Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga Cenega Cup

Po R2 na Long Beach JUNIOR

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Liga Cenega Cup Wszystko co związane z Ligą Cenega Cup

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 03-02-2008, 20:06   Post #1 (permalink)
Awatar nevo

Po R2 na Long Beach JUNIOR

Na razie sam temat, żeby jak zwykle nie pomieszali z ADVANCED

Protesty będę składał jutro, no chyba że komisja sama się dopatrzy to wtedy nie będę uciekał się do innych metod
nevo jest offline  

AMD Athlon 64 X2 5000, 4 GB RAM Kingmax, nVidia GF 8600 GT 256 MB Gigabyte, HDD Seagate 500 GB i DFP

Rating: 23 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2008, 20:09   Post #2 (permalink)
Awatar zbooy

Pomimo nieudanego qual'u i dzwona jaki otrzymałem na T1 (w repie sprawdzę od kogo ) - race całkiem udany - IV miejsce - biorąc pod uwagę okoliczności - bardzo udany. Zwłaszcza dwa pojedynki z nevo - pierwszy nieudany a drugi wręcz przeciwnie
zbooy jest offline  

Ostatnio edytowane przez zbooy : 03-02-2008 - 20:11
ZbooY \m/
Intel e4300 (1,83MHzx2), Asus Commando, Asus 8800GTS 320Mb, 1Gb Patriot (800MHz), Logitech G25, WD 300 Gb + 80 GB

Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2008, 20:12   Post #3 (permalink)
Awatar krzyss

zbooy, dzwona dostales bo mi wjechales pod bolid, no chyba ze ktos z tylu cie tam wepchnal, obadaj repa.

znow beda kary...
krzyss jest offline  

...Astra...G...
...Galaxy Racing Team...

Rating: 600 | Skill: 0.98 | OpenRating: 0
Logitech Formula Force EX | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2008, 20:19   Post #4 (permalink)
Awatar Ravix

Oprócz tego że tradycyjnie dostałem w tyłek na T1 to bardzo fajny wyścig dzisiaj, emocje sobie zafundowałem sam niepotrzebnie zmieniając sobie setup, bałem sie ze silnik mógłby nie wytrzymac i ustawiłem go zbyt bezpiecznie przez co rybek odjeżdżał mi na prostych wszystko to co nadrabiałem w zakretach, kawał dobrej walki na torze dzisiaj z rybkiem miałem, tor ma zbyt mało miejsc na których mozna wyprzedzić a do T1 dojeżdżalismy z odstepem uniemozliwiajacym jakikolwiek atak, wiec pomimo ostrej walki dzisiaj musiałem sie zadowolic 2 miejscem
Ravix jest offline  
Rating: 17176 | Skill: 2.73 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2008, 20:30   Post #5 (permalink)
Awatar zbooy

krzyss - no właśnie w tyłek dostałem
zbooy jest offline  
ZbooY \m/
Intel e4300 (1,83MHzx2), Asus Commando, Asus 8800GTS 320Mb, 1Gb Patriot (800MHz), Logitech G25, WD 300 Gb + 80 GB

Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2008, 20:37   Post #6 (permalink)
Awatar krzyss

kilka moich slow/wrazen

Ogolnie wyscig nie jest zbyt udany dla mnie. Nie moglem swojego tepa zlapac wogole. Mozliwe ze jest to spowodowane ze od dwoch nocy spalem tylko po niecale 3h.

Pomijajac to przejde do wrazen. Start - komunikat pozostalo 1:00:00 nie wiedzialem bardzo o co biega, myslalem ze falstart czy cos juz nawet do boksu mialem jechac zaraz na pierwszym lapie. Ale potem mysle to nie mozliwe. Wszystkie te przemyslenia byly przed jak i po T1.Totalnie rozkojazylem sie i zamiast skupic sie na jezdzie to myslalem o tym.T1 tym razem juz nie z mojej winy Zajechal droge mi zbooy na hamowaniu, nie wiem czy czasem ktos z tylu go nie puknal i sila rzeczy tak sie to potoczylo. Znalazl sie obok tez KOMODO. Po tej calej akcji bylem na koncu stawki, moze przedostatni, juz nie pamietam. Od samego poczatku mi nie szlo.Zdazaly sie przeblyski ze kogos dochodzilem/wyprzedzalem ale i tak w wiekszosci ostatni jechalem. Juz po chyba 10 lapach doszedl mnie rybek! Co uwazam za niewiarygodne! Serwer byl dzis znow w nienajlepszej dyspozycji. Kilka razy stracil polaczenie, jechalem sam na torze, czasami sie zdarzalo ze przeskakiwalem 2 poz do przodu by za chwile byc ponownie na swojej. Kogos tam widzialem na trybunach Pewnie KOMODO, bo jego pingi to masakra Pod koniec udezylem tez w nevo za co go bardzo przepraszam. I moge przysiac ze go nie widzialem jak dojezdzalem do nawrotu, byl tylko Xizor obok.Niestety nevo tez tam byl. Potem gdy nawiazywalem walke z Xizorem przed T1 hamowalem, nikogo nie bylo za mna i nagle odskok jak ze sprezyny... Ostatecznie dojechalem na 7 pozycji. Dobrze ze chociaz dojechalem

Pozdro

Edit: zbooy nic sie nie boj, napewno pierwsze lapy beda przegladniete i usankcjonowane.
krzyss jest offline  

...Astra...G...
...Galaxy Racing Team...

Rating: 600 | Skill: 0.98 | OpenRating: 0
Logitech Formula Force EX | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2008, 20:43   Post #7 (permalink)
Awatar waskiw

Z mojej strony bardzo fajny wyścig, a miejsce 3 jeszcze lepsze.do nikogo żadnych pretensji nie mam i chyba do mnie też nikt nie ma-możliwe że Ravix za to że go troche zblokowałem w pogoni za Rybkiem.W trakcie wyścigu mały tylko spin z Ravixem ale bez wiekszych konsekwencji.Udało sie odrobić kary takze jestem zadowolony ( chyba za dzisiejszy race nie dostane? ). Ogólnie bardzo udany wyścig tylko szkoda ze ostatni....
waskiw jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2008, 21:28   Post #8 (permalink)
Awatar KOMODO

Chyba oglosze sie pechwocem wszystkich wyscigow
Na qualu mi cienko poszlo dopiero 9 pozycja, ale dojezdzajac spokojnie do T1 zobaczylem ze polowa leci prosto co pozwolilo mi po cichutko wslizgnac sie po wew na 4 pozycje.
I tak sobie spokojnie jechalem majac za soba nevo ktory wsumie sie powoli zblizal.
Jako ze jest to juz ostatni wyscig to nie wnosze o ukaranie go ale jescze nie bylo zeby na wyscigu ktos cos pisal to pewnie nevo chcial byc tym pierwszym i walnal teksta ze mam za duze pingi, co akurat mi sie ukazalo przed t1, efek byl taki ze czytajac to speszylem sie i zaliczylem spina. W tym momencie nevo mnie wyprzedzil (albo to bylo zagranie taktyczne )

Dobra 5 pozycja i tak nie byla zla, ale gdzie tam....znalaz sie pogromca zakretow:/ Rajdowiec Midiom wykopal mnie po za trybuny ( krzys ja tam naprawde bylem to nie przez pingi) hehe i mysle sobie "kur... pewnie po wyscigu" sune w sciane z nadzieja ze przeteleportuje mnie znow na tor zamykam oczy i hurraaa jestem ostatni ale na torze Jego ukarac sie nie da bo i tak nie dojechal....ale dac mu -10 pkt

Pozniej to juz tylko odrabianie do kogo sie dalo, wsumie to bylem tylko blisko Krzysia to mielismy taka od to walke czasowa bo dzielily nas jescze pit stopy.

Przelom byl jakos po 35 okrazeniem, gdy mialem strate do Xizora ze 12 sekund nagle patrze a tu stoja 2 bolidy nie wiem co sie tam stalo ale dalo mi to przewage nad bijacymi sie Nevo i Xizorem i tak juz zostalo...dowiozlem to 5 miejsce ktore i tak jest nie zle po tym co przeszedlem
KOMODO jest offline  
Rating: 539 | Skill: 1.11 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2008, 22:07   Post #9 (permalink)
Awatar Xizor

wyscig rewelacja
co prawda przyprawil mnie o maly zawal serca ale to pozniej

faktycznie walki bylo sporo pierwsza to z jawornica i krzys-iem tak mi sie wydaje
pozniej dognalem nevo i wtedy sie zaczelo dziad tak jechal ze nie dalo sie go w zadnym momecie wyprzedzic (wtg nevo)
i jak by tego malo bylo to krzyss sie w lusterkach zaczal zblizac nie wiedzialem jak to sobie poukladac a latwo nie bylo musialem gonic nevo i szukac miejsca do wyprzedzenia a przy okazji blokowac krzys-ia strasznie duzo mnie to kosztowalo
koniec koncow przeskoczylem nevo
szkoda ze w ten sposob bo walka faktycznie zapowiadala sie do samego konca

Nevo ale to co zrobiles pozniej wrrrrrrrr nie musiales mi tego robic malo zawalu nie dostalem sie rodzina pytala co sie stalo ze tak nagle zamarlem
1.http://img412.imageshack.us/img412/1448/72681993pc2.jpg
2.http://img412.imageshack.us/img412/9721/85776131ev8.jpg
3.http://img412.imageshack.us/img412/5340/50171781pc4.jpg

a zaczelo sie od komodo
powiem tak
widzialem twoj wyjazd nie rob tego wiecej, nie w takich miejscach
cisnieie mi sie podnioslo nie wiedzialem co sie dzieje

Cytat:
Przelom byl jakos po 35 okrazeniem, gdy mialem strate do Xizora ze 12 sekund nagle patrze a tu stoja 2 bolidy nie wiem co sie tam stalo
stalismy bo byl piekny zachod slonca

generalnie jestem zadowolny jazda z wami sprawila mi duzo frajdy
i przekornie zakoncze
do zobaczenia na torze

X.
Xizor jest offline  
Rating: 28708 | Skill: 4.71 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2008, 22:13   Post #10 (permalink)
Awatar Binio

Hmm tak sobie czytam o tych dzwonach... co wy tam niesmiertelnosc macie wlaczona ze dzwon i jedziecie dalej?
Binio jest offline  

Rating: 39715 | Skill: 7.68 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania