Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Wortal SimRacingPL > Portal SimRacingPL > Gala SimRacingPL

Wrażenia z nie-gali 2013 / Wrak-Race 20.01.2013

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Gala SimRacingPL Wszystko co związane z organizacją gali z okazji zakończenia sezonów na SimRacingPL

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 21-01-2013, 23:00   Post #21 (permalink)
Studio 397 veh. engineer
Awatar LesiU

Nic dodać, nic ująć do tego, co napisali poprzednicy.
Organizacyjnie wyszło super. Dobre miejsce, bardzo dobre warunki. Tuż przy hostelu restauracja z bardzo dobrym i tanim jedzeniem.
Ekipa pierwsza klasa Oprócz "stałych bywalców" pojawiło się kilka nowych twarzy. Super, że wpadliście i mam nadzieję, że to nie był Wasz ostatni raz

Do tego w sobotę wypad na karty, no i niedzielny Wrak Race, który pod wieloma względami miło mnie zaskoczył. Fajnie się było znowu spotkać! Podziękowania dla Krystika i Szczepana za organizację Do następnego

Cytat: Napisał SirDuncan Zobacz post
A jeśli już wspomniałem o zdjęciach. Lesiu, na zdjęciu 39 to z ekscytacji czy z przerażenia
Odpowiesz sobie sam, jak zobaczysz nagranie z tego przejazdu
LesiU jest offline  
Studio 397, rFactor 2: KLIK
PC: Intel i7 7700K; Asus ROG Strix Z270G Gaming; Kingston HyperX Fury 2x16GB 2400 CL15; MSI GTX 1080 Armor OC 8GB; SSD Samsung 256GB SM961 m.2 NVMe; HDD WD 2,5" 1TB 5400rpm; be quiet! Dark Power Pro P11 750W; LG 37,5" 38UC99
OSW: Lenze MCS12H15-, SimuCube, IONI Pro HC, Meanwell SDR-960-48
Pedały: Fanatec CSP v2

Rating: 108480 | Skill: 7.97 | OpenRating: 0
| Fanatec Clubsport Pedals | Fanatec Clubsport Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2013, 23:05   Post #22 (permalink)
Administratur GiW
Awatar Szczepan

Tomek będzie jutro w Dzień Dobry TVN
Szczepan jest offline  
Rating: 137755 | Skill: 8.22 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2013, 23:43   Post #23 (permalink)
Administrator Gogli
Awatar SirDuncan

No właśnie miałem o to zapytać, bo na zdjęciach widać, że wypowiada się do kamery. Tylko, że DD TVN jest od 8:00 czyli w godzinach pracy...
SirDuncan jest offline  
12:27

Rating: 25452 | Skill: 2.41 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2013, 23:56   Post #24 (permalink)
Awatar thuGG

Niech ktoś nagra.
thuGG jest offline  
Rating: 71463 | Skill: 8.53 | OpenRating: 0
Fanatec Clubsport Wheel | Fanatec Clubsport Pedals | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2013, 23:58   Post #25 (permalink)
rex
Administrator rFactor2
Awatar rex

jak juz wszyscy pisza to i ja cos skrobnę
bylem tylko w piatek i w niedziele na Wracku, ale i tak atmosfera zajebista, rozmowy o autach, modach, symulatorach, był też bankiecik o Robercie Kubicy Wszystko tak jak zwykle dzięki i do zobaczenia nastepnym razem
rex jest offline  

Rating: 45674 | Skill: 4.48 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Fanatec CSR Elite Pedals | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2013, 00:31   Post #26 (permalink)
Administratur GiW
Awatar Szczepan

Rex pomagał Finidiemu przy secie w Skodzie

Jak "zdjęliśmy" zderzak z przodu w Sienie, to zobaczyliśmy jak mocno trzyma się chłodnica . Były obawy że wytrzyma tylko do pierwszej hopy. Tomek zaczął ją mocować na trytytki żeby jakoś przetrwała .

Udało mi się znaleźć zdjęcia przed i po wyścigu:

przed:

po:

Szczepan jest offline  
Rating: 137755 | Skill: 8.22 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2013, 00:40   Post #27 (permalink)
rad
Administrator GT3
Awatar rad

Reportaż z DD TVN będzie pewnie na ich stronie więc spokojnie

Widzę następnym razem będzie trzeba jednak nocować
rad jest offline  

Rating: 43375 | Skill: 5.12 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2013, 00:57   Post #28 (permalink)
Awatar Thoo24Mass

Tez dotarlem do dom cos kolo 20.30. Chyba mialem najdalej .
Niegala bardzo bardzo udana. Kupa smiechu, dobre zarcie naprzeciwko, Fajne Panie na portierni i zakaz zmywania .
Glowna atrakcja czyli Wrak-Race okazala sie strzalem w dziesiatke. Swietna piknikowa atmosfera, mozliwosc porozbijania sie i zdewastowania pojazdu - bezcenne. Podziekowania dla Szczepana za cenne wskazowki i rozszyfrowanie tajemnicy 16v , no i trzymanie lejka . Wielkiemu za uzyczenie "dwoch barow" i szwajcara przy modyfikacjach nadwozia . Fifkowi za profi sprzet do filmowania i reszcie ekipy za doping. Dodatkowo druzynie ze 106-ki za wypchanie Wloszki z zaspy. No i przede wszystkim Lesiowi za ogarniecie tego co sie dzieje na torze i graty za zdanie testu 6-ciu sekund . Na koniec graty dla Finidiego za final, ktory mogl sie skonczyc bardzo pomyslnie, a przez NYPD wyszlo jak wyszlo i dla Szminy za piekne 2w z baleno na S/M i swietny poscig w drugiej czesci wyscigu.
Pewne jest to, ze wroce tam i zdemoluje kolejne autko, bo mam niedosyt. Zreszta sa juz kolejne plany co do rozbijania sie po torze ale o tym jak bociany wroca.
Co do wywiadu ze mna to raczej bedzie to cos w stylu naszych skoczkow. Ladna Pani reporterka zadala mi tak niezrozumiale pytanie, ze mnie zamurowalo . Wiec moze lepiej sie wyspijcie .
W sobote bylismy na kartach, ktore rowniez okazaly sie genialne. Jedyny minus to odmrozone palce u rak . Graty dla Krystika za piekne panowanie nad 20-to kunnym monstrem.
Szczepan, mam nadzieje, ze po raz przedostatni zajales sie organizacja, bo jak zwykle przeszedles sam siebie. Krystik ma sie rozumiec tez maczal w tym palce .
Pewnie zapomnialem o kilku rzeczach, ale bylo tego tyle, ze trudno wszystko ogarnac .
Piotrek, za rok nie mozesz tego przegapic.

edyta: Koncert Pieciu Tenorow tez byl nie do podrobienia .
Thoo24Mass jest offline  
Rating: 121617 | Skill: 8.96 | OpenRating: 0
Fanatec Clubsport Wheel | Fanatec CSR Elite Pedals | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2013, 09:31   Post #29 (permalink)
Awatar 1wicek

U mnie wyścig przebiegał cały czas z niespodziankami. Startowałem z P5 po dwóch lapach byłem na P3 i gościu w Peżocie wypchał mnie w zaspę. Nie zostało mi nic innego jak zacząć zapierdalać i popełniłem błąd(wjechałem do zaspy).
Generalnie zabawa świetna, tylko trzeba pozbyć się wszystkich nawyków fair play i trzeba być bezwzględnym bo inaczej jest po tobie.
link do mojego przejazdu(nie cały)Wrak Race Ruda Śląska 2013 Wicek&Bastek - YouTube
1wicek jest offline  
Rating: 33959 | Skill: 3.37 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Fanatec CSR Elite Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2013, 14:06   Post #30 (permalink)
Awatar wielki

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do wielki
Szczepan albo Tomek, biała bluza adidasa u mnie w aucie leży. Nie jestem pewien czyja więc się zgłaszać.
wielki jest offline  
Rating: 13714 | Skill: 2.05 | OpenRating: 0
Fanatec CSR Elite Wheel | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
2013, niegali, wrakrace, wrazenia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania