Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga rFactor Historic > Newsy Historic

Straszny wyścig - Halloween Race 03.11.2010

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Newsy Historic Newsy Historic

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 26-10-2010, 20:50   Post #1 (permalink)
Awatar Marcoone

Straszny wyścig - Halloween Race 03.11.2010

W niedzielę Halloween. Na 29 października zapowiedziano premierę kolejnej części serialu Piła. Tym razem będzie to Piła 3D. Aby urealnić widowisko na salach kinowych montuje się zraszacze, które w chwili najbardziej krwawych scen będą spryskiwać widzów świńską krwią...
Trochę kombinowaliśmy z kolegami jak by tu zdeklasować Kino Świat - dystrybutora filmu. I wykombinowaliśmy. Posłuchajcie.

Aby widowisko było dobre, czyli odpowiednio Halołinowe, musi być przede wszystkim sceneria. Uznaliśmy, że najlepsza to ta gdzie nie ma gdzie uciec i się schować. Wszędzie gdzie się nie spojrzysz tylko płasko, pusto a noc jest tak czarna, że czujesz jak mrok chlupoce w gałkach ocznych. Poza tym wszystko w okolicy musi być nieprzyjazne i czyhać tylko na okazję do wypatroszenia twojej klatki piersiowej. Bohater za to musi być jak Edward Cullen. Z jednej strony pociągający a z drugiej ma być tym, kto ci tą klatę opróżni przez oczodoły, najchętniej przy pomocy zardzewiałego tasaka i dynamitu.
Zatem jako straszna lokacja w naszym widowisku pojawi się Australia a bohaterem z tasakiem będzie Ford Mustang Boss 302.

O taki ...

Mistrz haloween-owych klimatów Hitchcock powiedział "Najpierw powinno być trzęsienie ziemi a potem napięcie będzie rosnąć". Tor Mount Panorama znany pod nazwą Bathurst ma charakterystykę idealnie pasującą do tego cytatu. Najpierw otrzymujemy trzęsienie ziemi kiedy samochody pędzą po prostych zaraz za linią startu. Potem dopadają do pnącej się ostro pod górę i wijącej się jak jadowity wąż części górskiej, gdzie każdy zakręt może okazać się tym ostatnim, a napięcie rośnie aż do końca pętli gdzie w kulminacyjnym momencie z prędkości 250 km/h musimy wyhamować do ostrej szykany. Z jednej strony Bathurst jest piękny i malowniczo położony ale z drugiej każdy zakręt ma tam złą sławę, np. Forrest's Elbow, który swoją nazwę zawdzięcza Jackowi Forrestowi, który stracił tam łokieć w poważnym motocyklowym wypadku albo Sulman Park, na którym w 2006 r. zginął Mark Porter.

W tej wędrówce towarzyszyć nam będzie Mustang Boss 302, następca tłustego i ślamazarnego GT350. Boss 302 taki nie jest. To maszyna, przy której T-1000 to maszynka do waty cukrowej. Zaopatrzony w pięciolitrowy silnik o mocy 470 KM jest gotowy do ataku w każdej sytuacji. Ryk silnika to jednocześnie śpiew chóru Alexandrowa i kanonada z dział Bismarcka, a zapas mocy jaką posiada pozwala na wyprzedzenie wszystkiego łącznie z USS Enterpise w hiperprzestrzeni. To czego nie zdoła wyprzedzić przebije i zgniecie z łatwością z jaką wojskowy glan zdepcze stokrotkę harcerza co wlazł w pokrzywy, bo Boss 302 ewoluował z ciapowatego GT350 do super maszyny, która ścigała się z mocą z jaką grają najlepsze drużyny ligi NFL. Te cechy czynią z Mustanga drapieżnika, który bezlitośnie wykorzysta każdy nasz błąd i nie pozostawi nam wątpliwości czy pochodzi z piekła czy nieba.

W porównaniu z takim duetem, jak wyżej przedstawiliśmy, Piła 3D otrzymuje u mnie rating góra "PG" i wędruje do bloku kinowego "Poranki z MiniMini". Bathurst i Mustanga powinno wyświetlać się przy zapalonym świetle po nadaniu ostrzeżenia Ministra Zdrowia o szkodliwości przerażających scen bezsensownej przemocy. Moim zdaniem idealny kandydat na Halloweenowy wieczór. Zapraszamy na seans. Szczegóły wkrótce.

Krótko mówiąc odgrzewamy GTL-a
Reszta, czyli szczegóły w odpowiednim temacie na forum.

Wykonanie zapowiedzi - SirDuncan
Koncepcja wyścigu i sprawy techniczne - Marcoone
Marcoone jest offline  

Ostatnio edytowane przez SirDuncan : 27-10-2010 - 09:32
Rating: 49418 | Skill: 5.07 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-2010, 22:20   Post #2 (permalink)
Administratur GiW
Awatar Szczepan

z tego co zrozumiałem będzie nocny wyścig?
Szczepan jest offline  
Rating: 137755 | Skill: 8.22 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-2010, 22:21   Post #3 (permalink)
Awatar Thoo24Mass

Marcoone, ReWeLaCyJnA zapowiedz.

To ja ide pierwszy pod ten zardzewialy tasak wypelniony dynamitem i oczodolami poleglych .

edyta: Krzysiek, taka byla pierwsza mysl ale autor chyba sie podpisal (no chyba ze..... eee, to nie mozliwe zeby Zenon wrocil )

edyta up: Szczepan, jest tylko napisane ze krwawy
Thoo24Mass jest offline  
Rating: 121617 | Skill: 8.96 | OpenRating: 0
Fanatec Clubsport Wheel | Fanatec CSR Elite Pedals | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-2010, 22:23   Post #4 (permalink)
Super Moderator
Awatar Krzysztof Szczech

A to nie SirDuncan pisał?
Zapowiedź tak świetna, że nic tylko odpalić GTL'a i trenować. Gratuluję

Niestety nie ma mnie w niedzielę

EDIT:
Ech, a ja tam na 29 października spojrzałem, a nagłówka w ogóle nie przeczytałem
No to git!
Krzysztof Szczech jest offline  

Ostatnio edytowane przez Krzysztof Szczech : 26-10-2010 - 22:35

Rating: 45278 | Skill: 5.75 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-2010, 22:25   Post #5 (permalink)
Administrator Historic
Awatar cierek

Ale 3 jest w środe
cierek jest offline  
Rating: 4090 | Skill: 4.44 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-2010, 22:29   Post #6 (permalink)
Awatar ReVerS

Marcoone---ale sie zajawiłem na tą historię, świetna zapowiedz i inicjatywa organizacji takiego hallowin-race'a Pędzę po GTL-a TESCO czynne całą dobę
ReVerS jest offline  

Rating: 4559 | Skill: 4.74 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-2010, 22:35   Post #7 (permalink)
Awatar Marcoone

Więc tak.

Wyścig będzie w dzień. Boss nie ma świateł

Zapowiedź jest oczywiście pióra Sir Duncana. Po prostu ja wziąłem na siebie ogarnięcie tematu organizacyjnie, a Duncan zaproponował że napisze tekst zapowiedzi, którą ja potem wstawię jako news. Nie wypadało odmówić "mistrzowi pióra" . Zresztą nawet mi to przez myśl nie przeszło.

Tak więc pochwały idą na konto Piotrka, a nie moje. Z góry przepraszam za zamieszanie - w sumie mogłem podpis wstawić pod tekstem i tak chyba zrobimy.
Marcoone jest offline  
Rating: 49418 | Skill: 5.07 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-2010, 22:39   Post #8 (permalink)
Awatar Thoo24Mass

a ile gridu GTL pomiesci? Bo cos czuje w gaciach, ze trzeba bedzie zrobic eliminacje na ten event

Piotrek, masz talenta ogromnego .
Thoo24Mass jest offline  
Rating: 121617 | Skill: 8.96 | OpenRating: 0
Fanatec Clubsport Wheel | Fanatec CSR Elite Pedals | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-2010, 22:46   Post #9 (permalink)
Awatar Signum

Mustang i Bathurst, w dodatku na GTLu - muszę wystartować

Świetna zapowiedź
Signum jest offline  
Rating: 67699 | Skill: 8.42 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-2010, 23:11   Post #10 (permalink)
Studio 397 veh. engineer
Awatar LesiU

GTL chyba 22-24 osoby jeszcze jako tako ciągnął.
LesiU jest offline  
Studio 397, rFactor 2: KLIK
PC: Intel i7 7700K; Asus ROG Strix Z270G Gaming; Kingston HyperX Fury 2x16GB 2400 CL15; MSI GTX 1080 Armor OC 8GB; SSD Samsung 256GB SM961 m.2 NVMe; HDD WD 2,5" 1TB 5400rpm; be quiet! Dark Power Pro P11 750W; LG 37,5" 38UC99
OSW: Lenze MCS12H15-, SimuCube, IONI Pro HC, Meanwell SDR-960-48
Pedały: Fanatec CSP v2

Rating: 108480 | Skill: 7.97 | OpenRating: 0
| Fanatec Clubsport Pedals | Fanatec Clubsport Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
halloween, race, straszny, wyścig

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania