Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga rFactor Level0 > Wrażenia z Wyścigów

[11/11/14] Dubai International & Megane

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 11-11-2014, 22:21   Post #1 (permalink)
Awatar thooorn

[11/11/14] Dubai International & Megane

Zostajemy jeszcze na tej pustyni
thooorn jest offline  

Rating: 114324 | Skill: 12.58 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2014, 22:48   Post #2 (permalink)
Awatar Adakar

rF2 SMP DTM 2017
rF2 SMP GT3 2017

Bylo fajnie
Do końca myslalem czy wejśc czy nie ... w końcu sie zdecydowałem, na minute przed końcem warmup
Start z końca stawki szybkie myszkowanie miedzy innymi ludkami, aż do modlichy. Który to już raz Stawia opór, na granicy prawa, z lekka gotując we mnie krew. Później z tego wszystkiego niedoceniam tak wolnego przejazdu przez szykanę w S1 i sprzedaję dachowanie Wojtkowi. Przepraszam Wojtek raz jeszcze. Pozycja oddana na mecie

Po spinie jaki mi jeszcze kamuś zafundował już myslami byłem w R2 i starcie z pierwszej linii.

R2: P3
Not bad ... Biorąc pod uwagę wejście "na żywca".
Tempa Adama i Artura nikt nie ogarniał (ja teraz sobie repa obejrzałem i powinienem na te srednio-wysokie 40 zejsć wyścigowo).
Ponownie długie cięcie z Wojtkiem, zabrałem jako jeden z niewielu chyba pełen bak, zmieniałem tylko jedną oś, a i tak walnąłem się na 10 litrach Za tydzien bedzie lepiej

Jak tylko pozbyłem się mojej ruchomej szykany w postaci Wojtka mogłem sobie spokojnie robić średnie i niskie 41 i tak kulać się samotnie
Dzięki za ściganie i zapraszamy na GT3 w poniedziałek !
Adakar jest offline  
Screw You guys ... I am out of here ...

Rating: 112440 | Skill: 9.70 | OpenRating: 0 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2014, 23:09   Post #3 (permalink)
Awatar kamuś

Adakar nic Ci nie zafundowałem. Była obcierka po której kontynuowaliśmy jazdę dalej będąc 2wide i 3 sek później uderzyłeś mnie w lewy bok, odbiłeś się i wykręciłeś spina. Zobacz sobie powtórkę.
kamuś jest offline  
Rating: 36712 | Skill: 5.19 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2014, 23:13   Post #4 (permalink)
Awatar Wagner

Q: P16 Przez chwilę myślałem że nie wystartuje z powodu problemów z siecią ale ostatecznie udało się wejść w czasie quala i nawet zdążyłem zrobić jedno kółko.

R1: P17 Zaliczyłem niezły start i na pierwszym okrążaniu zyskałem kilka pozycji, niestety na ostatnim zakręcie zostałem uderzony w tył i na tym mój wyścig się zakończył. Próbowałem jeszcze odrabiać straty choć wiedziałem że będzie ciężko. W efekcie zyskałem pozycję z tym że na problemach kol. Morawca

R2: P13 Do drugiego biegu również miałem niezły początek i starałem się utrzymać równe tempo. Było sporo walki szczególnie z kol Majewskim a potem jeszcze z kol. Stryczewskim . Ogólnie udany wyścig
Wagner jest offline  
Rating: 14510 | Skill: 2.50 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2014, 23:24   Post #5 (permalink)
Awatar Veacue

Long time no see, powiedziałem że będę w listopadzie, to jestem
Mimo wszystko przygotowywałem się tylko odrobinę wczoraj i ze 2 godziny dzisiaj. 35 pomiarowych kółek. Na dodatek choroba. Pojechałem, żeby pojechać, nie ze względu na wynik, ale jednak jestem trochę zawiedziony.

QUAL P8
Meh. Na warmupie 5 minut później pojechałem na P4, ale co tam.

R1 P12
Start ładny, utrzymuję pozycję. Na wyjściu z T3 niefortunnie wjeżdżam koledze Konertowi w bok i się od niego odbijam, trafiam na pobocze i P16. Mały, nieszkodliwy divebomb w nawrocie, P14. W S3 wyprzedzam Kulika, by potem w ostatnim zakręcie dostać od niego w tyłek. Piękny spin, lekko pognieciona blacha, P16.
Jakieś perypetie, małe wyprzedzania, P13. W ostatnim zakręcie L4 kolega Sromek zastawia na mnie pułapkę, spinując mi tuż przed nosem. Wjeżdżam w niego, na szczęście z małą prędkością. Nic się nie stało, gramolimy się dalej, pozycja wyżej. I tak już do końca.
Mam tylko nadzieję że maszynka nie będzie zbyt surowa, bo trochę tych wędrówek było.

R2 P11
Wszyscy chcą wygrać wyścig w T1, ja ładnie zostaję w środku i wychodzę na P6. Porządne 2W z Kobelem przez 2/3 S2, z którego on wychodzi niestety zwycięsko. Następne kółka - obrona przed kolegami Kamolą i Kaczmarkiewiczem. Obaj, jeden po drugim, dopadają mnie jednak na L3 i 4. Do L9 nuda, całkiem niezłe tempo. W przedostatnim zakręcie tego okrążenia jakieś spięcie między właśnie PLKrisem i panem Kowalczykiem II. P6. Kamuś chyba też brał w tym udział, bo jedzie wolno na prostej S/M, ale nie udaje mi się tego wykorzystać.
I byłby spokój, byłoby miejsce w pierwszej ósemce, gdyby nie (tradycyjnie) głupi błąd własny - uślizg na wyjściu z nawrotu w S3, banda, dziękuję. Na samym incydencie straciłem mało, ale kierownica krzywa. Zjeżdżam od razu, 49 sekund, herbatki można się napić. Wyjeżdżam na P17. Potem mijanie zjeżdżających, małe wyprzedzanka, dopiero z kolegą Wawrowskim dano mi się pomęczyć 1 kółko. P11 i tak już do końca.

Meh.

Nie wiem kiedy znowu będę
Veacue jest offline  
Rating: 2482 | Skill: 2.18 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2014, 23:31   Post #6 (permalink)
Awatar PLkris

Q: Standardowo nie nadzwyczajnie ale pierwsza piatka.

R1: start dobry, tempo średnie, walki mało, ostatecznie P4

R2: start dobry, w T1 strzal od jakiegos klienta który nie umie wyprzedzać jak sie nalezy tylko jedzie jak by slepy był, wypchnięty z toru wracam na 11 poz i gonitwa za czołówka, zonk za nawrotem jakiś klient stanął w poprzek toru tuz przed moja maską, słaby pit stop, duza strata, ostatecznie P6.

Przeglądałem repa i powiem że nie myslałem że ludzie bawiący się w simracing nie maja wyobraźni martwego punktu gdzie nie widać auta z boku a powinno się mieć swiadomośc że ono tam jest. Wypadało by pomyslec że ktoś jedzie z boku jak wiecie że jest blisko i atakuje a nie zjeżdżać na nie go i doprowadzać do kontaktu. Masakra
PLkris jest offline  
Rating: 13486 | Skill: 6.12 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Logitech G27 + LC | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2014, 23:39   Post #7 (permalink)
Awatar Kozera

To może i ja się podzielę:
Wpadłem do domu 20:20 i długo wojowałem by wejść a serwer- okazało się, że mimo, że jeszcze był trening to powinienem się już logować hasłem na wyścig- tak teraz będę już o tym pamiętał. O 20:45 w końcu się dostałem i niestey bez przygotowania zestresowany problemami ruszyłem do kwalifikacji. Q6 pechowe, bo sekundę przewagi nad Q7 i chyba 0.3s do Q4, poza tym 0.7s do PB.

R1: Start jak zawsze szybki, ale nie umiem się zachować w kupie i albo wpadam na kogoś, albo boję się na kogoś wpaść i jadę za asekuracyjnie. Dalej wyścig bez wielkiej historii poza spinem którego zafundował mi Kamola- ale wszystko sobie wyjaśniliśmy+ oddał mi pozycję, grzecznie i miło, a ja wróciłem na P5.

R2 to już inna historia, kolejny sprinterski start i do pierwszego zakrętu już P3, niestety najpierw za lekko hamowałem, a później za mocno i poleciałem szeroko na pobocze. Powrót na 10 pozycję i tam pierwsze szturchnięcie Kulika, ale zatrzymałem się na Kamoli(jeśli to czytasz to już wiesz czemu Cie walnąłem). Później było jeszcze bardziej grubo bo do zakręu dojechaliśmy w jednej linii we trójkę: ja, Kulik i Kaczmarkiewicz. Do kolejnego zakrętu dojechaliśmy w kolejności Kaczmarkiewicz, ja i Kulik i tam dostałem drugiego strzała od Kulika. Spin i na koniec stawki. Powolne przebijanie się, aż dojechałem do Modlichy, którego trochę pokieraszowałem :Q. Ostatecznie dojechałem na P6, a więc jak na spadek na 18 pozycję to całkiem nieźle .

Pytanie:
Da się coś zrobić, by w boksie nie naprawiali zniszczeń? Stałem dodatkowe 21s ze względu na zniszczenia- byłem pewien że już po wyścigu ( po raz drugi w R2)?
Kozera jest offline  
Rating: 1331 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2014, 23:59   Post #8 (permalink)
Awatar thooorn

Z innej beczki. Gdyby ktoś miał wątpliwości jak wyprzedza się "like a boss" to zerknijcie na pojedynek P Kamola vs W Bodziony w Race2, czas od 20:55.

thooorn jest offline  

Rating: 114324 | Skill: 12.58 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2014, 00:20   Post #9 (permalink)
Awatar Kozera

Na ręcznym ?

Do kolejnego wyścigu to opanuje
Kozera jest offline  
Rating: 1331 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2014, 00:21   Post #10 (permalink)
Awatar kamuś

Sam się zastanawiam jak to się udało. Aż mi głupio było , że tak łatwo poszło. Ale W Bodziony zobaczył pewnie że wariat za kółkiem i wolał mnie puścić. Choć później mocno naciskał.
kamuś jest offline  
Rating: 36712 | Skill: 5.19 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
dubai, international, megane

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania