Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga Cenega Cup

Po R1 na Long Beach JUNIOR

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Liga Cenega Cup Wszystko co związane z Ligą Cenega Cup

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 02-02-2008, 20:18   Post #1 (permalink)
Awatar krzyss

Jestem pograzony w smutku tym co sie stalo ze mna. Startowalem z 7 pozycji.Na T1 delikatnie kogos w tylek muslem,Przy probnych startach ping byl slaby, tu tez tak moglo byc, co raczej nie bylo wina moja bo nagle sie przede mna zjawil.Inni zrobili zamieszanie i wyjechal SC.Nikt sie chyba za bardzo nim nie przejal.
Potem wywalczylem pozycje 3 i tak sobie jechalem naciskany przez stawke z tylu. Nikt zbytnio nie atakowal.Na nawrocie sprobowal rybek, bez powodzenia, lecz nastepny zakret chcac mnie wyprzedzic uderzyl we mnie co pozbawilo mnie tej pozycji.Wygrzebalem sie lecz tylko na chwile, bo zaraz po sekwencji prawo lewo uderzyl we mnie maly na wskutek czego przekoziolkowalem.Zbooy tez juz sie znalazl przede mna.Wyjechal SC, mialem jechac za zbooyem lecz maly sie trzymal za nim i nie zwalnial bym go wyprzedzil.Potem sie to jakos toczylo. Znalazlem sie na drugiej pozycji,chlopaki pitowali pewnie, potem wypadalo juz jechac do PIT`a. Mialem problemy z wjazdem, wyjechalem z niego lecz juz na pozycji 9.Potem jakos to bylo az sie znalazlem na pozycji 5.

Prosze komisje sedziowska o zbadanie mojej sprawy tj utracenia 3 pozycji. gdyby nie to to nie wiadomo jakby sie potoczyl dalej wyscig dla mnie. a tak pelen niesmaku skonczylem na pozycji 5.

pozdrawiam
krzyss jest offline  

Ostatnio edytowane przez krzyss : 03-02-2008 - 09:51

...Astra...G...
...Galaxy Racing Team...

Rating: 600 | Skill: 0.98 | OpenRating: 0
Logitech Formula Force EX | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2008, 21:07   Post #2 (permalink)
Awatar zbooy

Tutaj krzyssa muszę przeprosić za kolizję z dachowaniem (bo to byłem ja a nie Mały), obydwaj rześmy dachowali,najpierw pojechalem pierwszy a potem jak krzyss wyprzedził Małego, to pusciłem go na prostej s/m przed siebie. Dla mnie race bardzo udany: po pierwsze że to pierwszy który ukończyłem a po drugie, że zająłem III miejsce, chociaż był taki moment że byłem chyba ósmy albo dziewiąty. To tyle.
zbooy jest offline  

Ostatnio edytowane przez zbooy : 02-02-2008 - 22:30
ZbooY \m/
Intel e4300 (1,83MHzx2), Asus Commando, Asus 8800GTS 320Mb, 1Gb Patriot (800MHz), Logitech G25, WD 300 Gb + 80 GB

Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2008, 21:22   Post #3 (permalink)
Awatar nevo

Na razie zakładam temat, żeby nie mieszać z Advanced. Prosiłbym adminów o przeniesienie wątków krzysia i zbooya z tamtego tematu.

Jak mi przejdzie złość i opadną emocje to napiszę więcej.

Cóż, największe pretensje to chyba moge mieć tylko do samej gry, ta gra normalnie robi mnie w "balona".

Po pierwszym SC, dostałem komunikat o jeździe za Ravixem, więc na prostej startowej go przepuściłem i trzymałem się w miarę możliwości za nim, i tutaj mała uwaga do Ravixa, wiadomo jesteś szybki na torze i ciężko Cię dogonić, ale o ile dobrze mi się wydaje to podczas żółtej flagi na całym torze nie powinno się przekraczać 200km/h i jazda powinna być jednostajna bez gwałtownych przyspieszeń i hamowań, a tak to nie ma się co dziwić że dostawałem komunikaty o zbyt wolnej jeździe jak po prostu nie potrafiłem Ci dorównać, do tego jeszcze między nami pojawił się waskiw i zacząłem dostawać śmieszne komunikaty -0.9 okrążenia, a po chwii przesunięcie na koniec stawki, żeby unkinąć kary przepuściłem, kogo mogłem aż na LCD pokazało że jestem ostatni, wtedy zacząłem pościg na nowo i udało mi się wrócić na 5 pozycję (sam nie wiem jak), a poźniej wyprzedzając Małego na 4.

Przy drugim SC pojawił się komunikat "Lucky Dog" (czy coś takiego), dotyczące jawornicy, na prędce zrozumiałem że ma on prawo wyprzedzić SC i ustawić się na końcu stawki, podążałem za rybkiem, a ten za jawornicą, nie wiem co było przyczyną że jawornica zwolnił ale oboje z rybkiem go wyprzedziliśmy, w konsekwencji czego (tak podejrzewam) dostałem karę postoju w boksie 10s za nieprawidłowe wyprzedzanie, i tu zaczyna się koszmar. W całej tej złości, zjeżdzając do boksów, nie trafiam w alejkę tylko w bandę nie włączam limitera przejeżdzam swoje stanowisko po cofnięciu odbywam 10s karę, i już zaraz po wyjeździe dostaję karę przejazdu przez pitlane za przekroczenie prędkości, po odbyciu drugiej kary wyjechałem chyba ostatni, wiedząc że będę musiał jeszcze raz zjechać na tankowanie i zmianę opon, chciałem już ten wyścig tylko ukończyć.

Podczas mojej normalnej wizyty w boksie, zostałem ostro potraktowany przez krzysia, który stojąc dwa miejsca za mną, wyjeżdzając, wypchnął mnie z mojego boksu co uniemożliwiło mi dotankowanie.

Jak się poźniej okazało i tak nie dojechałem bo silnik się spalił ze wstydu, ale nie ma się co dziwić jak się z 3 czy 4 na luz wrzuca

PS. Cel na dziś to ukończyć wyścig i zdobyć jeden punkt więcej niż Xizor, żeby ukończyć Cenega Cup na 3 miejscu podium w generalce.
nevo jest offline  

Ostatnio edytowane przez nevo : 03-02-2008 - 13:04

AMD Athlon 64 X2 5000, 4 GB RAM Kingmax, nVidia GF 8600 GT 256 MB Gigabyte, HDD Seagate 500 GB i DFP

Rating: 23 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2008, 22:04   Post #4 (permalink)
Awatar KOMODO

Mnie jeszcze nerwy nie puscily....i dochodze do zlych wnioskow.
Nie wiem czy ta gra jest az tak nie dopracowana czy nasz patch na potrzebe cenegi jest beznadziejny.
Sorry ale dzis wyskakujace komendy przeszly same za siebie. (Zaraz do nich wroce) bo pora by napisac najwazniejsze czyli karambol na T1 , samo w sobie nic nowego bo bylo wiadomo ze bedzie.....ale znalazl sie jeden ..... ktory spowodowal wiecej niz samo zamieszanie.

Jesli sie myle(w co watpie) to z gory przepraszam za nie sluszne oskarzenia, ALE jesli jest tak jak mysle to dzis cala zabawe popsul TIGER79 ktory nie raczyl wylaczyc niezniszczalnosci przez co pojawil sie SC i ktory namieszal JAK ZAWSZE przez to ze gra jest dziurawa.

Jesli mam racje to prosze adminow o ZDYSKWALFIKOWANIE go co do jutrzejszego wyscigu.

No to powrot do glupkowatych komend, normalka ze co chwile pisalo ze mam jechac za kims kto wogole jest na drugim koncu toru, ale nastepna komenda juz mnie zatkala. "Jedziesz za wolno kara -0,8 okrazenia" no to tu juz kapota, i jak na zlosc wszyscy przedemna sie wloka, przez co wjechalem komus w dupe a na to komunikat "jedziesz za wolno kara -1 okrazenie" NO LUDZIE CO TO MA BYC?

Pod koniec tej beznadziejnej przepychanki za SC dostalem jescze postoj w picie:/ co juz przesadzilo ze mam po wyscigu.

A jak sobie jezdzilem samotnie to moglem tylko zauwazyc ze rybek jezdzil dzis bardzo ostro, na 21 okrazeniu poprostu po mnie przejechal
Jutro mam nadzieje ze bedzie delikatniej
KOMODO jest offline  
Rating: 539 | Skill: 1.11 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2008, 23:14   Post #5 (permalink)
Member
Awatar MaXyM

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do MaXyM
KOMODO, nie mozna zdyskwalifikowac kierowcy za to ze wypadku niespowodowal.
natomiast ukarani zostali kierowcy ktorzy ktorzy wypadki powodowali. patrz ogloszenia i SLS
MaXyM jest online  
SLS developer :: sls.simracing.pl ::

Rating: 94355 | Skill: 7.59 | OpenRating: 0
Thrustmaster TX Racing Wheel | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2008, 23:33   Post #6 (permalink)
Awatar KOMODO

MaXyM wiem ze on wypadku nie spowodowal i jest poprostu slimokiem ktory nie wie ze trzeba miec wylaczona zniszczalnosc.(To samo bylo na Indianapolis) Ale jest sprawca zamieszania z SC wiec za to jakas kara powinna byc, no bo zobacz ze np JA niczym niewinny zadnego wypadku dostalem od GRY kare za to ze jade za reszta "za wolno" zawiodlem sie na tej grze na calej lini
KOMODO jest offline  
Rating: 539 | Skill: 1.11 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2008, 23:41   Post #7 (permalink)
Member
Awatar MaXyM

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do MaXyM
jeszcze raz powtorze - nie mozna karac kierowcy za to ze ktos go rozwalil. w regulaminie takze nie ma przymusu uzywania pomocy. sa one dopuszczalne ale nie wymagane.

BTW: na jutro SC zostal wylaczony.
MaXyM jest online  
SLS developer :: sls.simracing.pl ::

Rating: 94355 | Skill: 7.59 | OpenRating: 0
Thrustmaster TX Racing Wheel | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2008, 08:01   Post #8 (permalink)
Awatar krzyss

Ogladalem repa.
Rozumiem, ze kare dostalem pewnie za T1 - spoko, nie mam protestow /popchnalem samochod/. Ale prosze sie nie ograniczac do ogladania repa tylko pierwszego lapa bo to nie caly wyscig... Rozumiem ze to czasochlonne ale moge podac konkretnie na ktorym okrazeniu sie to stalo /bedzie latwiej/
Jak juz wspomnialem zostalem pozbawiony pozycji 3 w sposob ktory pozostawia wiele do zyczenia.
Wyniki sa dodane za ten wyscig, kary tez. Jesli replay zostal w calosci ogladniety i moja sytuacja jest czysta to domagam sie likwidacji kary za T1 bo tak nie moze byc. On tylko dolaczyl do tych co zakret przestrzelili!

Edit:
Teraz to ja czytam sobie w SLS ze spowodowalem wypadek? To cale zamieszanie na T1 to ma byc niby moja wina? Kpiny chyba jakies. Przeciez tam juz zamieszanie bylo po tym jak kierowca popchniety przede mna tam wjechal.Zreszta nie jechal on nawet na tyle szybko by nie wychamowac.
krzyss jest offline  

Ostatnio edytowane przez krzyss : 03-02-2008 - 08:24

...Astra...G...
...Galaxy Racing Team...

Rating: 600 | Skill: 0.98 | OpenRating: 0
Logitech Formula Force EX | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2008, 08:34   Post #9 (permalink)
Awatar jawornica

Tak nie najgorzej , moze miałbym 6 pozycję tylko jak zjechałem na drugi pistop to mnie zatrzymalo i nie bardzo wiedziałem o co chodzi / trwało min 60 sek jak nie dlużęj / już miałem wciskać esc. I nagle puścilo. Ponadto w penych momentach nie bardzo wiedziałem o co chodzi ale to jest tak jak uczestniczy się pierwszy raz na żywo. W sumie bardzo fajnie. Nie ma co narzekać Aha jeszcze dostałem też jakies kary czy ostrzzenia za to że jechałem zbyt wolno za SC.
jawornica jest offline  

Ostatnio edytowane przez jawornica : 03-02-2008 - 08:40
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2008, 11:33   Post #10 (permalink)
Awatar rybek

Widzę, że strasznie wszyscy to przezywają, ja miałem wczoraj dramat, po niemiłych doświadczeniach na Indy z Safety car-em, zaraz po pokazaniu się żółtej flagi zwolniłem tempo by na prostej start-meta inni dołączyli do mnie i Mercedes-Benz z F1(na Long Beach bolid BMW Sauber) prowadził stawkę. Gdzieś koło środka prostej po wciśnięciu klawisza 4 widziałem, że SC jest albo za gościem na 11 pozycji albo przed nim, także spokojnie by dojechał przed mnie i pojechalibyśmy to okrążenie prawidłowo. Jednak ciśnienie skoczyło mi momentalnie, gdy ludzie zaczęli mnie wyprzedzać, nie pamiętam kto, ale ktoś około 5 pozycji to zapoczątkował. Nie chciałem dostać kary bo wiem, że w tej grze różne dziwne komunikaty się zdarzają sam byłem ich ofiarą w poprzedniej rundzie, ruszyłem w miarę bezpiecznie jednak na zakręcie w duł obok pit lane obróciło mnie pewno przez zimne opony i tarcze, które zdążyły wystygnąć gdy czekałem na stawkę i odpowiednika Mercedesa AMG. I takim oto sposobem „teleportowałem się” niczym David Copperfield z początku stawki na jej koniec.
Byłem pewien, że gra ukaże tych którzy mnie wyprzedzili jednak tak się niestało. Po tych wydarzeniach czułem ogromną frustrację, niesprawiedliwość. Jeszcze nigdy w Cenedze nie zdarzyło mi się by mnie trzęsło, a gdzieś do 20 okrążenia nie mogłem opanować dłoni i nóg.
Nie jeden wywaliłby monitor albo jednostkę przez okno, ja wiedziałem, że trzeba walczyć by pokazać, że jednak coś straconych około 40 sekund może uda się urwać. W miarę gładko to szło, na szykanach serce mocniej biło, gdy milimetry dzieliły mnie od rywali, na T1 jakoś udało mi się nie spowodować wypadku (z KOMODO hamowałem wcześniej a niechciałem mu zamknąć drogi po prawej) nawet po tym jak na prostej wyprzedzałem, a później z racji bezpieczeństwa hamowałem asekuracyjnie a rywal odzyskiwał pozycję poprzez wciśnięcie się. Przejrzałem sytuację z Krzysiem i tam był kontakt, usprawiedliwiać specjalnie się nie będę jednak coś napiszę, miałem wrażenie, że krzyss trochę później zaczął hamować, a tym samym wyniosło by go trochę, ja widać coś zwęszyłem bo muśnięcie przy mniejszej prędkości Krzysia pewno byłoby nieodczuwalne, podobną sytuacje miałem z nim bodaj na T1 i tam nawet nim nie ruszyło. Krzyss jeśli masz do mnie żal to bardzo przepraszam, ale postaw się mojej sytuacji, byłem kłębkiem nerwów można powiedzieć. Safety car ma być dziś wyłączony czyli jak będzie żółta flag jedziemy(kolejność) tak jak przed jej wprowadzeniem jednak wolniej-bezpieczniej Czy tempem wyścigowym Proszę o wytłumaczenie adminów mi jak się miałem zachować po tym jak SC dołączał do stawki i jak inni mieli się w tej sytuacji zachować. Bo sam nie wiem czy niektórzy nie powinni dostać kary, o tym dlaczego tak a nie inaczej wtedy pojechałem już pisałem.
rybek jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania