Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga rFactor CART > Wrażenia z wyścigów

[GP2 2011 Lato] 2. GP Australii ( 15.07.2011 )

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 18-07-2011, 01:16   Post #61 (permalink)
Awatar decode

Cytat: Napisał Xerd Zobacz post
Historia tego nawyku sięga pierwszej edycji ligi F3, kiedy to pierwszy raz zostałem tak potraktowany przez Ciebie na Nurbie - po wyścigu też wszystko zbagatelizowałeś. Później jeszcze było jeszcze kilka razy i widzę, że jak było na początku, tak jest nadal. Teraz tylko zwracam po raz kolejny Twoją uwagę, że nadal tak robisz i żadnych wniosków z tego nie wyciągasz.
Bo co do piątku najwyraźniej uważam, że nie ma potrzeby, a w jakieś poprzednie nie będę przecież ponownie wnikał po latach.

Próba opisania tego wydarzenia z rozmaitych perspektyw nijak go nie zmieni. Zdaję sobie sprawę, że w tym łuku najlepiej składać się do szczytu. Jednak miałem miejsce dlatego moja przednia oś była już w połowie Twojego bolidu, gdy wchodziliśmy w łuk.
Czyli jednak miałeś miejsce, zostawiłem Ci je. Zastanów się teraz ile go miałeś, czy zmieściłeś się w całym łuku na torze czy może zahaczyłeś o trawę? Ja nie widziałem na repie, żebyś jechał po trawie. Gdybym Cię do tego zmusił, miałbyś prawo to zgłosić jako niebezpieczną jazdę. Nie zostałeś też przeze mnie uderzony w wyniku zmiany toru jazdy, a raczej było na odwrót, nieprawda?

Mając świadomość, że wyszedłeś gorzej z zakrętu, a ten co cię goni zniknął w lusterkach, możesz się spodziewać, że właśnie jedzie obok z wyższą prędkością.
Właśnie tego się spodziewałem i dlatego jednak miałeś miejsce. Mało bo mało ale nie spodziewaj się, że osoba, z którą się ścigasz pozwoli się wyprzedzić w komfortowych warunkach.

Nie od dziś domyślam się, że coś więcej do mnie masz. Jestem w stanie zrozumieć, że uważasz moje zachowanie z tego wyścigu za - to właściwie pytanie do Ciebie - nieeleganckie? Rozumiem, że mogło Cię zestresować i masz prawo uważać, że nie powinienem tak robić (co nie znaczy, że się dostosuję). Ale trudno mi zrozumieć, że tak błahe wydarzenia tak roztrząsasz, w tym jakieś sprzed lat. Zrozumiałbym gdybym Ci w piątek zniszczył wyścig ale tu mogłeś najwyżej ułamki sekundy stracić. A może właśnie o to chodzi, że uważasz że przez ileś takich drobnych zdarzeń podczas wyścigu zostajesz pozbawiony lepszego wyniku? Niemal każdy z nas ma w niemal każdym wyścigu podobne, a nie zwraca na nie uwagi na forum, bo jest normalne, że podczas ścigania się zdarzają.
Dziwne jest dla mnie twoje zachowanie i raczej mnie nie skłonisz w ten sposób do zmiany zdania na temat ostatniego zdarzenia.
decode jest offline  

F1 '79
Adrenaline starts to flow...

Rating: 17172 | Skill: 2.04 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
2011, australii, gp2, lato

Narzędzia wątku
Wygląd