicznie przez co brakowało mi sił na pozostałe dni, a na kartach byłem bardzo elastyczny i nie narobiłem sobie siniaków.

Dzięki za zabawę i do zobaczenia następnym razem.
Pozdro.
coro2000 jest offline  

Rating: 82386 | Skill: 8.04 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2012, 20:58   Post #20 (permalink)
rex
Administrator rFactor2
Awatar rex

Ja również dziękuję wszystkim po kolei i z osobna za wspólne, bardzo miłe spędzenie czasu, oraz szczególne podziękowania dla Mah-a za podwózkę i dyskusje podczas podróży.
Fajnie, że udało się przetestować playseat i clubsporty. Jeszcze fajniej, że od dziś wiem z kim się ścigam. Do tej pory znałęm kilku chłopaków, a reszte ludzi z nicków. Teraz wiem jak kto się zachowuje i czego można się po nim spodziewać żartuje.
Dzięki dla Rosomaka i Asi za zawiezienie o dość późnej godzinie mojej mocno pijanej dupy do Ząbek Do zobaczenia za rok, a możliwe ze wczesniej w Czechach na Masaryk Okruchu
rex jest offline  

Rating: 45674 | Skill: 4.48 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Fanatec CSR Elite Pedals | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
2012, gala, wrazenia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania