Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
SimRacing wyścigi online

SimRacing wyścigi online (http://simracing.pl/forum/)
-   Gala SimRacingPL (http://simracing.pl/forum/f157/)
-   -   [ZLOT] Automotodrom Brno, sierpień-październik 2012 (http://simracing.pl/forum/f157/zlot-automotodrom-brno-sierpien-pazdziernik-2012-a-14192/)

LesiU 24-07-2012 09:56

[ZLOT] Automotodrom Brno, sierpień-październik 2012

Pora poruszyć kwestię naszego jesiennego spotkania.

Link do kalendarza na stronie toru: KLIK

Przejrzałem ten kalendarz i...:
- 22-23 września jest "Brno Circuit Autumn Prix",
- 12-13 października jest Epilog 6h endurance.

Ale, ale... jest jeszcze inna propozycja - pojechać na trackday :)
Terminy są następujące:
- 9 sierpnia (czwartek),
- 16 sierpnia (czwartek),
- 11 września (wtorek),
- 27 października (sobota).

Organizacyjnie, są to 25 minutowe sesje kosztujące po 550CZK (około 90zł).

Niezależnie od typu imprez(y), obowiązkowo zaliczyć należy tor kartingowy (oby wtedy padało :D ).

Tak więc mamy kilka niewykluczających się imprez. Na razie chciałbym zobaczyć, jakie jest zainteresowanie takim spotkaniem oraz czy ewentualnie bylibyście chętni na kilka z nich.
Tak więc, co komu pasuje? Dajcie znać w tym temacie.

Kwestia noclegu jest nadal otwarta. Będziemy szukać czegoś w kwocie między 50 a 100zł za noc za osobę ale trzeba się nastawić raczej na tą górną granicę.... realnie więc 80-100zł.

mrmario 24-07-2012 11:34

Nie byłem jeszcze na Brno Circuit Autumn Prix i Epilogu, myślę że warto zaliczyć którąś z nich.
Trackday, trochę się boję jeździć ale popatrzeć mogę :D
Gokarty, jestem cienki bolo ale piszę się bo będzie fajna zabawa.
Wyjazd z Bielska-Białej odległość 250Km, czas podróży około 2 godziny, dostępne miejsca w samochodzie.

Mah 24-07-2012 16:53

Dostałem info od rexa i wchodzę w to ;) 6 i 16 sierpnia niestety u mnie odpada, każdy inny termin pasuje. Jechalbym z Opola, 3 miejsca wolne.

MaXyM 24-07-2012 17:10

ja oczywiscie jestem za

Tango 24-07-2012 18:24

Chyba też w końcu bym się wybrał na spotkanie ale w sierpniu odpada.

rex 24-07-2012 18:27

u mnie z terminem jak u Mah-a. Urlopuje wtedy, natomiast każdy inny pasi, przy czym mnie kręci trackday:> Hanke sponiewierałbym, z tego co wiem TuTu tez ma pewne niecne plany względem toyki:D zreszta nie tylko toyki, bo i Maxym twoja foka tez chyba do sprawdzenia co:> Jesli w takiej cenie wejazd na tor to bierzta ludziska co tam mata i czego nie szkoda, wynajmiemy tor na 1h i urządzimy race:D

SZCZEPAN TY NIE JEDZIESZ!!!!;-) bo nie bedzie czym wrócic:D

rosomak 24-07-2012 18:55

Jeśli chcesz race, to endu, bez tankowania 3h :D mogę startować z pit lane :D

Co do moich/naszych preferencji (bo jak już kilka osób zauważyło, wszystkie spotkania SRPL "zaliczam" z moją znacznie lepszą połówką ;-) ) to wolę jechać na event niż na upalanie. Dlaczego, a no nie mam czym pojechać na torze. Hebel spale jeszcze przed apexem T1 i pójdę babki z piasku stawiać. Glonojad nie nadaje się na tor, tym bardziej, że nie wiem jak wygląda od spodu, a trzaski przy próbie podniesienia nie brzmią optymistycznie ;-( Kombinuję trochę, żeby kupić jakieś jajko d16z8 albo w B16a/a2 już zrobione przez kogoś, ale marne szanse na to, że kupię auto jeszcze w tym roku ...
Do tego dochodzi pewna sprawa. Otóż damy radę pojechać, jeżeli zabierzemy najlepiej dwie osoby. Wiadomo, chodzi o kasę. U nas trochę chudziej teraz i nie mogę sobie pozwolić na wypad do CZ solo.

Thoo24Mass 24-07-2012 18:59

Ja jestem ugodowy. Skoro mowiesz rex, ze jadem to jadem :D. Skoro jeszcze sie nie pozbylem Toyki to moze w koncu sie jej pozbedem :D.

rex 24-07-2012 19:02

no widzisz mojej hanki tez nikt nie chce wiec tez nikt jej nie dostanie:P skonczy zywot jak to rosomak okreslił na t1:D a tak na powaznie to mnie obojetne czy na trackday czy na event. Tak czy siak kartami sie poscigamy:D

Szczepan 24-07-2012 19:04

u mnie tak samo jak u rosomaka, nawet jakbym chciał pożyczyć od kogoś to nie ma czego żeby na tor wjechać, ale jechać do Brna to nawet mi całkiem pasuje bo ktos z zachodniej północy mógłby dojechac do mnie i autem do Wrocławia żeby wiekszą ekipą się zabrać, a najlepiej jakby Marcoone chciał jechać :), przez Jelenią Górę mam 400km

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:40.