Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga iRacing

GT3 Endurance Series - Runda 2

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Liga iRacing Wyścigi na platformie iRacing

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 16-02-2015, 13:57   Post #21 (permalink)
Awatar RafQ

Jeżeli chodzi o mnie,to format wyścigowy jak najbardziej mi odpowiada ale jezeli zostanie podjęta decyzja o zmianie formatu wyścigowego,to oczywiście się dostosuje.
Ligę traktuje jako fun i jest ona odskocznią od 30-min sprintów jakie mamy w GT3 Challenge w iR.

Wg mnie można by skrócić wyścigi do 1 pełnego stinta plus np. splasha w picie (wyszło by ok 1h10m w zależności od toru lub troszke więcej).Można też ograniczyć paliwo żeby wymusić pity i jeszcze bardziej skrócić race lub tak jak ktoś wcześniej wspomniał przejsć na dwa,krótkie sprinty.
Nie wiem czy terminy ligi są juz zaklepane i nie można ich zmienić w trakcie jej trwania.
Jezeli można by było,to zrobić ankietke odnośnie ew przesunięcia rund (tak aby nie pokrywały się z rundami NEO End. itp) oraz ankiete w sprawie ewentualnej zmiany formatu wyścigów.

Dla mnie liga to przede wszystkim test jazdy na długim dystansie.Nocny Sebring był dla mnie mega wyzwaniem gdyż zawsze miałem problemy w tych warunkach a przecież Road Warrior się zbliża .Samemu testować się nie chce

Wczoraj miałem super wyścig,bo dałem rade bez przygód przejechać dystans w przyzwoitym tempie.
W qualu jak zobaczyłem że TK walnął czas,który był poniżej mojego optimala,to dałem sobie spokój
W qualu wyprzedził mnie jeszcze świr.Po starcie udało sie wskoczyć na P2 tuż za TK.Po kilku lapach zauważyłem że zaczyna się ślizgać więc podjąłem walke i udało się wbić na P1.Potem jeszcze było przetasowanie na wyjściu na prostą s/f gdzie po ataku Phantoma udalo sie skontrowac.Chwile jechalismy w 4-osobowej grupie ale po jakimś czasie TK dużo stracił a Wojtek awansował na P2.Przez cały race jechalem na maksa a jak się potem okazało Wojtek dawał mi fory oszczędzając paliwko .Tym sposobem skończyłem na dobrym P2.Gratki Wojtek i dzięki wszystkim za świetne ściganie .

BTW, @Sewer - jestes chłopie w kwiecie wieku więc tłumaczenie się nim jest średnio wiarygodne
A tak na poważnie,to oczywiście rozumiem ze nie każdy ma zapał,czas itd gdyż wielu z nas ma inne sprawy na głowie (praca,rodzina,inne hobby itp).Przy globalnej formie wyścigów w iR fajnie jest od czasu do czasu spotkać się i pościgać w węższym gronie znajomych (z SRPL,z innych portalów,innych simów itp) tak więc mam nadzieję,że liga będzie jednak kontynuowana w tej lub innej postaci .
RafQ jest offline  
Rating: 75921 | Skill: 11.24 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Fanatec Clubsport Pedals | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2015, 14:46   Post #22 (permalink)
Awatar Swir80PL

Sam się na początku bałem, że nie będę dawać rady jechać 2 godziny, aly wychodzi na to że nie jest to aż tak trudne. Ważne żeby "rozłożyć siły" i nie iść non stop na 100% bo wtedy na pewno można się wypalić. Jeżeli znajdą sie osoby, które wyrażą chęć ścigania po skróceniu dystansu to jak najbardziej jestem za. Myślę że 60-70 minut z ograniczeniem paliwa by się sprawdziło. przejście na 2 sprinty odmieniło by lige za bardzo od tego co było planowane.
Swir80PL jest offline  
Rating: 6730 | Skill: 13.57 | OpenRating: 0
| Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2015, 21:30   Post #23 (permalink)
Awatar Klapaucjusz

Cytat: Napisał fanti79 Zobacz post
Mam gorącą prośbę i myślę, że to nie tylko moja prośba a reszty orgaizatorów również. Czy może osoby które jechały ostatnio i osoby które zapisały się do serii mogą kilka słów napisać co jest nie tak, że nei jechały ?
Jeżeli chodzi o mnie to:
Z różnych powodów jakiś czas temu miałem kilka dni przerwy od treningów i jakoś tak ogólnie zrobiła się większa przerwa od zabawy z iR.
No i dodatkowo co do tej ligi to teraz nie pasowała mi jazda na nocnej wersji Sebring. Już kiedyś zaliczyłem jeden czy dwa takie wyścigi i jakoś nie przypasowało mi takie ściganie.
No i dodatkowo 2h nie zachęcało, aby jednak pojechać.
No i jeszcze bez FT.
Nieco krótsze wyścigi bez FT miałyby większy sens, ale przy 2h o jakoś nie widzę sensu takiego utrudniania na siłę. Jeżeli ktoś lubi atakować w T1 to i tak nie będzie zwracał uwagi na brak FT, a jego brak powoduje że ciężko nawet skończyć wyścig po własnych błędach.

No, ale tak ogólnie to bardzo dobrze że taka liga jest i się komuś chce w ogóle ją prowadzić. Może powinna być według innych zasad, ale ja pewien nie jestem jakie zapewnią większą frekwencję, więc nie będę nic sugerował.

Ważne aby jakaś liga była i jeżeli już wrócę znów do iR, co na pewno się stanie i będę mniej wybredny to na pewno pojadę z wami wyścig.
Nie rezygnujcie czasem
Klapaucjusz jest offline  
Rating: 7561 | Skill: 3.60 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2015, 07:59   Post #24 (permalink)
Awatar TomaszG27

Hej!

Ja się czuję trochę usprawiedliwiony, że mnie nie było - przeprowadzałem się

Odnośnie formatu - moim zdaniem ten jest dość dobry chociaż faktycznie pewne zastrzeżenia co do harmonogramu (kolizje z NEO) można by mieć.

No a w kwestii frekwencji... Wiecie jak to jest: marketing dzwignią handlu może powinniśmy jakoś jeszcze wspomóc Dynka promować naszą ligę? Mam tu na myśli taką sytuację, że ja np. najpierw zacząłem jeździć w iR a dopiero potem trafiłem na strony simracingu.pl...
Może gdybyśmy przyjęli zasadę, że jak widzisz Polaka w jakimś wyścigu na iR to od razu trzeba startować z pytaniem na czacie w stylu: "Hej! A w najbliższym wyśligu w polskiej lidze jedziesz?"
Albo ożywić jakoś forum na iRacingu 'bump-ując' odpowiedni wątek w zakładce Ligi i/lub CE Club?

No chyba, że uważacie, że to zbyt nachalne albo że nie o to nam chodzi (bo może ryzykujemy pojawianie się jakiś fanów destruction derby )?
TomaszG27 jest offline  
Rating: 1404 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-02-2015, 10:46   Post #25 (permalink)
Awatar fanti79

Tomek co do zmiany daty to już z Dynkiem myślimy i jest to jak najbardziej zrozumiałe, że lepiej będzie gdy nei będzie się nakładać z NEO. Rozmawialiśmy również co do zmiany formy ale to może od przyszłego sezonu. Tą lige chcemy dokończyć w niezmienionej formie i może tylko daty się zmienią. Pogadam o tym z Dynkiem dziś to może jakieś inen terminy (tydzień w przód czyw tył).

Co do zaczepiania polaków. Uwierz mi, że jest to bardzo dobra idea. Ja już ją stosuje przyciągając fajnych ludzi na forum. Owszem robie to pod kątem forum GTL ale cały czas każdemu nowemu mówimy o lidze i o forum SRPL jeśli oczywiście nei zna. Jest to bardzo dobry sposób na zawieranie nowych znajomości. Trzeba tylko trafić na osobę której się chce grać tak jak tej ekipie która jest aktualnie ponieważ jest sporo graczy którzy sobie grają tylko z tzw "doskoku" nie zwracając uwagi na pkt ani nic innego tylko na chwilowy FUN z wyścigu. Owszem takie osoby też sa mile widziane aby było się z kim pościgać lecz bardziej nam zależy na takich co są "stali w uczuciach"

Zobaczymy jak to będzie. Wpierw zmienimy daty a póxniej pomyślimy co dalej.
fanti79 jest offline  
Rating: 2140 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | TSW Custom Pedals | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
endurance, gt3, runda, series

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania