Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga rFactor Level0 > Wrażenia z Wyścigów

[17/11/14] Dubai International & Menage

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 18-11-2014, 22:27   Post #1 (permalink)
Awatar thooorn

[17/11/14] Dubai International & Menage

Jak było?
thooorn jest offline  

Ostatnio edytowane przez thooorn : 19-11-2014 - 00:08

Rating: 114324 | Skill: 12.58 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-11-2014, 22:43   Post #2 (permalink)
Administrator Forum
Awatar sobol

Q - bez komentarza
R1 - nie mogłem wpaść w rytm + wziąłem za mało wachy
R2 - spin na starcie(!) + rytm złapany dopiero na 5 okrążeniu od końca

Ale wszystko dojechane, zawsze powoli do przodu
sobol jest offline  
Rating: 14167 | Skill: 3.98 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2014, 00:34   Post #3 (permalink)
Awatar thooorn

Miałem nie startować, bo nie wiedziałem czy zdążę wrócić. W domu byłem 19:30, więc udało się.

Q
Od początku lamiłem ostatni sektor, a szczególnie ostatni zakręt. No nie mogłem sobie przypomnieć. Nie wychodziło mi jak tydzień temu. Udało się jednak na ostatnim kółku wskoczyć na czoło.

R1
Start średni. Miałem Adama po wewnętrznej, ale udało się obronić pozycję. Potem kilka marnych okrążeń, przez co nie mogłem zgubić rywala. Początek chyba 5. okrążenia. Adam atakuje chyba po wewnętrznej. W T1 robimy nożyce. Jadę ciasno wewnętrzną, już wychodzę z T2 i... spin. WTF?! Tego jeszcze nie grali. Weź się człowieku obudź, bo przegrałeś wyścig.

Spadek gdzieś na P5. Gdzieś na 10 minut przed końcem złapałem jako taki rytm niskich 1:40 i w końcu mogłem gonić. Najwięcej czasu spędziłem za PLkrisem. Wciąż kiepsko jechałem ostatni zakręt i nie miałem dobrego wyjścia na prostą. Na koniec kamuś, którego udało się złapać na początku ostatniego okrążenia. Gul_dudo daleko z przodu z FL na koncie.

R2
Dobra, trochę się wjeździłem i może się uda. Start ok. W T1 jak tydzień temu połowa stawki poszła szeroko (zimne opony + opóźnione hamowanie). Zaraz, a gdzie Adam? Dlaczego stoi na starcie? Oh crap, pewnie zaraz dostanie CL. Szkoda

Po wewnętrznej w T1 spokojnie, gdzie większość mocno wyjechała i awans chyba na P4. Przede mną... eee, kto był? Chyba kamuś, C4Ctu5 i PLkris. Ten drugi bronił się najdłużej. W końcu awans i odjazd. Z PLkrisem poszło nieco sprawniej, choć też trochę kombinowałem. Zjechałem na pitstop chyba jako ostatni. Wyjazd 12s z przodu, pusty tor i meta.

Ogólnie nie jestem zadowolony ze swojej dzisiejszej jazdy. Parę błędów, w tym spin i utrata prowadzenia, kiepski trzeci sektor, gdzie średnio traciłem po 0,2s. Na szczęście teraz zmiana. Inny tor i bolid
thooorn jest offline  

Rating: 114324 | Skill: 12.58 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2014, 06:27   Post #4 (permalink)
Awatar Gul_Dudo

u mnie niestety problemy z netem które spowodowały problemy w R2, a szkoda.

Q- niewiele brakło do pp

R1- szykowałem się na bitwę do końca, ale niestety trawka zabrała nam całą zabawę.

dzięki i do następnego
Gul_Dudo jest offline  
Rating: 281013 | Skill: 13.56 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2014, 20:43   Post #5 (permalink)
Administrator rFactor 2
Awatar modlicha

Po moich występach artystycznych w Gt3 enduro, wróciłem z pokulonym ogonem do level0. Tu jest łatwiej. I krócej.

Kwalifikacje P8 więc tak mniej więcej jak się spodziewałem.

R1 Start bez kolizji, ale na drugim okrążeniu ktoś mnie potrąca z tyłu i spinuje. Spadam na ostatnie miejsce i jeszcze 6 sekund straty do przedostatniego.

Do tego kierownica skrzywiona, na szczęście niewiele - około 15 stopni.

Rozpoczynam pogoń, która przechodzi moje najśmielsze oczekiwania.
Tempo mam na tyle dobre, że doganiam rywali. Jestem jednak trochę rozczarowany, bo wszyscy trzej do których się zbliżyłem popełniali jakiś błąd, więc wyprzedzanie było formalnością. Potem jeszcze ktoś zwolnił P7, więc je zająłem

W R2 pierwsze okrążenia to walka -aż mi się micha cieszyła - z kolegą Wapniarskim, Jozefowskim i Pieda. Czasami 2 W przez kilka zakrętów z kolei.

Koniec końców na placu boju o P6 (bo czołówka już dawno odjechała) zostałem ja i Darek Pieda. Darek przechytrzył mnie w boksie. Zaryzykował i zmienił tylko jedną oś, a ja dwie. Tym sposobem znalazł się 8 - 9 sekund przede mną. Jechałem najlepszym tempem na jakie mnie stać. Ale przewaga nie stopniała ani o sekundę. Spasowałem. Musiałem zadowolić się znowu P7.
modlicha jest offline  
Rating: 50649 | Skill: 4.06 | OpenRating: 0
| Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
dubai, international, menage

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania