Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga Cenega Cup

Po ostatnim wyscigu Cenega Cup

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Liga Cenega Cup Wszystko co związane z Ligą Cenega Cup

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 16-02-2008, 19:19   Post #1 (permalink)
Awatar krzyss

Po ostatnim wyscigu Cenega Cup

No niestety, na 8 lapie wylecialem z toru.

Takimi slowami zaczalem ten post. Winie sie od samego poczatku, bo na stracie dostalem w tylek z wlasnej glupoty. Startowalem z P5, kierowcy przedemna spoznili start i wyrwalem do przodu, bojac sie ze stukne w nich przychamowalem i dostalem po dupce, w skutek czego aero poszlo i woz nie byl juz stabilny.

Ale od poczatku. Na T1 masakra. Na wskotek swojego startu trafilem na koniec stawki totez objechalem sobie to luczkiem Wrocilem na P5. Jakos jechalo sie mimo niestabilnego wozu. Trafilem nawet na P3 po bledzie KOMODO. Potem moj spin na pierwszej szykanie i KOMODO znow przedemna. Jechalismy mniej wiecej rowno, gdyby nie aero to moze i byloby rowniej z mojej strony, hehe. Ale coz moj blad na 8 lapku, wypadlem z zakretu i spotkalem sie z banda. Po takim biegu rzeczy zostala mi tylko czesc zawieszenia na ktorej nikt by juz nie chcial jezdzic

Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej.
Przepraszam wszystkich ktorych furka ucierpiala na wskutek mojego dziwnego startu.

Pozdro
krzyss jest offline  

...Astra...G...
...Galaxy Racing Team...

Rating: 600 | Skill: 0.98 | OpenRating: 0
Logitech Formula Force EX | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2008, 19:53   Post #2 (permalink)
Awatar Larus

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Larus
Muszę sobie obejrzeć na powtórce co Ty tam zrobiłeś, ale wyglądało to przedziwnie :/ W każdym raiez to był mój koniec wyścigu, pal licho uszkodzony spoiler, ale zaraz ktoś mnie z tyłu po tym kopnął i przebite koła itd itp. Szkoda.
Larus jest offline  
Rating: 131232 | Skill: 9.46 | OpenRating: 608
Logitech DFP | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2008, 19:56   Post #3 (permalink)
Awatar zbooy

Hmmm... ja tez mam nadzieję, że jutro będzie DUŻO lepiej, ehh... szkoda gadać... Na starcie jak ściana wyrośli przede mną Larus z krzyssem... i cóż nie miałem najmniejszej szansy na uniknięcie wjechania w nich. Potem też ledwo dowlokłem sie bez przedniego skrzydełka do Pit;a ale tam czasik 360 sek i żegnajcie wszelkie szanse na cokolwiek. Potem tylko jazda rekraacyjna. Fakt że z 13-tu driverów dojechało sześciu też o czymś świadczy....
zbooy jest offline  
ZbooY \m/
Intel e4300 (1,83MHzx2), Asus Commando, Asus 8800GTS 320Mb, 1Gb Patriot (800MHz), Logitech G25, WD 300 Gb + 80 GB

Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2008, 20:03   Post #4 (permalink)
Awatar Ravix

no szkoda bo masakra na pierwszym okrążeniu w zasadzie pozbawiła mnie walki
ale po kolei, wystartowałem praktycznie nieprzygotowany, set na hotlapy po przeróbkach na wyścig i dolaniu paliwa prowadził sie fatalnie(w całym wyścigu 5 czy 6 spipninów, a byłoby wiecej gdybym nie ślimaczył sie na T1). w Qualu tylko P6, na starcie nie wiem jakim cudzem uniknęłem zgnicenia i wyjechałem za T1 na P4, już po 2 okrażeniach byłem na czele a później tylko powiekszanie przewagi i samotna jazda, zaskoczył mnie troche KOMODO bo jechał bez pitu, ale udało mi sie po swoim wyjechać 3 sekundy przed nim i dość szybko odskoczyć
ogólnie tempo miałem ślamazarne i pewnie Larus, kolosm albo ryzykfizyk dostarczyliby mi emocji, ale nie dane mi było powalczyć dzisiaj z nikim

jutro mnie nie bedzie, wiec dziekuje teraz za wyscig i wogóle za to ze mogłem sie z wami ścigać w Cenega Cup
Ravix jest offline  
Rating: 17176 | Skill: 2.73 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2008, 20:06   Post #5 (permalink)
Awatar ryzykfizyk

dupy dane po całości , niewiem jak mam się zachować.
pierwsza porażka to 15 L na starcie , szybko się jechało przez pierwsze 2 lapy i spin
nerwówkę miałem jak niewiem po tym spinie i jak jakiś dupek wyjechałem zamiast poczekać i popsułem zabawę kolosmowi.

