Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga Race07 WTCC > Newsy WTCC

Zapowiedź wyścigu Ligi WTCC BigRaceSim 2011 na torze w Brnie

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Newsy WTCC Newsy WTCC

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 27-06-2011, 14:58   Post #1 (permalink)
Awatar SebaOnePL

Zapowiedź wyścigu Ligi WTCC BigRaceSim 2011 na torze w Brnie

Co oznacza połączenie poniższych elementów?

Ja bym powiedział że rozwiązaniem powyższego rebusu jest pomysł, aby autem z WTCC zabrać piękną kobietę na dobre piwo w urocze miejsce i chyba nie ma mężczyzny na tym portalu który nie zgodziłby się z moją interpretacją . Jednak Ci którzy byli bardziej dociekliwi i patrząc na zdjęcia dostrzegli czeską modelkę Evę Herzigovą, piwo pochodzące od naszych południowych sąsiadów oraz zamek w Brnie a do tego wszystkiego dodali logo WTCC to dzięki nim zagadka została rozwiązana. Chodzi oczywiście o czeską eliminację Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych.

W naszej Lidze WTCC BigRaceSim 2011 również odwiedzimy tor w Brnie. Wyścig odbędzie się 3 lipca 2011 i liczymy że na starcie pojawi się wielu zawodników.

Jeżeli chodzi o aktualną sytuację w lidze to mamy dominację dwóch dobrze nam znanych alienów czyli Marcina Skrzypczaka (Kobe191) i Marcina Malińskiego (Marcin89) z których każdy wygrał po 5 wyścigów z 12 które się w sumie odbyły. W klasyfikacji prowadzi obecnie Kobe który ma dość sporą przewagę nad Marcinem89 głównie dzięki temu że ten nie pojechał w dwóch wyścigach. Marcin89 jednak na pewno nie zamierza składać broni i wygrał ostatnie dwie rundy na torze Knutstorp w imponującym stylu aby nikt nikt nie miał złudzeń kto był na tym torze najszybszy.

Między obu Marcinów w klasyfikacji generalnej wcisnął się Paweł Bieńkowski (Bienio) z jednym zwycięstwem odniesionym na torze w Porto. Jako że w pozostałych wyścigach Paweł regularnie dojeżdża w czołówce pozwoliło mu to zdobyć na tyle dużą liczbę punktów do klasyfikacji, że obecnie zajmuje drugie miejsce. To czy Paweł utrzyma swoje miejsce na czas przerwy wakacyjnej okaże się właśnie w Brnie ponieważ ma tylko 9 pkt przewagi nad Marcinem Malińskim i zapowiada się pasjonująca walka.

Jeżeli chodzi o dalsze pozycje to zwycięzca poprzedniego sezonu - Jakub Strumidło (Ponte15) - zajmuje obecnie piąte miejsce w klasyfikacji ze stratą 7 pkt do Michała Stefanika (Stiepek) więc tutaj również bezpośredni pojedynek na torze w Brnie może wpłynąć na pozycje zajmowaną po pierwszej części sezonu Ligi WTCC BigRaceSim 2011.

Sam tor w Brnie wg kierowców sprzyja prowadzeniu bezpośredniej walki. Oto wypowiedzi zebrane przez Dodgersa z wrażeń z wyścigów w Brnie z poprzednich lat:

Cytat: Napisał Zenon
Nawet się nie spodziewałem że to obślizgłe Brno przysporzy mi tyle funu
Cytat: Napisał SnikerS
Dzięki wszystkim za bardzo emocjonujące wyścigi
Cytat: Napisał Masta
Super walka z Take2 i Lesiem. Potem Take2 trochę nam odjechał i nie chciał poczekać, wiec ja i Lesiu "bawiliśmy" się do końca.
Cytat: Napisał Art
pomimo tego, ze niewiele osiągnąłem w Brnie, podobało mi się, uważam, ze tor jest świetny do walki "wręcz", szeroki, z rożnymi torami jazdy, dzięki za dostarczenie mi sporo frajdy i mnóstwa emocji
Cytat: Napisał rosomak
Walki było mnóstwo, dawno się tak nie bawiłem, szczególnie na prostej S/F gdzie w piątkę bawiliśmy się w berka
Cytat: Napisał dracon
To co działo się potem można określić tylko w jeden sposób... SHOWTIME ! Tego się nie da opisać, to trzeba obejrzeć... tak po prostu powinna wyglądać walka na torze o podium. Zyryx i Maxym - super walka
Cytat: Napisał tombo
Brno jest torem stworzonym do walki a nie frajdy z jazdy po nim. Tor nie jest trudny, a co za tym idzie większość zawodników będzie miała bardzo zbliżone tempo, a co za tym idzie będzie walka od pierwszego do ostatniego okrążenia

Jak widać siódma runda Lidze WTCC BigRaceSim 2011 na torze w Brnie, ostatnia przed wakacjami, powinna wszystkim kierowcom dostarczyć wielu wrażeń. Jeżeli chcesz być jednym z nich to zapraszamy na treningi a 3 lipca 2011 na start!

SebaOnePL
w imieniu administracji Ligi WTCC BigRaceSim 2011

PS. Poprawienie niektórych literówek w wypowiedziach kierowców - SebaOnePL, nieformalna współpraca - Dodgers
SebaOnePL jest offline  
Rating: 21893 | Skill: 3.25 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2011, 17:07   Post #2 (permalink)
Awatar victor79

victor79 jest offline  

Rating: 21237 | Skill: 4.41 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2011, 17:26   Post #3 (permalink)
Administrator
Awatar BzYczek

Szkoda, że mnie dzisiaj na treningu nie będzie bo ostatnio superjazada była z braćmi Wicińskimi i kilkoma zawodnikami jak ścigaliśmy się czy to na praktyce, czy podczas wyścigów.

Również zapraszam na ostatni przed przerwą wyścig
BzYczek jest offline  
MSI Z77-G45|i5 3570K@4,5|Macho 120|Corsair Vengeance 8GB|Gigabyte Radeon HD 7970 OC 3GB
3xDell U2312HM|HDD1TB|Plextor M5P 128GB|Corsair HX80 +Gold 650W|Laptop Acer 5930G

F E E L the S T I N G

Rating: 78964 | Skill: 10.60 | OpenRating: 0
| Logitech G25 + LC | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2011, 17:56   Post #4 (permalink)
Awatar 1wicek

To zróbcie podsumowanie ostatniego wyścigu bo Brnie to i ja pojadę
1wicek jest offline  
Rating: 33959 | Skill: 3.37 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Fanatec CSR Elite Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2011, 18:14   Post #5 (permalink)
Awatar Marcin89

Nie startowalem w 3 wyscigach, a nie w 2
Marcin89 jest offline  
i5 760 @ 4GHz | Thermalright Silver Arrow | Asus P7P55D-E PRO | A-data plus 4x2GB 1600 CL8 | SLI NVIDIA GTX580 | SSD Vertex 3 240GB | Xonar Essence ST | Seagate 500GB + 2000GB | Corsair AX850 | Silverstone FT02B-WRI | 3x BENQ XL2410T 120Hz 3D | TrackIR 5 PRO | SimRacingPL raceBOARD-S

Rating: 131160 | Skill: 14.86 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2011, 18:38   Post #6 (permalink)
Awatar SebaOnePL

Cytat: Napisał Marcin89 Zobacz post
Nie startowalem w 3 wyscigach, a nie w 2
Wg SLS wystartowałeś w 10 z 12 LINK
SebaOnePL jest offline  
Rating: 21893 | Skill: 3.25 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2011, 18:46   Post #7 (permalink)
Awatar Bienio

Raz wcisnął escape na gridzie chyba

Szkoda, że niezbyt miałem czas na przygotowania do tego wyścigu, bo będzie na pewno zażarta walka. No ale już jest po sesji, może jeszcze nadrobię
Bienio jest offline  
Rating: 17001 | Skill: 9.34 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2011, 18:56   Post #8 (permalink)
Awatar Marcin89

Cytat: Napisał Bienio Zobacz post
Raz wcisnął escape na gridzie chyba
To było na Warm Up i do tego jeszcze przed pierwszym wyścigiem
Marcin89 jest offline  
i5 760 @ 4GHz | Thermalright Silver Arrow | Asus P7P55D-E PRO | A-data plus 4x2GB 1600 CL8 | SLI NVIDIA GTX580 | SSD Vertex 3 240GB | Xonar Essence ST | Seagate 500GB + 2000GB | Corsair AX850 | Silverstone FT02B-WRI | 3x BENQ XL2410T 120Hz 3D | TrackIR 5 PRO | SimRacingPL raceBOARD-S

Rating: 131160 | Skill: 14.86 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2011, 20:44   Post #9 (permalink)
Administrator Portalowy
Awatar Zinho

Czeszki są piękne, nie to, co Szwedki
Zinho jest offline  
Rating: 104795 | Skill: 9.48 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
2011, bigracesim, brnie, ligi, torze, wtcc, wyścigu, zapowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd