Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
SimRacing wyścigi online

SimRacing wyścigi online (http://simracing.pl/forum/)
-   Liga Cenega Cup (http://simracing.pl/forum/f161/)
-   -   Ostatni Wyscig (http://simracing.pl/forum/f161/ostatni-wyscig-5300/)

KOMODO 04-02-2008 17:38

Ostatni Wyscig

Tak wiem cenega sie juz skonczyla....zapewne dla polowy to nic wielkiego ale dla drugiej polowy wielka strata.
Plany juz sobie wiekszosc uklada co bedzie dalej robic, ale tylko dlatego ze nie moze juz kontynuowac obecnej "naszej malej ligi"

Od poczatku Cenega byla podzielona na 2 grupy, co bardzo odizolowalo kierowcow, z junior i advanced.

Jak admini kiedys napisali, ze jak sie zlozymy oraz zbierzemy to bedziemy mogli kontynuowac dalej cenege (to nie wypalilo)

Wychodze z ostatnim pomyslem i prosba w strone adminow oczywiscie:) no i jesli wogole ktos mnie poprze.

Zorganizujmy OSTATNI WYSCIG na miare CENEGI, w ktorym wezma udzial kierowcy z advanced oraz z junior.
Wiem ze wszyscy by nie mogli jechac ale polowa z tad i z tamtad dalaby rade:)

Co do ustawien tez mozna sie dogadac, nie wiem jak dla innych ale to bylo by juz godne porzegnanie naszych zmagan.

McLaren 04-02-2008 17:51

nie ma problemu, co do podzialu to nie przesadzajmy ;).

wiec tak, bedzie ostatni wspolny wyscig na torze Monza (w rF jakos dziwnie sie to nazywa ;-) ) z racji polaczonych lig helpy beda z Junior ale wypadnie niesmiertelnosc i inne bajery. Wszyscy z Adwanced zostana przepisani do Junior i tam bedzie odpalony serwer do hotlapow. Mysle ze wyscig odbedzie sie za 2 tygodnie

Larus 04-02-2008 17:56

Jestem za :D

Monza :O Wow, to dopiero będzie się działo. Jeden z najbardziej kultowych torów. Oj będzie się działo :D

PS. Zgadzam się, że tylko z Damage >=50% i brakiem nieśmiertelności to będzie mieć sens.

waskiw 04-02-2008 18:09

Super pomysł,!!!!jednak nasi Admini to fajne chłopaki!

kolosm 04-02-2008 18:12

A kiedy Oni byli nie fajni?;)
Pomysł ciekawy, taki fun race wszystkich, tor świetny! Czekamy zatem na pliki w plikowni:)

Szypeć 04-02-2008 18:21

Popieram! Uwielbiam Monzę (aka Brianzę w rF-ie :) ), więc z chęcią wziąłbym udział w takim wyścigu :)

dodgers 04-02-2008 18:22

no powiem ze taki wyścig to mi sie podoba. i jeszcze monza :)

ryzykfizyk 04-02-2008 18:23

O jak miło to czytać, że pościgamy się na monzie... ja jak najbardziej ZA

Ravix 04-02-2008 18:32

Ehh nie lubie Monzy,prawie cały czas pedał w podłodze do tego T1 po którym przeżyje połowa

Ale jesli bedzie okazja sprawdzenia sie obok Advanced to pojade

Rozumiem że Event na Monzy jest tylko for fun na zakończenie Cenega Cup, czy bedzie sie zaliczał do dotychczasowej klasyfikacji ??

jawornica 04-02-2008 18:57

mnie też osobiście się podoba ta propozycja a w szczególności zniszczenia > = 50 % to chyba jest najważniejsze . Ciekaw jestem ilu dojedzie do mety ?

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:36.