jutro idę się wyspowiadać
ryzykfizyk jest offline  

Ostatnio edytowane przez ryzykfizyk : 16-02-2008 - 20:11
Rating: 38736 | Skill: 7.90 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Własny układ H | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2008, 20:08   Post #6 (permalink)
Awatar KOMODO

Szkoda bo nie byl to wyscig na miare calej CENEGI nie dosc ze stawilo polowe mniej kierowcow to polowa tej polowy nie dojechala do mety

Ja musze jednak udac wyscig do udanych Jak przypuszczalem koncowe miejsce startowe nie okazaly sie takie zle ominalem krakse tuz przy starcie a na T1 powymijalem pare bolidow i juz pozycja 3
Zamna jechal bardzo dzis szybki Krzyss ktory mnie wyprzedil po paru zakretach i cial do przodu zostawiajac mnie w tyle.
Wtedy nagle zaliczyl spina i awansowalem na 3 miejsce, potem tez sie cos stalo i juz bylem 2. ( Ravix dzis nie do pokonania )
Stawka sie bardzo porozciagala i kazdy sobie tak jechal sam do mety....mam nadzieje ze jutro bedzie tloczniej i bezpieczniej
KOMODO jest offline  
Rating: 539 | Skill: 1.11 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2008, 20:08   Post #7 (permalink)
Awatar krzyss

Kurcze, tak teraz mysle ze moglem jechac i od razu skrecic i wyminac powolny start czolowki, niestyety wybralem hamowanie, i moj blad. Przepraszam
krzyss jest offline  

...Astra...G...
...Galaxy Racing Team...

Rating: 600 | Skill: 0.98 | OpenRating: 0
Logitech Formula Force EX | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2008, 20:14   Post #8 (permalink)
Awatar ryzykfizyk

no właśnie to byłem ja ten wolny start sory ale nie umiem lepiej
ryzykfizyk jest offline  
Rating: 38736 | Skill: 7.90 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Własny układ H | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2008, 20:15   Post #9 (permalink)
Awatar kolosm

Gratki Ravix wygranej - należała ci się Tak myślałem że będzie niezły fun Jechał się dobrze i pewnie bym powalczył gdyby nie już wspomniana mała awaria czyli wjechanie w ryzykfizyk W sumie jazda ogólnie dla radochy wiec nic sie nie stało, może jutro będę choć wątpie
kolosm jest offline  

SUZUKI GSX 750 f

Rating: 10287 | Skill: 4.79 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2008, 20:22   Post #10 (permalink)
Awatar tjagiel

Cytat: Napisał KOMODO Zobacz post
mam nadzieje ze jutro bedzie tloczniej i bezpieczniej
Obawiam się, że to się wzajemnie wyklucza, Komodo

Ja dzisiaj zdecydowałem się świadomie na ostatnie miejsce w qualu, aby przeczekać to, co było pewne na T1, ominąć i pojechać na spokojnie Zresztą zauważyłem, że nie tylko ja wykombinowałem sobie taki plan - Mario Mannini na starcie podobnie jak ja realizował wysoce zaawansowaną rekreację

Plan się powiódł prawie w 100% - po starcie uplasowałem się w połowie stawki i mógłbym nawiązać walkę gdyby nie moja głupota - za późne hamowanie, wypad na żwir i w rezultacie przebita opona. Z nerwów nie zauważyłem tego od razu, po chwili za późno było na pit na tym lapie no i musiałem zrobić w sumie półtora na kapciu. W związku z tym dużo straciłem - i o nawiązaniu walki mogłem tylko pomarzyć. Do tego opony (średnie) spisywały się na T1 tragicznie - co okrążenie to spin W związku z tym traciłem dystans do poprzedników - ale też i nikt mnie nie wyprzedzał - bo za bardzo nie było komu

Do mety dojechałem na piątym miejscu - i byłbym szczęśliwy, gdyby nie to, że było to jednocześnie miejsce przedostatnie, ze stratą 2 okrążeń do zwycięzcy
tjagiel jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania