Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Newsy i Artykuły > Artykuły > Hardware

Playseat WRC - recenzja fotela

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Hardware Wszystko o sprzęcie do simracingu (kierownice i nie tylko)

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 23-07-2016, 16:21   Post #31 (permalink)
Awatar martinuss77

(null)
Bzdura. Używam playseat i pałąk nie przeszkadza absolutnie w niczym

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
martinuss77 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-07-2016, 18:01   Post #32 (permalink)
Awatar FIK 2012

No w zaleznosci jak go uzywasz bo moze jezdzisz od swieta lub nie interesuje Ciebie walka o tysieczne sekundy i w niczym Tobie ten palak nie przeszkadza .Dziwne bo w wiekszosci ludzi o tym palaku nawet slyszec nie chce i rowniez mialem stelaz z palakiem i to sie nie nadaje do jazdy na dluzsza mete .Ale kazdy ma inna opinie skoro sie Tobie podoba i nie przeszkadza to jezdzil nikt nie broni przeciez.Pozdro Fik
FIK 2012 jest offline  
Rating: -146 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2016, 12:35   Post #33 (permalink)
Administrator Gogli
Awatar SirDuncan

Będę skłony polemizować. Wystarczy umieścić pedały tak żeby pałąk był między gazem i hamulcem albo między hamulcem a sprzęgłem i jest wszystko ok. Jedyny problem wskazałem w recenzji.

Konstrukcja Playseata jest chroniona kilkoma patentami. Nie jestem w stanie uwierzyć, że opracowywali różne rozwiązania, które warte były opatentowania a potem wstawili na środku pałąk, który przeszkadza w jeździe.

Więc powtórzę jeszcze raz - konstrukcja podpory kierownicy nie przeszkadza w jeździe.

I nie mówcie, że każdy robi h&t... nawet w F1.
SirDuncan jest offline  
12:27

Rating: 25452 | Skill: 2.41 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2016, 13:15   Post #34 (permalink)
Awatar FIK 2012

Piotrek jak piszesz do F1 to on nie przeszkadza napewno bo tam nie ma techniki HT
FIK 2012 jest offline  
Rating: -146 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2016, 15:20   Post #35 (permalink)
Awatar zioolko

Fotel przyszedl wczoraj (kupiony w slonecznej sardynii poltora tygodnia wczesniej).

Rozpakowanie i zlozenie, dopasowanie odleglosci, wraz z montazem g29 i pochowaniem wszystkich przewodow w rurki, skreceniem shiftholdera zajelo mi circa dwie godziny.

Nic sie nie telepie, ani nie ugina. Pedaly dalem do pozycji prawie poziomej. Przy domyslnej prawie pionowej rurka centralna rzeczywiscie przeszkadza. Przy poziomej wogole jej nie odczuwam.
Dodatkowo odpowiednie odsuniecie pedalow i ich kat, jest najwazniejsze zeby z jazdy na tym stelazu czerpac satyskacje, a nie doznawac zmeczenia.

Przydalaby sie mozliwosc regulacji kierownicy gora dol. Obecna regulacja jest taka, ze jak dajemy w gore to przyblizamy do siebie, jak w dol to oddalamy. Mozna to korygowac przesunieciem w poziomie srodkowej czesci, ale wtedy dojezdzamy do pedalow.

W fotelu siedzi sie w miare wygodnie, aczkolwiek w aucie musze jechac 10 godzin, zeby plecy mnie bolaly tak jak tu po dwoch .

Generalnie jestem zadowolony. Cena odzwierciedla wykonanie i fun-factor.
zioolko jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2016, 17:04   Post #36 (permalink)
Awatar Adakar

rF2 SMP DTM 2017
rF2 SMP GT3 2017

to teraz na serwer !
Adakar jest offline  
Screw You guys ... I am out of here ...

Rating: 112440 | Skill: 9.70 | OpenRating: 0 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-08-2016, 20:19   Post #37 (permalink)
Awatar martinuss77

Cytat: Napisał FIK 2012 Zobacz post
No w zaleznosci jak go uzywasz bo moze jezdzisz od swieta lub nie interesuje Ciebie walka o tysieczne sekundy i w niczym Tobie ten palak nie przeszkadza .Dziwne bo w wiekszosci ludzi o tym palaku nawet slyszec nie chce i rowniez mialem stelaz z palakiem i to sie nie nadaje do jazdy na dluzsza mete .Ale kazdy ma inna opinie skoro sie Tobie podoba i nie przeszkadza to jezdzil nikt nie broni przeciez.Pozdro Fik

Nie interesuje mnie walka o tysięczne sekundy a w dirt rally mam już kilka rekordów świata . Jest takie powiedzenie ze chu...ej baletnicy to i rąbek ...... Także śmiesza mnie takie wypowiedzi. Na każdej trasie na której jeżdzę z myślą o czasie jestem w top 10 rankingu światowego .
Zobacz mój kanał na YouTube ,,Martinuss77"
Dodam ze bardzo dużo graczy z topu w dirt rally jeździ na właśnie playseat , wystarczy odpalić YouTube. Może komuś sie podoba inny stelaż , ale po co bzdury ze jak ktos walczy o tysięczne sekundy to pałąk przeszkadza. Swój pierwszy rekord wykręciłem z kierownica przykręcona do stołu a jak hamowałem to mi fotel odjeżdżał i dało radę.
Pozdr

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
martinuss77 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2016, 21:05   Post #38 (permalink)
Awatar Gwoździu

a moje stanowisko wyglada tak

Grafika na iFotos.pl
Gwoździu jest offline  

Logitech G27 | Logitech G27 | Logitech G27 | Hamowanie: Prawą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2016, 00:12   Post #39 (permalink)
Awatar sebna

Całkiem przytulnie tam u Ciebie
sebna jest offline  

| Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2016, 14:08   Post #40 (permalink)
Awatar Gwoździu

Cytat: Napisał sebna Zobacz post
Całkiem przytulnie tam u Ciebie
trochę składak stół muszę do ściany przytwierdzić bo trochę chodzi, fotel od volvo ma dokręcone do płóz cztery meblowe nóżki i nie jest zbyt stabilny, a heble przytroczyłem paskami transportowymi do stojaka od kierownicy. Jako tako wszystko daje rade ale jest co poprawiać.
Gwoździu jest offline  

Logitech G27 | Logitech G27 | Logitech G27 | Hamowanie: Prawą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
fotela, playseat, recenzja, wrc

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania